RC tanky

V sortimente RC nádrží nájdete krásne repliky skutočných bojových tankovako napríklad legendárny sovietsky tank T34/85, ktorý sa stal symbolom druhej svetovej vojny. Ponúka vám odolnú konštrukciu, výkonný motor a zvukové efekty, ktoré vám umožnia autenticky si zopakovať nejednu bitku.


RC tanky umožňujú pohyb vpred a vzad v priamom smere, otáčanie okolo svojej osi na mieste a mierne otáčanie na obe strany. Väčšina modelov je vybavená aj tlačidlom "Stop", ktoré umožňuje okamžité zastavenie. Vďaka elektrickému pohonu dokáže RC tank rýchlo vyvinúť pomerne vysokú rýchlosť a poradí si s každou terénnou nerovnosťou.

Modely RC tankov dokážu autenticky simulovať streľbu z kanóna a jednotlivých guľometov. Často sa používajú na rekonštrukciu rôznych vojnových bitiek. Zvyčajne sú vybavené odolnými pásmi na pohyb v náročnom teréne a umožňujú aj otáčanie hornej veže. Zvukový systém imituje aj zvuky motorov a rôzne výbuchy a nárazy.

Ďalšie informácie

RC tank AMEWI Mini German TIGER (1:72) - zelený Detail

69 €

Maximálny prevádzkový čas (m... 20, Obsah balenia zostavený mo..., Frekvencia (GHz) 0,027,
RC tank AMEWI TIGER IR+BB (1:16) - sivý Detail

259 €

RC tank AMEWI TIGER IR+BB (1:16) - sivý

1 ks skladom

Maximálny prevádzkový čas (m... 20, Maximálny dosah ovládanie (k... 0,02, Kapacita batérie (Ah) 1,8,
RC tank AMEWI T-34 IR-BB (1:16) - zelená Detail

249 €

RC tank AMEWI T-34 IR-BB (1:16) - zelená

2 ks skladom

Maximálny prevádzkový čas (m... 30, Maximálny dosah ovládanie (k... 0,1, Kapacita batérie (Ah) 1,8,


Najlepšie odvlhčovače vzduchu 2023 – Aerium.sk predstavuje TOP modely

Máte orosené okná alebo plesne vo vašej domácnosti? To znamená problémy s nadmernou vlhkosťou - naše TOP odvlhčovače si s ňou však dokážu dokonale poradiť. Ktorý z nich si vyberiete?

Najlepšie mobilné klimatizácie 2023 – Aerium.sk vám poradí, ktorá najlepšie ochladí

Je vám teplo? Pripravili sme pre vás test tých najlepších modelov mobilných klimatizácií. ☑️ Ktorý je najtichší, najvýkonnejší či najúspornejší?

Najlepšie elektrokolobežky Aerium pre rok 2023: Akú vybrať?

Hľadáte elektrickú kolobežku a neviete sa rozhodnúť pre konkrétny model? Pozrite sa s nami na najlepšie hodnotené modely Aerium pre rok 2022.

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

11.08.2022
Overený zákazník
100 %

Pri hľadaní obchodu pre nákup vybraného tovaru som porovnával hodnotenia obchodov, skúsenosti zákazníkov s obchodom, a tiež najlepšiu cenu. Zaujal ma obchod, ktorý spĺňal moje kritériá a navyše k vybranému tovaru poskytoval praktický a hodnotný darček k tomuto výrobku. Skrátka po všetkých stránkach najlepší obchod. Vrelo všetkým odporúčam.