AKU vysávače

Nechcete byť pri vysávaní obmedzovaní sieťovým káblom? Spoľahnite sa na AKUmultiplikátor alebo skrátene AKU vysávače! Ako už názov napovedá, ide o spotrebiče napájané z batérie, takže môžete sa navždy rozlúčiť s otravnou manipuláciou s káblom.. Vďaka širokej ponuke rôznych typov si môžete ľahko vybrať ten správny výrobok pre svoje potreby.


Najväčšou výhodou AKU vysávača je, samozrejme, absencia elektrického kábla. Môžete tak ľahko upratovať aj na miestach, kde ste ďaleko od elektrickej zásuvky. A nemusí to byť len v domácnosti! S týmito pomocníkmi môžete bez problémov vysávať interiér auta alebo záhradného domčeka.

Dnešné ACU vysávače poskytujú dostatočnú výdrž batérie na upratovanie celej domácnosti naraz. Nemusíte sa teda obávať, že budete musieť čakať, kým sa prístroj nabije. Okrem toho sa s väčšinou AKU vysávačov veľmi ľahko manipuluje, pretože sú tvarované na jednoduché vysávanie. Nemusíte sa teda opäť starať o to, kde sa zamotal napájací kábel, ani otáčať jednotlivé zásuvky po celom dome.

AKU vysávače možno jednoducho rozdeliť na dva typy - tyčové vysávače na väčšie plochy a ručné vysávače na upratovanie menších plôch a ťažko prístupných miest. Na trhu nájdete aj kombinovanú verziu, ktorá ponúka oboje v jednom.

  • Tyčový vysávač je skvelou voľbou na pohodlné každodenné upratovanie domácnosti. Hravo zvládne vysávať dlaždice, plávajúce podlahy aj koberce. Vďaka konštrukcii s vysokou tyčou sa pri vysávaní nemusíte zohýbať a vysávač sa tiež ľahko skladuje.
  • Ručný AKU vysávač je vhodný na drobné upratovacie práce v ťažko prístupných miestach. Ľahko s ním vyčistíte auto alebo dokonca sedadlo v aute. Môžete ho použiť aj na odstránenie drobných nečistôt, napríklad keď niečo rozbijete alebo vylejete. Nemusíte teda hneď vyťahovať veľký tyčový vysávač - s ručným vysávačom odstránite neporiadok za okamih.

Bezdrôtové vyhotovenie AKU vysávača prináša nespočetné množstvo výhod, stačí musíte sa uistiť, že ho pravidelne nabíjate, aby bol vždy pripravený na upratovanie. S tým je spojená obmedzená životnosť batérie, ale kvalitný výrobok vám pri správnom používaní a údržbe vydrží roky.

Čo sa týka samotnej kapacity batérie, štandardné modely vydržia na jedno nabitie približne jednu hodinu. Niektoré varianty však ponúknu takmer dvojnásobok tejto hodnoty. Ručné ACU vysávače majú vzhľadom na svoje obmedzené rozmery zníženú kapacitu batérie - zvyčajne dokážu vysávať približne 10-45 minút. Dĺžka úplného nabitia závisí od konkrétneho vysávača, ale zvyčajne sa pohybuje okolo 2 až 3 hodín.

Pri výbere správneho ACU vysávača je kľúčový sací výkon. Nenechajte sa preto zlákať výkonom - ten vám o kvalite vysávača veľa nepovie. Zohľadnite aj to, či ho budete používať viac na podlahe alebo na koberci, pretože na každý povrch sú vhodnejšie iné konštrukcie vysávačov. Existujú aj špeciálne modely určené na upratovanie po domácich zvieratách.

Existujú aj špeciálne varianty AKU vysávače, ktoré zároveň mopujú. Cena je tu samozrejme vyššia, ale výrobok vám ušetrí veľa času a námahy. Skvelým kompromisom sú potom AKU vysávače 2v1, ktoré kombinujú tyčový a ručný vysávač.

Ďalšie informácie

Tyčový AKU vysávač CONCEPT ICONIC ANIMAL SMART VP6110 Detail

201 €

Príkon (W) 380, Kapacita batérie (Ah) 2,5, Typ batérie Li-Ion,
Tyčový bezvreckový AKU vysávač Rohnson M8 Mamba Ultimate Detail

389 €

Príkon (W) 560, Kapacita batérie (Ah) 5000, Typ batérie Li-Ion,
Tyčový AKU vysávač Concept VP4135 Detail

129 €

Tyčový AKU vysávač Concept VP4135

Skladom externý sklad

Príkon (W) 90, Batéria (mAh) 2000, Doba nabíjania (h) 5,
Ručný vysávač Concept VP4420 Detail

103 €

Ručný vysávač Concept VP4420

Skladom externý sklad

Príkon (W) 120, Typ batérie Li-Ion, Batéria (mAh) 2200,
Tyčový AKU vysávač Concept VP6200 Detail

260 €

Tyčový AKU vysávač Concept VP6200

Na dotaz

Príkon (W) 450, Batéria (mAh) 2500, Doba nabíjania (h) 5,
Tyčový AKU vysávač Concept Mighty VP4160 Detail

148 €

Príkon (W) 170, Doba nabíjania (h) 6, Hlučnosť (dB) 82,


Najlepšie mobilné klimatizácie 2023 – Aerium.sk vám poradí, ktorá najlepšie ochladí

Je vám teplo? Pripravili sme pre vás test tých najlepších modelov mobilných klimatizácií. ☑️ Ktorý je najtichší, najvýkonnejší či najúspornejší?

Najlepšie elektrokolobežky Aerium pre rok 2023: Akú vybrať?

Hľadáte elektrickú kolobežku a neviete sa rozhodnúť pre konkrétny model? Pozrite sa s nami na najlepšie hodnotené modely Aerium pre rok 2022.

Najlepšie drony Aerium pre rok 2023: Ktorý si vybrať?

Hľadáte dron s kamerou na spestrenie svojich videí z ciest alebo dokonca na prerazenie v oblasti influencerov? Pripravili sme pre vás porovnanie našich TOP modelov!

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

11.05.2022
Overený zákazník
100 %

Pri hľadaní obchodu pre nákup vybraného tovaru som porovnával hodnotenia obchodov, skúsenosti zákazníkov s obchodom, a tiež najlepšiu cenu. Zaujal ma obchod, ktorý spĺňal moje kritériá a navyše k vybranému tovaru poskytoval praktický a hodnotný darček k tomuto výrobku. Skrátka po všetkých stránkach najlepší obchod. Vrelo všetkým odporúčam.