Mobilná klimatizácia Olimpia Splendid Compact 8P
Mobilná klimatizácia Olimpia Splendid Compact 8P
353 €
>5 ks skladom

Mobilná klimatizácia Olimpia Splendid Compact 8P
Malé rozmery 70x34x35 cm, výkon 2,1 kW, vhodné do 26 m2, hmotnosť 23 kg

Doprava zdarma

Mobilná klimatizácia Olimpia Splendid Compact 8P
Malé rozmery 70x34x35 cm, výkon 2,1 kW, vhodné do 26 m2, hmotnosť 23 kg

  • Výrobca: Olimpia Splendid
  • Záruka 3 roky
  • Určené do: 60 m3
  • Energ. trieda chladenia: A (EER 2,6)
  • 353 €
  • Bez DPH: 294 €
>5 ks skladom
Už dnes k odoslaniu na adresu
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Hodnotenia (27)

89%

5
27x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
nakúpilo 300+nakúpilo
spokojnosť 96%spokojnosť

Recenzie (9)

Overený zákazník

Jednoduché nastavenie, dobre chladí.

Overený zákazník

Naprostá spokojnosť. Jediná nevýhoda je hlučnosť, ale to sa zvláda. V tých horúčavách veľmi pomohla!

Zobraziť recenzie

Malá mobilná klimatizácia DOLCECLIMA Compact 8P je najlacnejším modelom od prémiového talianskeho výrobcu Olimpia Splendid. Klimatizácia disponuje digitálnym termostatom a niekoľkými prevádzkovými režimami vrátane špeciálneho odvlhčovacieho režimu. Je veľmi malá, rozmery sa blížia skôr výkonnejším odvlhčovačom. Lepšiemu rozptylu chladného vzduchu pomáhajú lamely smerované nahor.

 

Klimatizácia disponuje vývodnou trubicou s priemerom 15 cm a dĺžkou 1,5 m. V príslušenstve nájdete komponenty, ako na inštaláciu klimatizácie do privreného okna, tak aj na montáž do otvoru v skle alebo do steny.

 

Príslušenstvo: diaľkový ovládač s LCD displejom, trubica na odvod horúceho vzduchu, záklopka na inštaláciu do steny alebo skla a lišta do výsuvného/posuvného okna.

 

 

 

KOMPAKTNÝ DIZAJNKOMPAKTNÝ DIZAJN

 

Celkové rozmery sú znížené o 25 % v porovnaní s tradičnými mobilnými klimatizáciami. S iba 70 cm výšky a 35 cm šírky patrí DOLCECLIMA Compact 8P medzi najmenšie mobilné klimatizácie na trhu. Klimatizácia je tiež veľmi ľahká, váži iba 28 kg.

 

 

 

FUNKCE AUTORESTARTUFUNKCIA AUTOREŠTARTU

 

Po výpadku prúdu sa klimatizácia opäť zapne, a to v pôvodnom nastavení. Vďaka špeciálnej ochrannej fáze kompresora, ktorá ho necháva vypnutý 3 minúty pri každom štarte, sa nemusíte báť, že by ste klimatizáciu poškodili a je možné ju spúšťať pomocou automatizovaného odpojenia/pripojenia.

 

Parametre

EAN
8021183019131
Stupne ventilátora
2
Určené do (m2)
26
Farba
biela
Automatický výparník
áno
Termostat
áno (digitálny)
Dĺžka výfukovej trubice (cm)
150
Autorestart
áno
Priemer výfukovej trubice (cm)
15
Diaľkové ovládanie
áno
Výška (cm)
70,3
Šírka (cm)
34,5
Hĺbka (cm)
35,5
Hmotnosť (kg)
23

Napísať dotaz

Ako zákazníci hodnotia tento produkt na Heuréke?

hoz  Overený zákazník

Jednoduché nastavenie, dobre chladí.

hoz  Overený zákazník

Naprostá spokojnosť. Jediná nevýhoda je hlučnosť, ale to sa zvláda. V tých horúčavách veľmi pomohla!

hoz  Overený zákazník

klimatizácia v poriadku, len lišta do okna by mala byť dlhšia, pre naše okná veľmi krátka. Riešili sme slabšou doskou s otvorom pre výstup tepla a upchatím molitanom.

hoz  Overený zákazník

Zdá sa, že klimatizácia má moderný a príjemný dizajn, vynikajúci dotykový ovládací panel a diaľkové ovládanie. Vzhľadom na stále veľmi chladné počasie som veľa netestoval, ale chladenie sa zdá byť veľmi silné, ale na potvrdenie musím počkať na dni s teplejším počasím, aby som skutočne otestoval jeho deklarovaný chladiaci výkon EDIT: Teplo dorazilo, môžem povedať, že chladí celkom dobre, ale očakával som viac od výrobku, ktorý tvrdí, že je super výkonný pri 14 000 BTU... ani že bude taký hlučný. V priebehu rokov som vyskúšal 4/5 prenosných jednotiek a všetci sľubujú, že ich výrobok je tichší, ale viac-menej sú všetky rovnaké...

hoz  Overený zákazník

Kúpený 6. júna 2019. Chladíme priestory: obývacia izba, jedáleň a kuchyňa, 26 m2 (s oknami 6 m). Rýchlo ochladzuje túto oblasť a ľahko udržuje teplotu 25 °C (vonku 35-40 °C). Kúpil som si ho, pretože má vysoký chladiaci a vzduchový výkon. Jediným negatívom, ako pri všetkých týchto typoch zariadení, je hluk, ale zvyknete si naň a keď sa miestnosť rýchlo ochladí, prejde do režimu ventilátora, ktorý je veľmi, veľmi tichý. V minulosti som vlastnil iné značky. Je to skvelý stroj.

hoz  Overený zákazník

Používam ho hlavne v režime odvlhčovania v miestnosti s rozlohou asi 25 metrov štvorcových a veľmi rýchlo znižuje teplotu. Úplná spokojnosť

hoz  Overený zákazník

Výrobok spĺňa očakávania. Pekný dizajn (čo nikdy nie je na škodu), rozmery, ktoré nie sú zanedbateľné, ale stále v pohode, aj vzhľadom na výkon. Pri niekoľkodňovom testovaní vo veľkej miestnosti (približne 40 metrov štvorcových) sa správa veľmi dobre a úroveň hluku je viac ako prijateľná, najmä pri používaní v režime ECO. Inštalácia je mimoriadne jednoduchá: stačí zapojiť do zásuvky a nasmerovať trubicu smerom von. Vnútri balenia je už veľmi praktická súprava na okno, takže nemusím premýšľať, ako upevniť trubicu na okno bez toho, aby som chcel robiť diery do skla alebo stien.

hoz  Overený zákazník

Prišiel o deň skôr a už som sa tešil kvôli tropickým teplotám !!! Používam ho pre pomerne veľkú miestnosť vystavenú slnku uprostred dňa a robí to, čo sľubuje, veľmi dobre. Osobne sa mi zdá, že je o niečo menej hlučná ako iné, ktoré som mohol otestovať u priateľov a príbuzných (samozrejme, že sa nedá porovnať s pevnou klimatizáciou); neviem, čo povedať o nočných hodinách, pretože ju v noci nepoužívam, pretože ju nepotrebujem. Zvážte však dostatok priestoru na jeho umiestnenie, pretože musí byť vzdialený aspoň 15 cm od stien alebo nábytku. Nechceli sme do skla vŕtať dieru, preto sme museli kúpiť aj špeciálnu plachtu, ktorá chráni pred vnikaním horúceho vzduchu z okna. Odporúčam

hoz  Overený zákazník

Uvádzam, že som nikdy nemal mobilný telefón, v najhorúcejších dňoch mi umožňoval prežiť. Používam ho pri teplote 27-28 stupňov, keď je vonku 32-34 stupňov. Dom má manzardovú strechu a ochladzuje podkrovie o jeden stupeň za hodinu, má dobrý ventilačný výkon a nie je príliš hlučný v porovnaní s tým, čo napísali ostatní. Používali sme ho v spálni a podarilo sa nám spať, ale vnímanie hluku je logicky subjektívne, bez vonkajšieho motora môžete počuť hluk.

Príslušenstvo

Sada filtrov Olimpia Splendid Detail

14 €

Izolácia do okna pre mobilné klimatizácie Detail

33 €

Náhradná hadica Sinclair Detail

40 €

Záklopka Olimpia Splendid 125mm Detail

16 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

27.04.2021
Overený zákazník
100 %

Platil som prevodom. V potvrdzovacom mailu boli uvedené všetky potrebné údaje, okrem variabilného symbolu. Teda on tam bol. Zazrel som, že v liste bola priložená faktúra. To som nečakal, pretože list dorazil takmer okamžite po objednaniu. Inými slovami, bolo by super málinko vylepšiť text zasielaného potvrdenia. Spomenúť variabilný symbol a priloženou faktrúru. Potom bude všetko perfektné :-)