black friday

AKU vysávače

Nechcete byť pri vysávaní obmedzovaní sieťovým káblom? Spoľahnite sa na AKUmultiplikátor alebo skrátene AKU vysávače! Ako už názov napovedá, ide o spotrebiče napájané z batérie, takže môžete sa navždy rozlúčiť s otravnou manipuláciou s káblom.. Vďaka širokej ponuke rôznych typov si môžete ľahko vybrať ten správny výrobok pre svoje potreby.


Najväčšou výhodou AKU vysávača je, samozrejme, absencia elektrického kábla. Môžete tak ľahko upratovať aj na miestach, kde ste ďaleko od elektrickej zásuvky. A nemusí to byť len v domácnosti! S týmito pomocníkmi môžete bez problémov vysávať interiér auta alebo záhradného domčeka.

Dnešné ACU vysávače poskytujú dostatočnú výdrž batérie na upratovanie celej domácnosti naraz. Nemusíte sa teda obávať, že budete musieť čakať, kým sa prístroj nabije. Okrem toho sa s väčšinou AKU vysávačov veľmi ľahko manipuluje, pretože sú tvarované na jednoduché vysávanie. Nemusíte sa teda opäť starať o to, kde sa zamotal napájací kábel, ani otáčať jednotlivé zásuvky po celom dome.

AKU vysávače možno jednoducho rozdeliť na dva typy - tyčové vysávače na väčšie plochy a ručné vysávače na upratovanie menších plôch a ťažko prístupných miest. Na trhu nájdete aj kombinovanú verziu, ktorá ponúka oboje v jednom.

  • Tyčový vysávač je skvelou voľbou na pohodlné každodenné upratovanie domácnosti. Hravo zvládne vysávať dlaždice, plávajúce podlahy aj koberce. Vďaka konštrukcii s vysokou tyčou sa pri vysávaní nemusíte zohýbať a vysávač sa tiež ľahko skladuje.
  • Ručný AKU vysávač je vhodný na drobné upratovacie práce v ťažko prístupných miestach. Ľahko s ním vyčistíte auto alebo dokonca sedadlo v aute. Môžete ho použiť aj na odstránenie drobných nečistôt, napríklad keď niečo rozbijete alebo vylejete. Nemusíte teda hneď vyťahovať veľký tyčový vysávač - s ručným vysávačom odstránite neporiadok za okamih.

Bezdrôtové vyhotovenie AKU vysávača prináša nespočetné množstvo výhod, stačí musíte sa uistiť, že ho pravidelne nabíjate, aby bol vždy pripravený na upratovanie. S tým je spojená obmedzená životnosť batérie, ale kvalitný výrobok vám pri správnom používaní a údržbe vydrží roky.

Čo sa týka samotnej kapacity batérie, štandardné modely vydržia na jedno nabitie približne jednu hodinu. Niektoré varianty však ponúknu takmer dvojnásobok tejto hodnoty. Ručné ACU vysávače majú vzhľadom na svoje obmedzené rozmery zníženú kapacitu batérie - zvyčajne dokážu vysávať približne 10-45 minút. Dĺžka úplného nabitia závisí od konkrétneho vysávača, ale zvyčajne sa pohybuje okolo 2 až 3 hodín.

Pri výbere správneho ACU vysávača je kľúčový sací výkon. Nenechajte sa preto zlákať výkonom - ten vám o kvalite vysávača veľa nepovie. Zohľadnite aj to, či ho budete používať viac na podlahe alebo na koberci, pretože na každý povrch sú vhodnejšie iné konštrukcie vysávačov. Existujú aj špeciálne modely určené na upratovanie po domácich zvieratách.

Existujú aj špeciálne varianty AKU vysávače, ktoré zároveň mopujú. Cena je tu samozrejme vyššia, ale výrobok vám ušetrí veľa času a námahy. Skvelým kompromisom sú potom AKU vysávače 2v1, ktoré kombinujú tyčový a ručný vysávač.

Ďalšie informácie

Tyčový bezvreckový AKU vysávač Rohnson M8 Mamba Ultimate Detail

385 €

Príkon (W) 560, Kapacita batérie (Ah) 5000, Typ batérie Li-Ion,
Tyčový AKU vysávač CONCEPT ICONIC ANIMAL SMART VP6110 Detail

201 €

Príkon (W) 380, Kapacita batérie (Ah) 2,5, Typ batérie Li-Ion,
Tyčový vysávač CONCEPT MIGHTY VP4150 Detail

141 €

Príkon (W) 160, Kapacita batérie (Ah) 2, Typ batérie Li-Ion,
Tyčový AKU vysávač Concept VP4135 Detail

129 €

Príkon (W) 90, Batéria (mAh) 2000, Doba nabíjania (h) 5,
Ručný vysávač Concept VP4420 Detail

103 €

Ručný vysávač Concept VP4420

Skladom externý sklad

Príkon (W) 120, Typ batérie Li-Ion, Batéria (mAh) 2200,
Tyčový AKU vysávač Concept VP6200 Detail

260 €

Tyčový AKU vysávač Concept VP6200

Na dotaz

Príkon (W) 450, Batéria (mAh) 2500, Doba nabíjania (h) 5,
Tyčový AKU vysávač Concept Mighty VP4160 Detail

148 €

Príkon (W) 170, Doba nabíjania (h) 6, Hlučnosť (dB) 82,


Najlepšie odvlhčovače vzduchu 2023 – Aerium.sk predstavuje TOP modely

Máte orosené okná alebo plesne vo vašej domácnosti? To znamená problémy s nadmernou vlhkosťou - naše TOP odvlhčovače si s ňou však dokážu dokonale poradiť. Ktorý z nich si vyberiete?

Neviete, čo kúpiť pod stromček? Aerium má tipy na neotrelé darčeky na Vianoce 2023!

Vianoce sa blížia! Čím obdarovať svojich blízkych? Tu sú naše tipy na najlepšie vianočné darčeky pre mužov, ženy, deti a starých rodičov - a ponožky medzi nimi nie sú!

Najlepšie elektrokolobežky Aerium pre rok 2023: Akú vybrať?

Hľadáte elektrickú kolobežku a neviete sa rozhodnúť pre konkrétny model? Pozrite sa s nami na najlepšie hodnotené modely Aerium pre rok 2022.

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.10.2022
Overený zákazník
100 %

Odporúčam aj ostatným nákup v tomto obchode. V piatok som tovar objednal a v utorok dopoludnie bolo dodané. Zatiaľ som klimošku nevyskúšal, nebolo dostatočné horúco. Dúfam, že bude fungovať podľa mojich predstáv.