AKU vysávače

Nechcete byť pri vysávaní obmedzovaní sieťovým káblom? Spoľahnite sa na AKUmultiplikátor alebo skrátene AKU vysávače! Ako už názov napovedá, ide o spotrebiče napájané z batérie, takže môžete sa navždy rozlúčiť s otravnou manipuláciou s káblom.. Vďaka širokej ponuke rôznych typov si môžete ľahko vybrať ten správny výrobok pre svoje potreby.


Najväčšou výhodou AKU vysávača je, samozrejme, absencia elektrického kábla. Môžete tak ľahko upratovať aj na miestach, kde ste ďaleko od elektrickej zásuvky. A nemusí to byť len v domácnosti! S týmito pomocníkmi môžete bez problémov vysávať interiér auta alebo záhradného domčeka.

Dnešné ACU vysávače poskytujú dostatočnú výdrž batérie na upratovanie celej domácnosti naraz. Nemusíte sa teda obávať, že budete musieť čakať, kým sa prístroj nabije. Okrem toho sa s väčšinou AKU vysávačov veľmi ľahko manipuluje, pretože sú tvarované na jednoduché vysávanie. Nemusíte sa teda opäť starať o to, kde sa zamotal napájací kábel, ani otáčať jednotlivé zásuvky po celom dome.

AKU vysávače možno jednoducho rozdeliť na dva typy - tyčové vysávače na väčšie plochy a ručné vysávače na upratovanie menších plôch a ťažko prístupných miest. Na trhu nájdete aj kombinovanú verziu, ktorá ponúka oboje v jednom.

  • Tyčový vysávač je skvelou voľbou na pohodlné každodenné upratovanie domácnosti. Hravo zvládne vysávať dlaždice, plávajúce podlahy aj koberce. Vďaka konštrukcii s vysokou tyčou sa pri vysávaní nemusíte zohýbať a vysávač sa tiež ľahko skladuje.
  • Ručný AKU vysávač je vhodný na drobné upratovacie práce v ťažko prístupných miestach. Ľahko s ním vyčistíte auto alebo dokonca sedadlo v aute. Môžete ho použiť aj na odstránenie drobných nečistôt, napríklad keď niečo rozbijete alebo vylejete. Nemusíte teda hneď vyťahovať veľký tyčový vysávač - s ručným vysávačom odstránite neporiadok za okamih.

Bezdrôtové vyhotovenie AKU vysávača prináša nespočetné množstvo výhod, stačí musíte sa uistiť, že ho pravidelne nabíjate, aby bol vždy pripravený na upratovanie. S tým je spojená obmedzená životnosť batérie, ale kvalitný výrobok vám pri správnom používaní a údržbe vydrží roky.

Čo sa týka samotnej kapacity batérie, štandardné modely vydržia na jedno nabitie približne jednu hodinu. Niektoré varianty však ponúknu takmer dvojnásobok tejto hodnoty. Ručné ACU vysávače majú vzhľadom na svoje obmedzené rozmery zníženú kapacitu batérie - zvyčajne dokážu vysávať približne 10-45 minút. Dĺžka úplného nabitia závisí od konkrétneho vysávača, ale zvyčajne sa pohybuje okolo 2 až 3 hodín.

Pri výbere správneho ACU vysávača je kľúčový sací výkon. Nenechajte sa preto zlákať výkonom - ten vám o kvalite vysávača veľa nepovie. Zohľadnite aj to, či ho budete používať viac na podlahe alebo na koberci, pretože na každý povrch sú vhodnejšie iné konštrukcie vysávačov. Existujú aj špeciálne modely určené na upratovanie po domácich zvieratách.

Existujú aj špeciálne varianty AKU vysávače, ktoré zároveň mopujú. Cena je tu samozrejme vyššia, ale výrobok vám ušetrí veľa času a námahy. Skvelým kompromisom sú potom AKU vysávače 2v1, ktoré kombinujú tyčový a ručný vysávač.

Ďalšie informácie

Tyčový AKU vysávač CONCEPT ICONIC ANIMAL SMART VP6110 Detail

188 €

Tyčový AKU vysávač CONCEPT ICONIC ANIMAL SMART VP6110

30 dní na vrátenie
Doprava zdarma

1 ks skladom

Príkon (W) 380, Kapacita batérie (Ah) 2,5, Typ batérie Li-Ion,
tyčový a ručný vysávač, vysoký sací výkon, niekoľko nástavcov


Najlepšie mobilné klimatizácie 2024 – Aerium.sk vám poradí, ktorá najlepšie chladí

Je vám teplo? Pripravili sme pre vás test tých najlepších modelov mobilných klimatizácií. ☑️ Ktorý je najtichší, najvýkonnejší či najúspornejší?

Najlepšie elektrokolobežky na rok 2024: Akú vybrať?

Hľadáte elektrokolobežku a neviete sa rozhodnúť pre konkrétny model? Pozrite sa s nami na najlepšie hodnotené modely Aerium na rok 2024.
4 minúty čítania / Odborné poradenstvo Čistý vzduch

Najlepšie čističky vzduchu 2024: Vybrali sme pre vás TOP modely!

Uvažujete o kúpe čističky vzduchu? Potom ste na správnom mieste! Otestovali sme pre vás populárne modely a vybrali sme šesť najlepších. Ktorú si vyberiete?

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Overený zákazník
27.06.2024

Platil som prevodom. V potvrdzovacom mailu boli uvedené všetky potrebné údaje, okrem variabilného symbolu. Teda on tam bol. Zazrel som, že v liste bola priložená faktúra. To som nečakal, pretože list dorazil takmer okamžite po objednaniu. Inými slovami, bolo by super málinko vylepšiť text zasielaného potvrdenia. Spomenúť variabilný symbol a priloženou faktrúru. Potom bude všetko perfektné :-)