RC tanky

V sortimente RC nádrží nájdete krásne repliky skutočných bojových tankovako napríklad legendárny sovietsky tank T34/85, ktorý sa stal symbolom druhej svetovej vojny. Ponúka vám odolnú konštrukciu, výkonný motor a zvukové efekty, ktoré vám umožnia autenticky si zopakovať nejednu bitku.


RC tanky umožňujú pohyb vpred a vzad v priamom smere, otáčanie okolo svojej osi na mieste a mierne otáčanie na obe strany. Väčšina modelov je vybavená aj tlačidlom "Stop", ktoré umožňuje okamžité zastavenie. Vďaka elektrickému pohonu dokáže RC tank rýchlo vyvinúť pomerne vysokú rýchlosť a poradí si s každou terénnou nerovnosťou.

Modely RC tankov dokážu autenticky simulovať streľbu z kanóna a jednotlivých guľometov. Často sa používajú na rekonštrukciu rôznych vojnových bitiek. Zvyčajne sú vybavené odolnými pásmi na pohyb v náročnom teréne a umožňujú aj otáčanie hornej veže. Zvukový systém imituje aj zvuky motorov a rôzne výbuchy a nárazy.

Ďalšie informácie

RC tank AMEWI Mini German TIGER (1:72) - zelený Detail

69 €

Maximálny prevádzkový čas (m... 20, Obsah balenia zostavený mo..., Frekvencia (GHz) 0,027,
RC tank AMEWI TIGER IR+BB (1:16) - sivý Detail

259 €

RC tank AMEWI TIGER IR+BB (1:16) - sivý

1 ks skladom

Maximálny prevádzkový čas (m... 20, Maximálny dosah ovládanie (k... 0,02, Kapacita batérie (Ah) 1,8,


4 minúty čítania / Odborné poradenstvo Odvlhčovani

Najlepšie odvlhčovače vzduchu 2024 – Aerium.sk predstavuje TOP modely

Máte orosené okná alebo plesne vo vašej domácnosti? To znamená problémy s nadmernou vlhkosťou – naše TOP odvlhčovače si s ňou však dokážu dokonale poradiť. Ktorý z nich si vyberiete?

Najlepšie elektrokolobežky Aerium na rok 2024: Akú vybrať?

Hľadáte elektrickú kolobežku a neviete sa rozhodnúť pre konkrétny model? Pozrite sa s nami na najlepšie hodnotené modely Aerium na rok 2024.
4 minúty čítania / Odborné poradenstvo Drony a lietanie

Najlepšie drony Aerium na rok 2024: Ktorý si vybrať?

Hľadáte dron s kamerou na spestrenie svojich videí z ciest alebo dokonca na prerazenie v oblasti influencerov? Pripravili sme pre vás porovnanie našich TOP modelov!

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.01.2022
Overený zákazník
100 %

Veľmi rýchle dodanie, na predajni mi bola odporúčaná klimatizácia, ktorú som si objednal cez internetový obchod a zaplatil kartou. Objednávku som urobil okolo 17.00 hodín a tovar mi bol privezený nasledujúci deň v 08.00 hodín