Čistička Coway Storm
Čistička Coway Storm
540 €
Na dotaz

Čistička Coway Storm

Doporučujeme
Doprava zdarma
30 dní na vrátenie

Čistička Coway Storm

  • Výrobca: COWAY
  • Záruka 2 roky
  • Určené do: 100 m3
  • 540 €
  • Bez DPH: 450 €
Na dotaz
Produkt nie je skladom
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Sme autorizovaným predajcom a pre produktov značky COWAY ponúkame bezplatnú prepravu produktu do autorizovaného servisného strediska v prípade poruchy počas trvania záruky. Túto službu môžete využiť, ak si ponecháte originálnu krabicu na výrobok kvôli bezpečnému zabaleniu.

Službu je možné uplatniť len v prípade výrobných a konštrukčných chýb výrobku zistených počas používania počas záručnej doby. Viac informácií nájdete TU.

Ako službu využiť? Postupne vyplňte formulár na reklamácie a uveďte všetky potrebné informácie. Následne vás budeme kontaktovať s ďalšími krokmi.

Coway Storm

Čističky Coway Storm je vysokokvalitná čistička vzduchu, ktorá vďaka inteligentnej cirkulácii vzduchu zaisťuje vysokú efektivitu čistenia a právom je tak odporúčaná európskymi zdravotnými asociáciami so zameraním na výskum a liečbu astmy a alergií. Čistička Coway Storm Disponuje indikátorom kvality vzduchu a štvorstupňovým filtračným systémom a dokáže pracovať až v 100 m².

Čistička Coway Storm disponuje mnohými funkciami, vďaka ktorým môže byť prevádzka plne automatizovaná a nebudete tak strácať čas nastavovaním. Jednoducho si čističku nastavíte podľa svojich potrieb a o zvyšok už sa čistička postará sama.

 

Čističky Coway sú vďaka svojej prémiovej kvalite a prvotriednemu dizajnu držiteľmi mnohých ocenení

 

 

V čom čistička Coway Storm vyniká?

 

1. Inteligentné funkcie

Čistička je vybavená množstvom automatických funkcií, vďaka ktorým sa z nej stane prakticky bezobslužný a nenáročný člen vašej domácnosti.

Automatický režim – rýchlosť ventilátora sa nastavuje automaticky podľa aktuálnej kvality vzduchu. Odporúčame tento systém využívať čo najviac, prevádzka je úsporná, praktická a kvalita vzduchu je neustále kontrolovaná.

Inteligentný prietok vzduchu – môžete regulovať prúdenie vzduchu priamo k stropu, rovno do miestnosti alebo zároveň k stropu a do miestnosti. Poskytuje tak maximálnu cirkuláciu a účinné čistenie vzduchu.

Režim temnej miestnosti – dotykové ovládanie a indikátor kvality vzduchu možno vypnúť ručne alebo automaticky. Automatický režim je ovládaný svetelným senzorom, ktorý deteguje, či tma trvá dlhšie ako 3 minúty a jednotka sa po tomto čase vypne. Ak senzor deteguje svetlo dlhšie ako 5 minút, čistička sa sama uvedie do prevádzky.

Režim spánku – funguje podobne ako režim temnej miestnosti. S tým rozdielom, že čistička sa úplne nevypne, prejde však do veľmi tichého chodu a pozhasínajú sa svetelné indikátory. Tento režim je tak vhodný počas spánku a predovšetkým pre tých, ktorí majú alergické alebo respiračné problémy a potrebujú čistý vzduch celý deň.

 

2. Jednoduchý a vysokoúčinný filtračný systém

Čistička disponuje 4-stupňovým systémom filtrácie, ktorý odstraňuje zo vzduchu prach, peľ, zvieracie alergény, cigaretový dym, baktérie a vírusy, spóry plesní, organické chemické látky a pachy z domácnosti.

Predfilter
- umývateľný predfilter zbaví vzduch najväčších častíc (prach, vlasy či zvieracie chlpy) a šetrí tak ostatné filtre

Prachový filter
- odstraňuje peľ, spóry plesní alebo napríklad aj lupy

Filter s aktívnym uhlím
- aktívny uhlík vo forme granúl spoľahlivo pohlcuje zápach zo zvierat a varenie, dym alebo prchavé organické látky (3x účinnejší než bežný uhlíkový filter)

HEPA filter
- zachytí až 99,97 % všetkých alergénov a nečistôt od veľkosti 0,3 mikrónu, ako sú peľové zrnká, roztoče, spóry plesní, ultrajemné častice prachu, zvieracie alergény, baktérie, mikroorganizmy.

 

3. Ďalšie prémiové funkcie

Indikátor kvality vzduchu – Coway Storm disponuje LED indikátorom (kruh v strede čističky) a poskytuje v reálnom čase informácie o kvalite vzduchu prepínaním v štyroch rôznych farbách od modrej po červenú.

Ďalšie funkcie

  • Funkcia rýchleho čistenia
  • Časovač
  • Tichý režim
  • Auto stop
  • Dotykové ovládanie

 

4. Certifikácia a účinnosť

Čistička je testovaná na alergie a je certifikovaná Európskym centrom pre výskum alergií (ECARF). Kritériá, ktoré sa používajú na hodnotenie rôznych produktov, sú vypracované nezávislým poradným tímom 15 popredných medzinárodných vedcov a technikov.

Coway Storm odporúča tiež Švédska asociácia pre astmu a alergie a Asociácia Asthma Allergy Nordic, ktorá združuje severské štáty Nórsko, Švédsko a Dánsko. Ich etika má za cieľ uľahčovať zákazníkom vyhľadávanie kvalitných produktov, ktoré starostlivo vyberá.

 

Coway Storm ASTMA OCH ALLERGI

 

Coway Storm

Parametre

Regulácia výkonu
automatická
predfilter + prachový + HEPA + uhlíkový
Stupne ventilátora
3
Určené do (m2)
100
Hlučnosť (dB)
21,6
Hlučnosť max. (dB)
48
Farba
biela
Prachový senzor
áno
Pachový senzor
nie
Diaľkové ovládanie
nie
Indikátor výmeny filtra
áno
Šírka (cm)
41,0
Výška (cm)
76,5
Hĺbka (cm)
24,0
Hmotnosť (kg)
12

Parametre

Regulácia výkonu
automatická
predfilter + prachový + HEPA + uhlíkový
Stupne ventilátora
3
Určené do (m2)
100
Hlučnosť (dB)
21,6
Hlučnosť max. (dB)
48
Farba
biela
Prachový senzor
áno
Pachový senzor
nie
Diaľkové ovládanie
nie
Indikátor výmeny filtra
áno
Šírka (cm)
41,0
Výška (cm)
76,5
Hĺbka (cm)
24,0
Hmotnosť (kg)
12

Napísať dotaz

Príslušenstvo

Súprava filtrov k čističke COWAY Storm Detail

148 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.08.2022
Overený zákazník
100 %

Odporúčam aj ostatným nákup v tomto obchode. V piatok som tovar objednal a v utorok dopoludnie bolo dodané. Zatiaľ som klimošku nevyskúšal, nebolo dostatočné horúco. Dúfam, že bude fungovať podľa mojich predstáv.