Vodné filtre 3M

Chcete piť čistú a chutnú vodu priamo z kohútika? Už vás nebaví nosiť plastové fľaše? Vodné filtre 3M účinne odstraňujú chlór, olovo, nečistoty, zápach, pevné nečistoty a mikroorganizmy. Na druhej strane ponechávajú vo vode dôležité minerály a nemenia jej kyslosť. Vodné filtre 3M série CLASSIC (AP3-765 S) majú zvýšenú ochranu proti vodnému kameňu SILIPHOS™. Séria Premium (filter AP3-762 M) obsahuje zvýšenú antibakteriálnu ochranu filtračného média, ktorá zabraňujefiltračné médium so zvýšenou ochranou proti vnikaniu a šíreniu baktérií (zachytáva baktérie a cysty s veľkosťou až 0,2 mikrónu). Filtre majú kapacitu 7600 l filtrovanej vody. Ich používanie je preto veľmi ekologické. Jeden liter filtrovanej vody stojí 0,25 Kč.

Ďalšie informácie

Sada pre vodnú filtráciu 3M Premium Detail

175 €

Kapacita filtrácie (l) 7600 L,
Sada pre vodnú filtráciu 3M Classic Detail

142 €

Kapacita filtrácie (l) 7600 L,
Vodný filter 3M AP3-762 M Premium Detail

97 €

Kapacita filtrácie (l) 7600 L,
Vodný filter 3M AP3-765 S Classic Detail

55 €

Kapacita filtrácie (l) 7600 L,


Najlepšie mobilné klimatizácie 2023 – Aerium.sk vám poradí, ktorá najlepšie ochladí

Je vám teplo? Pripravili sme pre vás test tých najlepších modelov mobilných klimatizácií. ☑️ Ktorý je najtichší, najvýkonnejší či najúspornejší?

Najlepšie elektrokolobežky Aerium pre rok 2023: Akú vybrať?

Hľadáte elektrickú kolobežku a neviete sa rozhodnúť pre konkrétny model? Pozrite sa s nami na najlepšie hodnotené modely Aerium pre rok 2022.

Najlepšie drony Aerium pre rok 2023: Ktorý si vybrať?

Hľadáte dron s kamerou na spestrenie svojich videí z ciest alebo dokonca na prerazenie v oblasti influencerov? Pripravili sme pre vás porovnanie našich TOP modelov!

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

11.05.2022
Overený zákazník
100 %

Pri hľadaní obchodu pre nákup vybraného tovaru som porovnával hodnotenia obchodov, skúsenosti zákazníkov s obchodom, a tiež najlepšiu cenu. Zaujal ma obchod, ktorý spĺňal moje kritériá a navyše k vybranému tovaru poskytoval praktický a hodnotný darček k tomuto výrobku. Skrátka po všetkých stránkach najlepší obchod. Vrelo všetkým odporúčam.