RC autá

RC autá sú najväčšou skupinou RC modelov. Ide prakticky o niekoľkokrát menšie vozidlá, ktoré sa ovládajú diaľkovým ovládaním. Môžete si vybrať z množstva rôznych dizajnov a modelov, rovnako ako skutočné autá. Určite si teda vyberiete kúsok, ktorý vám ponúkne požadovaný dizajn a funkcie, či už si vyberiete našu značku AERIUM alebo iný model.

Na ovládanie RC modelov sa používa diaľkové ovládanie, ktoré vysiela rádiové vlny v pásme 2,4 GHz. Ovládač je vždy spárovaný len s jedným vozidlom, aby sa predišlo prípadnému rušeniu iných modelov. Väčšina RC modelov AERIUM je vybavená elektromotorom a batériouktoré možno pravidelne dobíjať z elektrickej siete.


V prvom rade si premyslite, či vyberáte RC model pre deti alebo pre dospelých. Detské modely často ponúkajú odolnejšiu konštrukciu, nižšiu rýchlosť a prijateľnejšiu cenu.. Najrozšírenejšie sú však terénne modely a RC autá s pohonom 4x4. Nájdete tu buginy, monster trucky a trialové autá, ktoré zvládnu aj ten najťažší terén. Na výlučne asfaltové cesty sú určené cestné modely, ktoré dosahujú veľmi vysoké rýchlosti.

Mierku RC modelu je potrebné zvoliť podľa typu použitia, ktoré plánujete. Na jazdenie po byte je vhodné zvoliť niektorý z najmenších modelov v mierke 1:32. Vonku by však takýto kúsok zastavila každá nerovnosť, takže na jazdenie vonku si zaobstarajte aspoň model v mierke 1:24. - tieto modely zvládnu tvrdé cesty aj nízku trávu. Najobľúbenejšou veľkosťou je mierka 1:10, ktorá hravo zvládne nerovnosti terénu a zároveň sa pomerne ľahko skladuje a prepravuje.

Ďalšie informácie

Terénne RC auto AERIUM HOSHI RAPTOR (1:8) červené Detail

489 €

589 €

Maximálny prevádzkový čas (m... 35, Maximálny dosah ovládanie (k... 0,1, Kapacita batérie (Ah) 4,
Terénne RC auto AERIUM HOSHI SPEED (1:10) žltá - 2 batérie Detail

119 €

169 €

Maximálny prevádzkový čas (m... 40, Maximálny dosah ovládanie (k... 0,08, Kapacita batérie (Ah) 1,6,
Terénne RC auto AERIUM HOSHI SPEED (1:10) modré - 2 batérie Detail

119 €

169 €

Maximálny prevádzkový čas (m... 40, Maximálny dosah ovládanie (k... 0,08, Kapacita batérie (Ah) 1,6,
RC auto DF MODELS 4J XXL Crawler 2023 Edition (1:10) - zelené Detail

349 €

Maximálny prevádzkový čas (m... 60, Maximálny dosah ovládanie (k... 0,06, Kapacita batérie (Ah) 1,8,
RC auto DF MODELS Crawler E Monster (1:10) - zelená Detail

109 €

Maximálny prevádzkový čas (m... 30, Maximálny dosah ovládanie (k... 0,06, Kapacita batérie (Ah) 0,8,


Najlepšie mobilné klimatizácie 2023 – Aerium.sk vám poradí, ktorá najlepšie ochladí

Je vám teplo? Pripravili sme pre vás test tých najlepších modelov mobilných klimatizácií. ☑️ Ktorý je najtichší, najvýkonnejší či najúspornejší?

Najlepšie elektrokolobežky Aerium pre rok 2023: Akú vybrať?

Hľadáte elektrickú kolobežku a neviete sa rozhodnúť pre konkrétny model? Pozrite sa s nami na najlepšie hodnotené modely Aerium pre rok 2022.

Najlepšie drony Aerium pre rok 2023: Ktorý si vybrať?

Hľadáte dron s kamerou na spestrenie svojich videí z ciest alebo dokonca na prerazenie v oblasti influencerov? Pripravili sme pre vás porovnanie našich TOP modelov!

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.05.2022
Overený zákazník
100 %

V inej recenzii si kolega kupujúci sťažoval na dvojdňový rozdiel v dostupnosti tovaru. Obchod má na stránkach okienko pre chat, napísal som dotaz, či je tovar skladom, odpovedali mi dokonca pred oficiálne otváracou dobou, že áno. Tovar som objednal, zaplatil cez internet a ešte ten deň popoludní vyzdvihol. Žiadny problém.