Čistička Winix Zero Pro
Čistička Winix Zero Pro
297 €
Dlhodobo vypredané

Čistička Winix Zero Pro

Doporučujeme
Doprava zdarma
30 dní na vrátenie

Čistička Winix Zero Pro

 • Záruka 2 roky + predĺženie o 1 rok
 • Určené do: 150 m3
Tento produkt už bohužiaľ nie je v našej ponuke a nie je možné ho objednať. Môžete sa pozrieť na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 10 rokov skúseností

Hodnotenia (%s)

%

5
x
4
x
3
x
2
x
1
x
nakúpilo +nakúpilo
spokojnosť 100%spokojnosť

Recenzie (10)

Zobraziť recenzie

Winix Zero Pro

Čističku vzduchu ZERO Pro je možné ovládať cez dotykový panel. Ponúka plne automatický režim. Čistí vzduch v piatich stupňoch pomocou umývateľného predfiltra, True HEPA filtra,  AOC™ filtra s aktívnym uhlím a technológiou PlasmaWave® s účinnosťou 99,97%. Čistička je vhodná do väčších priestorov, ako sú napr. obývacie izby alebo kancelárie. Vysoká účinnosť a nízka spotreba energie je zaručená certifikáciami. ZERO Pro sa môže pochváliť veľmi komfortným ovládaním s dotykovým panelom a nenáročnou údržbou.

Pokročilý filtračný systém odstraňuje zo vzduchu prach, peľ, zvieracie alergény, cigaretový dym, baktérie a vírusy, spóry plesní, organické chemické látky a pachy z domácnosti. PlasmaWave® vytvára kladné a záporné ióny, vďaka ktorým sa nečistoty vo vzduchu rozkladajú na molekulárnej úrovni a navyše dochádza k jeho sviežemu nabitiu, ako je tomu v prírode.

Čím čistička Winix Zero Pro vyniká?

 

1. Veľký vzduchový výkon

Čistička je vhodná do stredne veľkých priestorov, ako sú napr. obývacie izby, kancelárie alebo ordinácie. Pokročilý filtračný systém odstraňuje zo vzduchu prach, peľ, zvieracie alergény, cigaretový dym, baktérie a vírusy, spóry plesní, organické chemické látky a pachy z domácnosti.

 • odporúčané pre miestnosti do 42 m2  (určené pre alergikov a astmatikov, kedy je miestnosť prefiltrovaná 4,5 × za hodinu)
 • maximálna veľkosť miestnosti je 120 m2 (bežné čistenie, prevencia)
 • rýchlosť čistenia priemernej veľkosti miestnosti 20 m2: 6 minút
 • maximálny vzduchový výkon 470 m3/h

 

2. Jednoduchý a vysoko účinný filtračný systém

Čistička disponuje 5-stupňovým systémom filtrácie, ktorý odstraňuje zo vzduchu prach, peľ, zvieracie alergény, cigaretový dym, baktérie a vírusy, spóry plesní, organické chemické látky a pachy z domácnosti.

Prachový predfilter

- umývateľný prachový predfilter zbaví vzduch najväčších častíc vo vzduchu a šetrí tak ostatné filtre

AOC filter s aktívnym uhlím

- najlepšia ochrana proti zápachu zo zvierat a varenia, dymu alebo prchavým organickým látkam (3x účinnejší než bežný uhlíkový filter)

True HEPA filter H13

- zachytí až 99,97% všetkých alergénov a nečistôt od veľkosti 0,3 mikrónu ako sú peľové zrnká, roztoče, spóry plesní, ultrajemné častice prachu, zvieracie alergény, baktérie, mikroorganizmy a dym.

PlasmaWave

- vytvára hydroxyly, ktoré neutralizujú pachy, škodlivé plyny, prchavé organické látky a ničia vírusy a baktérie. Čistením nevzniká škodlivý ozón.

 

3. Prémiové funkcie

INDIKÁTOR KVALITY VZDUCHU - jednoduchý prehľad o kvalite vzduchu vďaka špičkovému senzoru.

Senzor prachových častíc nepretržite monitoruje kvalitu vzduchu v miestnosti a automaticky reguluje výkon čističky. Keď senzor zaznamená znečistenie (zvírený prach, dym, ultrajemné častice) zmení sa farba indikátora kvality vzduchu a spustí sa vyššia rýchlosť čistenia. Takto čistička vďaka senzoru aktívne reaguje na znečistenie vo vzduchu, ktoré by ste inak dýchali.

 • automatický, manuálny a nočný režim
 • indikátor kvality vzduchu - 3 úrovne
 • indikátor výmeny filtra - inteligentné vyhodnotenie na základe prevádzkovej doby a výkonu čistenia
 • prachový senzor a senzor prchavých látok – citlivo vyhodnocuje kvalitu vzduchu a automaticky reguluje výkon
 • svetelný senzor - prepína do nočného režimu, pričom stlmí jas panelu a prepne čističku do tichého režimu
 • prehľadný dotykový panel s LED indikáciou
 • časovač – 1/4/8 h
 • detský zámok
 • úchytka na prenášanie
 • 5 rýchlostných režimov

 

4. Certifikácia a účinnosť

 • ECARF – túto certifikáciu získavajú iba výrobky, ktoré spĺňajú prísne kritériá účinnosti a sú teda vhodné pre ľudí trpiacich alergiami. Jednou z požiadaviek je aj prísne kritérium týkajúce sa produkcie ozónu.
 • UK Allergy – tento certifikát udelený The British Allergy foundation deklaruje, že produkt bol testovaný v nezávislom laboratóriu s preukázaním účinnosti na odstránenie či zníženie alergénov.
 • Laboratórium Yonsei Univerzity – pri použití technológie PlamaWaveTM boli redukované najbežnejšie vírusy chrípky s účinnosťou 99,6 % počas jednej hodiny.

 

 

IONIZÁCIA vs OZÓN - Ako sa rozhodnúť?

Niektoré čističky vzduchu sú založené na aktívnej filtrácii vzduchu. To znamená, že generujú záporné ióny a ozón do ovzdušia, a tým prispievajú k jeho kvalite. Týmito funkciami tiež disponujú niektoré zvlhčovače vzduchu. Je dobré týmto funkciám porozumieť pred kúpou vybraného prístroja.

Viac informácií nájdete v článku tu.

Parametre

Výrobca:
Regulácia výkonu
automatická
HEPA H13+uhlíkový
Odporúčaný priestor (m2)
94
Stupne ventilátora
5
Hlučnosť (dB)
26,4
Hlučnosť max. (dB)
56
Farba
bílá
Prachový senzor
ano
Pachový senzor
ano
Diaľkové ovládanie
ano
Indikátor výmeny filtra
ano
Náklady na filtre (€/rok)
75
Šírka (cm)
40
Výška (cm)
59,5
Hĺbka (cm)
22,5
Hmotnosť (kg)
9,7

Parametre

Výrobca:
Regulácia výkonu
automatická
HEPA H13+uhlíkový
Odporúčaný priestor (m2)
94
Stupne ventilátora
5
Hlučnosť (dB)
26,4
Hlučnosť max. (dB)
56
Farba
bílá
Prachový senzor
ano
Pachový senzor
ano
Diaľkové ovládanie
ano
Indikátor výmeny filtra
ano
Náklady na filtre (€/rok)
75
Šírka (cm)
40
Výška (cm)
59,5
Hĺbka (cm)
22,5
Hmotnosť (kg)
9,7
Výhody nákupu u nás

Napísať dotaz

Ako zákazníci hodnotia tento produkt?

hoz  Užívateľská recenzia

čističku sme si vybrali na základe kladných recenzií z dôvodu opakovaní laryngitídy u dcéry. Veľmi tichý chod, ovládanie veľmi jednoduché. Čistenie zatiaľ neviem, máme krátku dobu. Ja sama som alergik, s čističkou spím celú noc bez záchvatov alergického kašľa. Dcéra momentálne tiež bez problémov. Pohltí naozaj všetky pachy. Odporúčam.

hoz  Užívateľská recenzia

hlučnosť v režime AUTO nie je takmer počuť, u vyššej rýchlosti je počuť až u max. výkonu, ale neruší. Za mes. prevádzky sa na prvom filtri objavila vrstva prachu -čističku máme v obývacej izbe + kuch., Dosť sa u nás práši, odsaté vysávačom a OK.

Kvalitné spracovanie plastov - všetko lícuje a sedí, jednoduché ovládanie, nízka hlučnosť

Zatiaľ žiadne (v prevádzke 1.mes.)

hoz  Užívateľská recenzia

kvalitná čistička, po 2 dňoch prevádzky zlepšenie astmatických ťažkostí

funguje skvele na automatickú prevádzku, tichý

hoz  Užívateľská recenzia

Mal som trochu obavy, ale maká presne tak ako má

Umývateľné filtre, tichý, od prvého dnu prítomnosť prachu zmizla,, senzor kvality vzduchu

Batérie v ovládači boli k.o

hoz  Užívateľská recenzia

Nikto nie sme alergici, ale kúpili sme predovšetkým pre zlepšenie podmienok v byte pri častejších chorobách detí a príležitostnému odstráneniu "smradíkov" od susedov + odstránenie škodlivín, ktoré sme v byte mali a teraz treba už nemáme, ale rovnako o tom nevieme :). Chceli sme a zapíname len príležitostne večer a cez noc pri chorobách a nádche detí - tu pozorovaný výrazný vplyv - nádchu či zápal priedušiek to neodstráni, ale deti oveľa lepšie pri týchto ťažkostiach spia a nie vždy sa vzájomne nakazí. Subjektívne sa nám zdá aj ľahší priebeh nachladnutia a pod, deti oveľa menej kašlú, ale to je len náš pocit - nedá porovnať nádchu pred a po. Výrazne naddimenzovanie (Praha, byt 70m2) pre skrátenie doby potrebnej pre filtráciu - neľutujeme a zvolili by sme opäť ( aj s ohľadom na vyššiu obstarávaciu cenu aj cenu filtrov) Prídete aj na zaujímavé veci - drobné lepenie s chemoprénom, celé popoludnie vetrané, vy nič necítite, ale čistička Vám ukáže všetky farby indikácie znečistenia a dve hodiny jede ako nahnevaná než sa vráti na low režim.

PlasmaWave - funguje, neruší, neobťažuje, možno vypnúť, nasávanie po oboch bokoch, výfuk nahor = zozadu len kryt a možno postaviť bližšie k stene či nábytku takže neruší, citlivý, ale nie hystericky "noštek" + ukazuje znečistení aj v manuálnom režime, krásne tichý - deti v pohode zaspia a spia s čističkou v jednej miestnosti, celkom pekný kúsok :)

pre prenášanie nemožno použiť úchyt zozadu, ale je potrebné vziať do oboch rúk - madlo by bodlo - lenže by rušilo dizajn - takže nemrzí

hoz  Užívateľská recenzia

Odporúčam

Po týždni užívania jednoznačný úbytok prašnosti v byte a zlepšenie respiračných ťažkostí detí., Krásny dizajn a kvalitné spracovanie. Veľmi jednoduché a intuitívne ovládanie

Rozmer, ale v prípade dosiahnutia daného výsledku to asi menšie byť nemôže

hoz  Užívateľská recenzia

S produktom som spokojná, funguje podľa očakávania, kvalita vzduchu sa prakticky po pár hodinách znateľne zlepšila, oceňujem diaľkové ovládanie aj senzory kvality vzduchu a svetla. Nočný režim je naozaj veľmi tichý a neruší pri spánku, ale ocenila by som, keby šlo podsvietenie displeja v noci úplne vypnúť. Svetlo, ktoré čistička vydáva mi v noci vadí. (Čističku vzduchu máme umiestnenú v spálni). Čistička je väčší, ale to súvisí s vyšším výkonom, ktorý som si vybrala.

veľký výkon, automatický nočný režim, diaľkové ovládanie, dizajn, umývateľné filtre, senzor kvality vzduchu, funguje podľa očakávaní

väčšia veľkosť (súvisí ale s vyšším výkonom), chýba mi možnosť úplne vypnúť podsvietenie displeja, ani po automatickom stlmeniu na polovicu mňa svetlo v noci ruší ..

hoz  Užívateľská recenzia

Svetelné ledky aj pri nočnom tlmenom režime sú zbytočne svietiace a je potrebné ich niečím prelepiť a skryť. Inak spokojnosť.

Svetelné ledky aj pri nočnom tlmenom režime sú zbytočne svietiace a je potrebné ich niečím prelepiť a skryť. Inak spokojnosť.

hoz  Užívateľská recenzia

Ten kto navrhol túto bedňu čističky ju v živote nemohol vidieť a pravdepodobne ju nikdy nepoužíval!! Vzhľadom k rozmerom sa nedá prenášať lebo nemá po stranách žiadne úchytky!! Neviem čo autor zamýšľal vzadu tým jedným - to je dobré, len na vytiahnutí z obalu. Na prenášanie je absolútne nevhodné, čistička sa nakloní a vypadne filter. Ak nemáte aspoň 185cm bude to pre vás problém a veľký. Jediný spôsob je chytiť ju zospodu, čo pri jej rozmeroch je u 185 cm vysokého človeka po bradu. Na kolieskach asi museli ušetriť. Takže dorobte doma, za cca 13000Kč. Musí sa dorobiť podvozok. Ďalej mne veľa obťažuje to, že výstup vzduchu sa ženie cez predok čističky, pretože snímač je na strane displeja, pri tomto výkone si fúkanie ventilátora naozaj človek neužije, keď zopne na plno a sedíte v cca v 1,5m od nej tak je to za chvíľu veľmi nepríjemný víchor. Takže nezostáva než ju natočiť niekam inam čo keď sa vzdialite tak diaľkové ovládanie funguje len keď mierite na displej. Aj cez tieto nedostatky z prvých dojmov by som ju asi kúpil znova. Je naozaj citlivá a ťažkosti nám ustúpili. Používame ju v izbe cca 20m² a spálňu 15m². Čistička reaguje aj na to, keď omylom nezapnete v kuchyni odsávanie a to kuchyňu máme cez chodbu. Sporák je vzdialený cca 8 m v inej izbe! Dvere sú pochopiteľne otvorené. Ďalej vetráme oknom normálne. úplne hravo si s tým poradí.

Naozaj čistí vzduch. Vysoko citlivý senzor znečistenia vzduchu. Umývateľnosť filtrov. V noci nijako neobťažuje hlukom. Lepšie sa spí.

Nedá sa prenášať !!! Zle vyriešená kontrola vzduchu.

hoz  Užívateľská recenzia

výber na odporúčanie ľahká manipulácia môžem odporučiť

tichý chod, ľahké ovládanie

zatiaľ neviem

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Overený zákazník
11.03.2024

Pri hľadaní obchodu pre nákup vybraného tovaru som porovnával hodnotenia obchodov, skúsenosti zákazníkov s obchodom, a tiež najlepšiu cenu. Zaujal ma obchod, ktorý spĺňal moje kritériá a navyše k vybranému tovaru poskytoval praktický a hodnotný darček k tomuto výrobku. Skrátka po všetkých stránkach najlepší obchod. Vrelo všetkým odporúčam.