Okenné klimatizácie

Okenné klimatizácie, ktoré zahŕňajú v jednej jednotke vnútornú aj kondenzátorovou časť, sú praktickým riešením okamžitého klimatizovania. Výhodou je jednoduchá inštalácia do okna alebo do steny.

 

Rovnako ako nástenné modely aj okenné klimatizácie môžu mať vysoký vzduchový výkon prevyšujúci klasickú mobilnú klimatizáciu. Smer vzduchu je pritom voľne prispôsobiteľný, klimatizovaný vzduch sa dostane do všetkých kútov miestnosti v zábere až 140º. Jednotka sa často používa ako náhrada pevne inštalovaných jednotiek tam, kde nie je možné robiť stavebné práce a je potrebné jednotky umiestniť do okien. Tiež sa často používa v stavebných bunkách.Okenná klimatizácia Sinclair ASW-12BI

Okenná klimatizácia Sinclair ASW-12BI

1-2ks skladom

Doprava zdarma
Chladiaci výkon
3,7 kW
Odvlhčovací výkon (max.)
38 L/24 h
Vzduchový výkon
480 m3/h

663 € Bez DPH: 548 €

Kúpiť
Okenná klimatizácia Sinclair ASW-09BI

Okenná klimatizácia Sinclair ASW-09BI

1-2ks skladom

Doprava zdarma
Chladiaci výkon
2,7 kW
Odvlhčovací výkon (max.)
24 L/24 h
Vzduchový výkon
400 m3/h

579 € Bez DPH: 479 €

Kúpiť

Hodnotenie zákazníkov
600+ recenzií na Heureka.cz
Celková spokojnosť
30.06.2014
Overený zákazník
100 %

Platil som prevodom. V potvrdzovacom mailu boli uvedené všetky potrebné údaje, okrem variabilného symbolu. Teda on tam bol. Zazrel som, že v liste bola priložená faktúra. To som nečakal, pretože list dorazil takmer okamžite po objednaniu. Inými slovami, bolo by super málinko vylepšiť text zasielaného potvrdenia. Spomenúť variabilný symbol a priloženou faktrúru. Potom bude všetko perfektné :-)