Vodné filtre 3M

Chcete piť čistú a chutnú vodu priamo z kohútika? Už vás nebaví nosiť plastové fľaše? Vodné filtre 3M účinne odstraňujú chlór, olovo, nečistoty, zápach, pevné nečistoty a mikroorganizmy. Na druhej strane ponechávajú vo vode dôležité minerály a nemenia jej kyslosť. Vodné filtre 3M série CLASSIC (AP3-765 S) majú zvýšenú ochranu proti vodnému kameňu SILIPHOS™. Séria Premium (filter AP3-762 M) obsahuje zvýšenú antibakteriálnu ochranu filtračného média, ktorá zabraňujefiltračné médium so zvýšenou ochranou proti vnikaniu a šíreniu baktérií (zachytáva baktérie a cysty s veľkosťou až 0,2 mikrónu). Filtre majú kapacitu 7600 l filtrovanej vody. Ich používanie je preto veľmi ekologické. Jeden liter filtrovanej vody stojí 0,25 Kč.

Ďalšie informácie

Sada pre vodnú filtráciu 3M Premium Detail

175 €

Kapacita filtrácie (l) 7600 L,
Sada pre vodnú filtráciu 3M Classic Detail

142 €

Kapacita filtrácie (l) 7600 L,
Vodný filter 3M AP3-762 M Premium Detail

97 €

Kapacita filtrácie (l) 7600 L,
Vodný filter 3M AP3-765 S Classic Detail

55 €

Kapacita filtrácie (l) 7600 L,


Elektrická kolobežka vs. auto - ktorá možnosť je úspornejšia?

Každodenné cestovanie autom sa môže poriadne predražiť. Elektrické kolobežky však ponúkajú alternatívu. Koľko stojí ich prevádzka v porovnaní s osobnými automobilmi?

Najlepšie drony Aerium pre rok 2022: Ktorý si vybrať?

Hľadáte dron s kamerou na spestrenie svojich videí z ciest alebo dokonca na prerazenie v oblasti influencerov? Pripravili sme pre vás porovnanie našich TOP modelov!

Najlepšie elektrokolobežky Aerium pre rok 2022: Akú vybrať?

Hľadáte elektrickú kolobežku a neviete sa rozhodnúť pre konkrétny model? Pozrite sa s nami na najlepšie hodnotené modely Aerium pre rok 2022.

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

19.09.2021
Overený zákazník
100 %

Obchod som si vybrala kvôli dostupnosti tovaru, ktoré som chcela, cene a recenziám. Nebola som sklamaná. Naozaj je to obchod, kde čo ponúkajú, tiež majú a dodajú v čo najbližšom termíne. Komunikácia bola skvelá. Nemám pripomienky.