Olejové radiátory


Olejový radiátor Olimpia Splendid CALDORAD 7 Detail

89 €

Tepelný výkon (kW) 1,5, Termostat áno (manuáln..., Príkon (W) 1500,
Olejový radiátor Olimpia Splendid Caldorad 9TT Detail

129 €

Tepelný výkon (kW) 2,4, Termostat áno (manuáln..., Príkon (W) 2400,
Olejový radiátor Olimpia Splendid CALDORAD 11 Detail

119 €

Tepelný výkon (kW) 2,5, Termostat áno (manuáln..., Príkon (W) 2500,
Olejový radiátor Concept RO3309 Detail

89 €

Tepelný výkon (kW) 2,0, Termostat ano (manuáln..., Príkon (W) 2000,


Aká je optimálna vlhkosť v byte?

Kvalitné ovzdušie je kľúčom k zdraviu, preto je potrebné mu venovať náležitú pozornosť. Vonkajšie ovzdušie je dané mnohými podmienkami, s ktorými toho veľa neurobíme, avšak vzduch v byte ovplyvniť môžete, a to dosť razantne. Oplatí sa tu urobiť maximum pre to

Elektrická kolobežka vs. auto - ktorá možnosť je úspornejšia?

Každodenné cestovanie autom sa môže poriadne predražiť. Elektrické kolobežky však ponúkajú alternatívu. Koľko stojí ich prevádzka v porovnaní s osobnými automobilmi?

Najlepšie drony Aerium pre rok 2022: Ktorý si vybrať?

Hľadáte dron s kamerou na spestrenie svojich videí z ciest alebo dokonca na prerazenie v oblasti influencerov? Pripravili sme pre vás porovnanie našich TOP modelov!

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.08.2021
Overený zákazník
100 %

Tento obchod odporúčam, hlavne domluva veľmi rychla a pristroj, ktorý som si zakúpila, Winix Čistička U450, je naozaj veľmi kvalitný prístroj, už po týždni používaní môžem s pokojným svedomím povedať, že pristroj naozaj funguje, lepšie sa mi v byte dýcha, zachytí akýkoľvek pach a ihneď vyčistí, mela som naznak rýmy, pretože je chrípkové obdobie v Prahe a okamžite mňa aj môjho priateľa choroba prešla. Verím, že za ďalší týždeň to bude ešte lepšie, chystám sa kúpiť ešte jednu svojim rodičom, ktorí majú doma mačku a veľký dom, kde prachu sa nájde naozaj dosť a verím, že budú rovnako spokojní ako ja so svojím partnerom.