Vážení zákazníci.

Z dôvodu zvýšeného dopytu môže dôjsť k menším zdržaniam pri expedícii objednávok. Robíme maximum, aby tieto zdržania boli čo najkratšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie.

RC lietadlá

RC lietadlá predstavujú z hľadiska ovládania náročnejšiu možnosť ako autá alebo tanky, preto je potrebné venovať ich výberu veľkú pozornosť. Pilotovanie modelov lietadiel nie je také náročné ako lietanie so skutočným vetroňom, ale aj tak si vyžaduje tréning a predovšetkým čas na zvládnutie tejto činnosti. Naše modely AERIUM sú na tento účel ideálne!


Medzi RC modelmi lietadiel nájdete repliky rôznych typov lietadiel. Vybrať si tak môžete napr. vetrone, stíhačky alebo vrtuľové a dopravné lietadlá. Výnimkou nie sú ani špeciálne modely prispôsobené na pristávanie na vode.

Veľmi obľúbené vrtuľové lietadlá sú vo väčšine prípadov odvodené od známych lietadiel Cessna. RC klzáky sú vybavené vrtuľou na vzlet a potom s nimi môžete krásne plachtiť vo vzduchu. RC dopravné lietadlá sú väčšie a lietajú pomalšie, ale sú silne obľúbené medzi profesionálmi.

RC modely lietadiel sú najčastejšie vybavené elektromotorom poháňaným batériou, ktorú možno ľahko dobíjať, čo platí aj pre výrobky AERIUM. Zvyčajne dosahujú maximálnu rýchlosť až 50 km/h. Pre náročných však existujú aj spaľovacie varianty, ktoré nevyžadujú dobíjanie a ponúkajú aj úžasne autentický zvuk.

Keďže RC modely lietadiel sú pomerne náročné na ovládanie, odporúčame vybrať si odolný model s rôznymi asistentmi, aby ste mohli začať. O čom hovoríme? Na diaľkovom ovládaní nájdete napríklad tlačidlo "Panic", ktoré okamžite vyrovná lietadlo. Asistent SAFE+ dokáže automaticky pristáť s modelom na mieste vzletu. Uistite sa tiež, že lietadlo má dostatočne silný podvozok pre tvrdšie pristátia.

Ďalšie informácie

RC lietadlo S-IDEE CESSNA 182 SKYLANE Detail

99 €

RC lietadlo S-IDEE CESSNA 182 SKYLANE

30 dní na vrátenie

>5 ks skladom

Maximálny prevádzkový čas (m... 30, Maximálny dosah ovládanie (k... 0,2, Kapacita batérie (Ah) 0,5,
model lietadla na diaľkové ovládanie, dokonalá aerodynamika, výkonný motor, odolný materiál
RC lietadlo S-IDEE SKY-KING červená Detail

108 €

RC lietadlo S-IDEE SKY-KING červená

30 dní na vrátenie

Skladom externý sklad

Maximálny prevádzkový čas (m... 14, Maximálny dosah ovládanie (k... 0,2, Kapacita batérie (Ah) 0,3,
model lietadla na diaľkové ovládanie, dokonalá aerodynamika, výkonný motor, odolný materiál
RC lietadlo AERIUM CESSNA Z50 červená Detail

69 €

RC lietadlo AERIUM CESSNA Z50 červená

30 dní na vrátenie

Na dotaz

Maximálny prevádzkový čas (m... 25, Maximálny dosah ovládanie (k... 0,1, Kapacita batérie (Ah) 0,3,
model lietadla na diaľkové ovládanie, dokonalá aerodynamika, výkonný motor, odolný materiál


Najlepšie mobilné klimatizácie 2024 – Aerium.sk vám poradí, ktorá najlepšie chladí

Je vám teplo? Pripravili sme pre vás test tých najlepších modelov mobilných klimatizácií. ☑️ Ktorý je najtichší, najvýkonnejší či najúspornejší?

Najlepšie elektrokolobežky na rok 2024: Akú vybrať?

Hľadáte elektrokolobežku a neviete sa rozhodnúť pre konkrétny model? Pozrite sa s nami na najlepšie hodnotené modely Aerium na rok 2024.
4 minúty čítania / Odborné poradenstvo Čistý vzduch

Najlepšie čističky vzduchu 2024: Vybrali sme pre vás TOP modely!

Uvažujete o kúpe čističky vzduchu? Potom ste na správnom mieste! Otestovali sme pre vás populárne modely a vybrali sme šesť najlepších. Ktorú si vyberiete?

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Overený zákazník
01.06.2024

Tento obchod odporúčam, hlavne domluva veľmi rychla a pristroj, ktorý som si zakúpila, Winix Čistička U450, je naozaj veľmi kvalitný prístroj, už po týždni používaní môžem s pokojným svedomím povedať, že pristroj naozaj funguje, lepšie sa mi v byte dýcha, zachytí akýkoľvek pach a ihneď vyčistí, mela som naznak rýmy, pretože je chrípkové obdobie v Prahe a okamžite mňa aj môjho priateľa choroba prešla. Verím, že za ďalší týždeň to bude ešte lepšie, chystám sa kúpiť ešte jednu svojim rodičom, ktorí majú doma mačku a veľký dom, kde prachu sa nájde naozaj dosť a verím, že budú rovnako spokojní ako ja so svojím partnerom.