Súprava filtrov k čističke COWAY Storm
Súprava filtrov k čističke COWAY Storm
148 €
2 ks skladom

Súprava filtrov k čističke COWAY Storm

30 dní na vrátenie

Súprava filtrov k čističke COWAY Storm

  • Výrobca: COWAY
  • Záruka 2 roky
  • 148 €
  • Bez DPH: 123 €
2 ks skladom
Už dnes k odoslaniu na adresu
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Čistička Coway Storm zbavuje vzduch od znečistenia pomocou troch filtrov: HEPA E12, filtru s aktívnym uhlím a filtru jemného prachu. Celá súprava dohromady stačí na 24 mesiacov použitia. Súprava zahŕňa: 2 filtre HEPA E12, 1 uhlíkový filter a 6 jemných prachových filtrov.

JEMNÝ PRACHOVÝ FILTER

Filter jemného prachu dobre zachytáva vzdušné jemné častice, ako sú peľ, plesne a lupiny domácich zvierat. Životnosť jedného jemného prachového filtra je 4 mesiace. Súprava obsahuje celkom 6 kusov filtra jemného prachu.

FILTER S AKTÍVNYM UHLÍM (DEODORIRÁCIA)

Granulovaný filter s aktívnym uhlím účinne odstraňuje nepríjemné pachy z miestnosti a plynných, ako sú prchavé organické zlúčeniny alebo cigaretový dym. Jeho životnosť je až 24 mesiacov.

FILTER HEPA E12

Filter HEPA E12 je vysokoúčinný filter, ktorý odstraňuje nečistoty až do veľkosti 0,3 mikrónu. Ide o skvelý spôsob, ako bojovať proti smogu (PM10 a PM2,5), alergénom a baktériám. V súprave nájdete 2 kusy HEPA filtru. Životnosť každého z nich je asi 12 mesiacov (2 filtre = 2 x 12 mesiacov).

Pozn.: Životnosť poskytovaná výrobcom je orientačná hodnota a môže sa líšiť v závislosti na intenzite čistenie a úrovni znečistenia vzduchu.

Napísať dotaz

Príslušenstvo

Čistička Coway Storm Detail

540 €

Čistička Coway Storm

Doporučujeme

Na dotaz

Vzduchový výkon (m3/h) 492m3/h, Určené do (m2) 100, Ionizátor nie,
Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.09.2022
Overený zákazník
100 %

V inej recenzii si kolega kupujúci sťažoval na dvojdňový rozdiel v dostupnosti tovaru. Obchod má na stránkach okienko pre chat, napísal som dotaz, či je tovar skladom, odpovedali mi dokonca pred oficiálne otváracou dobou, že áno. Tovar som objednal, zaplatil cez internet a ešte ten deň popoludní vyzdvihol. Žiadny problém.