RC lode

RC lode vám prinesú veľa zábavy na rybníku aj na mori. Môžete si vybrať z širokej škály konštrukcií vrátane ponoriek, vojnových bojových lodí a elegantných plachetníc. Väčšina RC člnov je vybavená elektrickým motorom, ktorý ponúka stabilný výkon a zároveň nevyžaduje takmer žiadnu údržbu.


Sortiment RC člnov zahŕňa Vojnové modely, ktoré sú presnými replikami skutočných bojových lodí. Tieto modely sú tiež vybavené vojnovými delami, ale za cenu toho, že dokážu vyvinúť najnižšiu rýchlosť zo všetkých dostupných modelov plavidiel.

Najjednoduchšiu údržbu potom majú plachetnice, ktoré vyžadujú značné skúsenosti s ovládaním RC lodí. Sú preto vhodné výlučne pre pokročilých používateľov. Pre začiatočníkov môžu byť vhodnou alternatívou RC jachty alebo rybárske lode, ktoré sa ovládajú veľmi ľahko.

Pre najrýchlejšiu plavbu RC športové lode, ktoré môžu dosiahnuť rýchlosť až 60 km/h.. Špeciálnym variantom sú ponorky, ktoré plávajú aj pod vodou a často sú vybavené vodotesnou kamerou.

Ďalšie informácie

RC loď AMEWI Yacht Atlantic (1:20) - modrá Detail

129 €

Maximálny prevádzkový čas (m... 30, Maximálna rýchlosť (km/h) 23, Kapacita batérie (Ah) 2,
RC loď AMEWI BINARY RACING B45 - čierna Detail

159 €

Obsah balenia demontovaný ..., Frekvencia (GHz) 2,4, Farba čierna,
RC loď AMEWI High Speed Racing V2 (1:20) - modrá Detail

109 €

Maximálny prevádzkový čas (m... 15, Maximálna rýchlosť (km/h) 25, Kapacita batérie (Ah) 1,1,
RC lietadlová loď AMEWI Mini B16 - sivá Detail

59 €

Maximálny prevádzkový čas (m... 8, Maximálna rýchlosť (km/h) 6, Kapacita batérie (Ah) 0,12,
RC bojová loď Invento Mini Frigate 2016CT - sivá Detail

69 €

Maximálny prevádzkový čas (m... 8, Obsah balenia zostavený mo..., Frekvencia (GHz) 2,4,


Najlepšie odvlhčovače vzduchu 2023 – Aerium.sk predstavuje TOP modely

Máte orosené okná alebo plesne vo vašej domácnosti? To znamená problémy s nadmernou vlhkosťou - naše TOP odvlhčovače si s ňou však dokážu dokonale poradiť. Ktorý z nich si vyberiete?

Najlepšie mobilné klimatizácie 2023 – Aerium.sk vám poradí, ktorá najlepšie ochladí

Je vám teplo? Pripravili sme pre vás test tých najlepších modelov mobilných klimatizácií. ☑️ Ktorý je najtichší, najvýkonnejší či najúspornejší?

Najlepšie elektrokolobežky Aerium pre rok 2023: Akú vybrať?

Hľadáte elektrickú kolobežku a neviete sa rozhodnúť pre konkrétny model? Pozrite sa s nami na najlepšie hodnotené modely Aerium pre rok 2022.

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

20.08.2022
Overený zákazník
100 %

Tento obchod som vybral na základe pozitívnych referencií od ostatných užívateľov Heuréky a výberu neľutujem. Na rozdiel od otravného "mimozemského" eshopu, kde predávajú všetko, od detských plienok po elektromobily a vďaka tomu nezvládajú ako kontrolovať správnosť popisov, tak vedieť poradiť, je tento e-shop, ktorý sa zameriava na úzky sortiment, ktorému naozaj rozumie, na vaše otázky dokáže fundovane odpovedať a vy tak máte pocit, že svoju investíciu nezverujete nejakému kupcovi :)