Program pre partnerov

a zdieľanie príjmov v partnerských kampaniach

Máte webové stránky a máte záujem o provízie z predaja našich produktov? Zapojte sa do nášho partnerského programu a staňte sa naším partnerom!

 

Prečo spolupracovať práve s nami?

 

Provize

PONÚKAME ZAUJÍMAVÉ KOMISIE

 

Naši partneri môžu získať províziu až do výšky 9 % z každej objednávky, ktorú zákazník zadá prostredníctvom partnerskej webovej stránky. Tieto provízie sú prísľubom výhodnej spolupráce, ktorú im môžeme ponúknuť v rámci nášho partnerského programu.

 

odborné poradenství

SME ODBORNÍCI

 

V našej ponuke nájdete široký sortiment kvalitných produktov vzduchotechniky, klimatizácie a inej elektroniky od popredných výrobcov, ako sú mobilné a nástenné klimatizácie, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, odvlhčovače vzduchu, elektrické skútre, drony a ďalšie. Vďaka viac ako 7-ročnému pôsobeniu v odbore máme bohaté skúsenosti, ktoré nám umožňujú poskytovať našim zákazníkom odborné a kvalifikované poradenstvo.


 

podklady

POSKYTUJEME KVALITNÉ DOKUMENTY

 

Naši partneri majú k dispozícii širokú škálu materiálov na úspešnú spoluprácu v rámci partnerského programu. K dispozícii sú reklamné odkazy, fotografie produktov, produktové kanály XML, pripravené bannery a ďalšie propagačné materiály, ktoré je možné po dohode prispôsobiť. V prípade špecifických požiadaviek sme otvorení individuálnej dohode.

 

Ako začať s propagáciou?

1.

 

Vyplňte registračný formulár pre náš partnerský program TU.

2.

 

Pridajte propagačné materiály na svoje webové stránky a zbierajte konverzie.

3.

 

Získajte provízie za každú objednávku zadanú prostredníctvom vašej webovej stránky.

 

 

 

Okrem toho hľadáme aj nových testerov, pridajte sa k nám aj vy!

Ponúkame skvelú príležitosť pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o elektroniku a tvorbu videí alebo písanie článkov. Hľadáme nadšencov, ktorí by s nami chceli spolupracovať a recenzovať naše produkty. Ak máte záujem, neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť sa na podrobnostiach našej spolupráce. Hľadáme testerov, ktorí nám pomôžu poskytovať objektívne a autentické recenzie našich produktov, aby sme našim zákazníkom zabezpečili čo najlepšie skúsenosti. Ak ste zvedaví a chcete sa dozvedieť viac, neváhajte nás kontaktovať a stať sa súčasťou nášho tímu testerov.

Tester
Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Overený zákazník
01.06.2024

V inej recenzii si kolega kupujúci sťažoval na dvojdňový rozdiel v dostupnosti tovaru. Obchod má na stránkach okienko pre chat, napísal som dotaz, či je tovar skladom, odpovedali mi dokonca pred oficiálne otváracou dobou, že áno. Tovar som objednal, zaplatil cez internet a ešte ten deň popoludní vyzdvihol. Žiadny problém.