Elektrické grily

Hľadáte riešenie pre bezpečné grilovanie na balkóne alebo dokonca v byte? Vyskúšajte elektrický gril na prípravu chutného jedla bez priameho ohňa. Elektrický gril je skvelým kompromisom medzi bežnými možnosťami na drevo alebo drevené uhlie a opekaním mäsa na bežnej panvici.

Grilovanie na elektrickom grile si okamžite zamilujete. Veľmi Ľahko sa čistí a na prípravu pokrmov potrebujete len minimum tuku. Vďaka elektrickému termostatu bude gril udržiavať konštantnú teplotu, takže si mäso ľahko pripravíte podľa svojich predstáv. Navyše ho môžete používať nielen počas letných mesiacov, ale po celý rok!

Ďalšie informácie

Digitálny kontaktný gril Rohnson R-2300 4 Seasons Detail

98 €

Príkon (W) 2000, Farba strieborná, Výška (cm) 13,5,
Digitálny kontaktný gril Rohnson R-2315 Detail

60 €

Príkon (W) 2000, Farba čierna a str..., Výška (cm) 16,2,
BBQ gril Rohnson R-2525 Grill Master Detail

64 €

Príkon (W) 2200, Farba čierna, Výška (cm) 16,


Najlepšie mobilné klimatizácie 2023 – Aerium.sk vám poradí, ktorá najlepšie ochladí

Je vám teplo? Pripravili sme pre vás test tých najlepších modelov mobilných klimatizácií. ☑️ Ktorý je najtichší, najvýkonnejší či najúspornejší?

Najlepšie elektrokolobežky Aerium pre rok 2023: Akú vybrať?

Hľadáte elektrickú kolobežku a neviete sa rozhodnúť pre konkrétny model? Pozrite sa s nami na najlepšie hodnotené modely Aerium pre rok 2022.

Najlepšie drony Aerium pre rok 2023: Ktorý si vybrať?

Hľadáte dron s kamerou na spestrenie svojich videí z ciest alebo dokonca na prerazenie v oblasti influencerov? Pripravili sme pre vás porovnanie našich TOP modelov!

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

20.05.2022
Overený zákazník
100 %

Tento obchod som vybral na základe pozitívnych referencií od ostatných užívateľov Heuréky a výberu neľutujem. Na rozdiel od otravného "mimozemského" eshopu, kde predávajú všetko, od detských plienok po elektromobily a vďaka tomu nezvládajú ako kontrolovať správnosť popisov, tak vedieť poradiť, je tento e-shop, ktorý sa zameriava na úzky sortiment, ktorému naozaj rozumie, na vaše otázky dokáže fundovane odpovedať a vy tak máte pocit, že svoju investíciu nezverujete nejakému kupcovi :)