Program pre partnerov

a zdieľanie príjmov v partnerských kampaniach

Máte webové stránky a máte záujem o provízie z predaja našich produktov? Zapojte sa do nášho partnerského programu a staňte sa naším partnerom!

 

Prečo spolupracovať práve s nami?

 

Provize

PONÚKAME ZAUJÍMAVÉ KOMISIE

 

Naši partneri môžu získať províziu až do výšky 9 % z každej objednávky, ktorú zákazník zadá prostredníctvom partnerskej webovej stránky. Tieto provízie sú prísľubom výhodnej spolupráce, ktorú im môžeme ponúknuť v rámci nášho partnerského programu.

 

odborné poradenství

SME ODBORNÍCI

 

V našej ponuke nájdete široký sortiment kvalitných produktov vzduchotechniky, klimatizácie a inej elektroniky od popredných výrobcov, ako sú mobilné a nástenné klimatizácie, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, odvlhčovače vzduchu, elektrické skútre, drony a ďalšie. Vďaka viac ako 7-ročnému pôsobeniu v odbore máme bohaté skúsenosti, ktoré nám umožňujú poskytovať našim zákazníkom odborné a kvalifikované poradenstvo.


 

podklady

POSKYTUJEME KVALITNÉ DOKUMENTY

 

Naši partneri majú k dispozícii širokú škálu materiálov na úspešnú spoluprácu v rámci partnerského programu. K dispozícii sú reklamné odkazy, fotografie produktov, produktové kanály XML, pripravené bannery a ďalšie propagačné materiály, ktoré je možné po dohode prispôsobiť. V prípade špecifických požiadaviek sme otvorení individuálnej dohode.

 

Ako začať s propagáciou?

1.

 

Vyplňte registračný formulár pre náš partnerský program TU.

2.

 

Pridajte propagačné materiály na svoje webové stránky a zbierajte konverzie.

3.

 

Získajte provízie za každú objednávku zadanú prostredníctvom vašej webovej stránky.

 

 

 

Okrem toho hľadáme aj nových testerov, pridajte sa k nám aj vy!

Ponúkame skvelú príležitosť pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o elektroniku a tvorbu videí alebo písanie článkov. Hľadáme nadšencov, ktorí by s nami chceli spolupracovať a recenzovať naše produkty. Ak máte záujem, neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť sa na podrobnostiach našej spolupráce. Hľadáme testerov, ktorí nám pomôžu poskytovať objektívne a autentické recenzie našich produktov, aby sme našim zákazníkom zabezpečili čo najlepšie skúsenosti. Ak ste zvedaví a chcete sa dozvedieť viac, neváhajte nás kontaktovať a stať sa súčasťou nášho tímu testerov.

Tester
Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

09.01.2022
Overený zákazník
100 %

Som spokojný, pre nás, ktorí nemajú bydlisko v Prahe alebo Brne, je možnosť jedine nákup cez internet. Keď je firma solídna, som určite spokojný a samozrejme odporúčam.