RC lietadlá

RC lietadlá predstavujú z hľadiska ovládania náročnejšiu možnosť ako autá alebo tanky, preto je potrebné venovať ich výberu veľkú pozornosť. Pilotovanie modelov lietadiel nie je také náročné ako lietanie so skutočným vetroňom, ale aj tak si vyžaduje tréning a predovšetkým čas na zvládnutie tejto činnosti. Naše modely AERIUM sú na tento účel ideálne!


Medzi RC modelmi lietadiel nájdete repliky rôznych typov lietadiel. Vybrať si tak môžete napr. vetrone, stíhačky alebo vrtuľové a dopravné lietadlá. Výnimkou nie sú ani špeciálne modely prispôsobené na pristávanie na vode.

Veľmi obľúbené vrtuľové lietadlá sú vo väčšine prípadov odvodené od známych lietadiel Cessna. RC klzáky sú vybavené vrtuľou na vzlet a potom s nimi môžete krásne plachtiť vo vzduchu. RC dopravné lietadlá sú väčšie a lietajú pomalšie, ale sú silne obľúbené medzi profesionálmi.

RC modely lietadiel sú najčastejšie vybavené elektromotorom poháňaným batériou, ktorú možno ľahko dobíjať, čo platí aj pre výrobky AERIUM. Zvyčajne dosahujú maximálnu rýchlosť až 50 km/h. Pre náročných však existujú aj spaľovacie varianty, ktoré nevyžadujú dobíjanie a ponúkajú aj úžasne autentický zvuk.

Keďže RC modely lietadiel sú pomerne náročné na ovládanie, odporúčame vybrať si odolný model s rôznymi asistentmi, aby ste mohli začať. O čom hovoríme? Na diaľkovom ovládaní nájdete napríklad tlačidlo "Panic", ktoré okamžite vyrovná lietadlo. Asistent SAFE+ dokáže automaticky pristáť s modelom na mieste vzletu. Uistite sa tiež, že lietadlo má dostatočne silný podvozok pre tvrdšie pristátia.

Ďalšie informácie

RC lietadlo AERIUM CESSNA Z50 červená Detail

69 €

Maximálny prevádzkový čas (m... 25, Maximálny dosah ovládanie (k... 0,1, Kapacita batérie (Ah) 0,3,
RC lietadlo S-IDEE SKY-KING červená Detail

116 €

RC lietadlo S-IDEE SKY-KING červená

Skladom externý sklad

Maximálny prevádzkový čas (m... 14, Maximálny dosah ovládanie (k... 0,2, Kapacita batérie (Ah) 0,3,
RC lietadlo S-IDEE CESSNA 182 SKYLANE Detail

99 €

Maximálny prevádzkový čas (m... 30, Maximálny dosah ovládanie (k... 0,2, Kapacita batérie (Ah) 0,5,


Najlepšie odvlhčovače vzduchu 2023 – Aerium.sk predstavuje TOP modely

Máte orosené okná alebo plesne vo vašej domácnosti? To znamená problémy s nadmernou vlhkosťou - naše TOP odvlhčovače si s ňou však dokážu dokonale poradiť. Ktorý z nich si vyberiete?

Najlepšie mobilné klimatizácie 2023 – Aerium.sk vám poradí, ktorá najlepšie ochladí

Je vám teplo? Pripravili sme pre vás test tých najlepších modelov mobilných klimatizácií. ☑️ Ktorý je najtichší, najvýkonnejší či najúspornejší?

Najlepšie elektrokolobežky Aerium pre rok 2023: Akú vybrať?

Hľadáte elektrickú kolobežku a neviete sa rozhodnúť pre konkrétny model? Pozrite sa s nami na najlepšie hodnotené modely Aerium pre rok 2022.

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.08.2022
Overený zákazník
100 %

Veľmi rýchle dodanie, na predajni mi bola odporúčaná klimatizácia, ktorú som si objednal cez internetový obchod a zaplatil kartou. Objednávku som urobil okolo 17.00 hodín a tovar mi bol privezený nasledujúci deň v 08.00 hodín