black friday

RC autá

RC autá sú najväčšou skupinou RC modelov. Ide prakticky o niekoľkokrát menšie vozidlá, ktoré sa ovládajú diaľkovým ovládaním. Môžete si vybrať z množstva rôznych dizajnov a modelov, rovnako ako skutočné autá. Určite si teda vyberiete kúsok, ktorý vám ponúkne požadovaný dizajn a funkcie, či už si vyberiete našu značku AERIUM alebo iný model.

Na ovládanie RC modelov sa používa diaľkové ovládanie, ktoré vysiela rádiové vlny v pásme 2,4 GHz. Ovládač je vždy spárovaný len s jedným vozidlom, aby sa predišlo prípadnému rušeniu iných modelov. Väčšina RC modelov AERIUM je vybavená elektromotorom a batériouktoré možno pravidelne dobíjať z elektrickej siete.


V prvom rade si premyslite, či vyberáte RC model pre deti alebo pre dospelých. Detské modely často ponúkajú odolnejšiu konštrukciu, nižšiu rýchlosť a prijateľnejšiu cenu.. Najrozšírenejšie sú však terénne modely a RC autá s pohonom 4x4. Nájdete tu buginy, monster trucky a trialové autá, ktoré zvládnu aj ten najťažší terén. Na výlučne asfaltové cesty sú určené cestné modely, ktoré dosahujú veľmi vysoké rýchlosti.

Mierku RC modelu je potrebné zvoliť podľa typu použitia, ktoré plánujete. Na jazdenie po byte je vhodné zvoliť niektorý z najmenších modelov v mierke 1:32. Vonku by však takýto kúsok zastavila každá nerovnosť, takže na jazdenie vonku si zaobstarajte aspoň model v mierke 1:24. - tieto modely zvládnu tvrdé cesty aj nízku trávu. Najobľúbenejšou veľkosťou je mierka 1:10, ktorá hravo zvládne nerovnosti terénu a zároveň sa pomerne ľahko skladuje a prepravuje.

Ďalšie informácie

Ľudová trieda
RC auto Amewi Drift Rally (1:24) - modré Detail
79 €
39 €Black Friday
Kapacita batérie (Ah) 0,5, Obsah balenia zostavený mo..., Frekvencia (GHz) 2,4,
Stredná trieda
Terénne RC auto AERIUM HOSHI SPEED (1:10) žltá - 2 batérie Detail
169 €
129 €Black Friday
Maximálny prevádzkový čas (m... 40, Maximálny dosah ovládanie (k... 0,08, Kapacita batérie (Ah) 1,6,
Prémiová trieda
RC auto DF MODELS 4J XXL Crawler 2023 Edition (1:10) - zelené Detail

349 €

Maximálny prevádzkový čas (m... 60, Maximálny dosah ovládanie (k... 0,06, Kapacita batérie (Ah) 1,8,
Terénne RC auto AERIUM HOSHI RAPTOR (1:8) červené Detail
589 €
489 €Black Friday
Maximálny prevádzkový čas (m... 35, Maximálny dosah ovládanie (k... 0,1, Kapacita batérie (Ah) 4,
Terénne RC auto AERIUM HOSHI SPEED (1:10) modré - 2 batérie Detail
169 €
129 €Black Friday
Maximálny prevádzkový čas (m... 40, Maximálny dosah ovládanie (k... 0,08, Kapacita batérie (Ah) 1,6,
RC auto DF MODELS Crawler E Monster (1:10) - zelená Detail

109 €

Maximálny prevádzkový čas (m... 30, Maximálny dosah ovládanie (k... 0,06, Kapacita batérie (Ah) 0,8,


Najlepšie odvlhčovače vzduchu 2023 – Aerium.sk predstavuje TOP modely

Máte orosené okná alebo plesne vo vašej domácnosti? To znamená problémy s nadmernou vlhkosťou - naše TOP odvlhčovače si s ňou však dokážu dokonale poradiť. Ktorý z nich si vyberiete?

Neviete, čo kúpiť pod stromček? Aerium má tipy na neotrelé darčeky na Vianoce 2023!

Vianoce sa blížia! Čím obdarovať svojich blízkych? Tu sú naše tipy na najlepšie vianočné darčeky pre mužov, ženy, deti a starých rodičov - a ponožky medzi nimi nie sú!

Najlepšie elektrokolobežky Aerium pre rok 2023: Akú vybrať?

Hľadáte elektrickú kolobežku a neviete sa rozhodnúť pre konkrétny model? Pozrite sa s nami na najlepšie hodnotené modely Aerium pre rok 2022.

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.10.2022
Overený zákazník
100 %

Tento obchod odporúčam, hlavne domluva veľmi rychla a pristroj, ktorý som si zakúpila, Winix Čistička U450, je naozaj veľmi kvalitný prístroj, už po týždni používaní môžem s pokojným svedomím povedať, že pristroj naozaj funguje, lepšie sa mi v byte dýcha, zachytí akýkoľvek pach a ihneď vyčistí, mela som naznak rýmy, pretože je chrípkové obdobie v Prahe a okamžite mňa aj môjho priateľa choroba prešla. Verím, že za ďalší týždeň to bude ešte lepšie, chystám sa kúpiť ešte jednu svojim rodičom, ktorí majú doma mačku a veľký dom, kde prachu sa nájde naozaj dosť a verím, že budú rovnako spokojní ako ja so svojím partnerom.