Doprava a platba

Doprava tovaru

Tovar posielame týmito dopravcami:

Prepravná služba do 149 € od 150 € Dobierka Doba dodania
Najvýhodnejšia doprava * 4 € zdarma 1 € 1-2 dni **
Packeta - výdejné miesta a boxy (max. 5 kg) 2 € zdarma 1 € 1-2 dni **

Všetky ceny sú vrátane DPH.
* Vyberieme pre vás najvhodnejšieho a najrýchlejšieho dopravcu, zvyčajne GLS, DPD, GEIS, Zásilkovňa, FOFR alebo Toptrans.
** Platí v pracovné dni pri objednávke do 12:00.

 

Osobný odber Packeta
Tovar si môžete vyzdvihnúť na výdajných miestach Packeta pri tovare do 5 kg. Tovar je pre zákazníka pripravený na vyzdvihnutie 7 dní od prvej výzvy na vyzdvihnutie tovaru, ktorú mu predávajúci zašle e-mailom alebo SMS.  Zoznam aktuálnych výdajných miest nájdete na www.packeta.sk/pobocky

  

Platba za tovar

Ponúkame celý rad možností platby:

Spôsob platby Cena Kedy sa uskutoční platba
Dobierka * 1 € pri prevzatí tovaru
Bankový prevod zdarma zvyčajne do 24 hodín od objednania
Platobnou kartou online zdarma ihneď po objednaní
Expresný bankový prevod zdarma do 1 hodiny od objednania

* Maximálna výška dobierky je 2.655 €.

 

platební možnosti vzdusin.cz

Poskytovateľ platobnej brány je: ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754/48b, Hradec Králové, e-mail: platby-podpora@comgate.cz, tel: +420 228 224 267

 

Spôsoby platby prostredníctvom platobnej brány

Online platobnou kartou

Platba kartou je najbežnejším spôsobom platby. Platobná brána Comgate podporuje karty Visa, Visa Electron, Mastercard a Maestro.

Platba kartou online

 

Rychlý online bankový prevod

Online bankový prevod je platba prostredníctvom internetového bankovníctva s okamžitým potvrdením platby. Online bankový prevod cez internet banking je k dispozícii pre Slovenskú sporiteľňu, Tatra banku, VÚB banku.

Online bankovní převod

 

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.04.2022
Overený zákazník
100 %

Tento obchod odporúčam, hlavne domluva veľmi rychla a pristroj, ktorý som si zakúpila, Winix Čistička U450, je naozaj veľmi kvalitný prístroj, už po týždni používaní môžem s pokojným svedomím povedať, že pristroj naozaj funguje, lepšie sa mi v byte dýcha, zachytí akýkoľvek pach a ihneď vyčistí, mela som naznak rýmy, pretože je chrípkové obdobie v Prahe a okamžite mňa aj môjho priateľa choroba prešla. Verím, že za ďalší týždeň to bude ešte lepšie, chystám sa kúpiť ešte jednu svojim rodičom, ktorí majú doma mačku a veľký dom, kde prachu sa nájde naozaj dosť a verím, že budú rovnako spokojní ako ja so svojím partnerom.