Dron AERIUM E99 Pro 4K Dual Camera - 3 batérie
Dron AERIUM E99 Pro 4K Dual Camera - 3 batérie
169 €
Skladom externý sklad

Dron AERIUM E99 Pro 4K Dual Camera - 3 batérie

Dron AERIUM E99 Pro 4K Dual Camera - 3 batérie

  • Výrobca: AERIUM
  • Záruka 2 roky
  • 169 €
  • Bez DPH: 141 €
Skladom externý sklad
Zvyčajne odošleme za 3-5 pracovných dní
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Nebojte sa nakúpiť vianočné darčeky už teraz.
Môžete ich nerozbalené vrátiť až do 31.1.2022.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Dron AERIUM E99 Pro 4K Dual Camera - 3 batérie

Aj pri vytváraní obrázkov a videí môže byť zábava. Zabavte sa pri lietaní a netradičných záberoch, ktoré nemá len tak hocikto. Zábery z vtáčej perspektívy ohromia naozaj každého.

Majte po ruke tohto kamaráta drona počas svojich dobrodružstiev a uvidíte, že aj fotografovanie môže byť zábava. 

Dron AERIUM E99 Pro 4K patrí medzi kvalitnejšie kvadrokoptéry, v prípade tohto dronu ide navyše o veľmi modernú elektronickú záležitosť so štyrmi rotormi. Počas zábavného lietania môžete s dronom nielen fotografovať, ale môžete použiť aj jeho videokameru Pro 4K na natáčanie z výšky

Cestovanie s týmto pomocníkom je veľmi jednoduché aj vďaka jeho trojrozmernej rozkladacej konštrukcii, takže jeho telo možno pohodlne poskladať a uložiť aj na menšie bezpečné miesto. Po zložení je tak malý, že sa zmestí do dlane. Jeho inovatívna technológia ponúka mnoho funkcií, pričom jednou z najobľúbenejších je možnosť zobrazovať obrázky v reálnom čase alebo pridávať hudbu online

Objektív tohto dronu je vybavený tieňovou šošovkou 4K, ktorá vytvára ostrý obraz od okraja k okraju bez akéhokoľvek skreslenia. Pomocou spodného fotoaparátu môžete vytvárať šokujúce panoramatické snímky. Počas letu môžete využiť aj funkciu inteligentného nastavenia výšky, ktorá vám poskytne stabilnejší obraz.  

 

 

VEĽMI ĽAHKÁ MANIPULÁCIA

Žiadna záťaž na chrbte pri cestovaní! Skladacia trojrozmerná konštrukcia, ktorá je veľkou výhodou pri skladovaní a manipulácii s dronom. Vďaka jeho veľkosti ani nebudete vedieť, že máte dron v batohu.

 

WIFI

Funkcia WIFI ponúka možnosť zobrazenia obrazu v reálnom čase na zariadení, ktoré je pripojené k dronu. Obrázky a videá sa automaticky importujú do telefónu. Už žiadna práca s manuálnymi nastaveniami importu.. 

 

INTELIGENTNÉ NASTAVENIE VÝŠKY

Pred každým letom je dôležité nastaviť vhodnú výšku pre bezpečný návrat dronu. V tomto prípade má dron automatické nastavenie nadmorskej výšky, a tak si dron sám inteligentne nastavenie určí

 

3 ÚROVNE PREPÍNANIA RÝCHLOSTI

Pre ešte väčšiu zábavu pri lietaní má dron AERIUM E99 Pro 4K vo svojich funkciách aj 3 rýchlosti letu. Režimy sa dajú jednoducho prepínať počas letu pomocou ovládača.

 

Aké primárne výhody má dron AERIUM E99 Pro 4K Dual Camera?

 

1. Filter Zoom s 50-násobným priblížením

 

Toto priblíženie vám umožní vidieť 50-krát jasnejšie na diaľku. To oceníte, keď vytvárate obrázok z vtáčej perspektívy a chcete priblížiť osobu, objekt alebo zviera. 

 

2. Kreatívny priestor vďaka funkcii 3D Roll

 

Fotoaparát ponúka zabudovaný program na špeciálne efekty preklopenia, ktorý umožňuje dosiahnuť prázdny priestor. Jedným kliknutím sa dron otočí o 360° a prevráti efekty tak, aby ste mali v zábere všetko. Už sa nikdy nemôže stať, že by ste niečo nenatočili alebo neodfotili.

 

3. Funkcia Beauty filter

 

Tento veľmi dobre spracovaný dron nezabudol ani na beauty filter, vďaka ktorému budú vaše snímky upravené už v základných nastaveniach. Po importovaní fotografií do počítača sa teda nemusíte starať o ďalšie úpravy.

Táto funkcia ponúka širokú škálu filtrov a úprav na vylepšenie snímok.

 

4. Inteligentné rozpoznávanie gest

 

Nič nemôže byť jednoduchšie! Automatické inteligentné rozpoznávanie gest, ktoré si sami nastavíte. Dron automaticky nasníma fotografiu, keď zachytí vami nastavené gesto. 

Dron tak môžete ovládať nielen pomocou ovládača, ale aj pomocou gest, ktoré si nastavíte.

 

5. Nastavenie letu

 

V nastaveniach tohto dronu si okrem iných funkcií môžete nastaviť aj vlastnú trajektóriu letu. To znamená, že dron bude lietať tam, kde ste určili. Dron sa prispôsobí vašim pokynom a poletí presne podľa zadaného miesta a výšky.

 

 

Ako legálne lietať s dronmi?

Od 31. decembra 2020 musia majitelia a prevádzkovatelia veľkých a malých dronov dodržiavať pravidlá Európskej únie, ktoré harmonizujú predpisy pre prevádzku bezpilotných systémov (dronov a modelov lietadiel) vo všetkých členských štátoch.

Viac informácií nájdete v článku tu.

Parametre

Doba nabíjania (h)
6
Maximálna rýchlosť (km/h)
30
Kapacita batérie (Ah)
4
Typ
kvadrokoptéra
Detekcia prekážok
nie
Maximálne rozlíšenie videa (px)
4096x2160
Dosah ovládanie (km)
3
Pozorovací uhol (°)
110
Farba
čierna
GPS
nie
Maximálny čas letu (min)
30
Maximálny dolet (km)
10
Frekvencia (GHz)
5
Diaľkové ovládanie
diaľkové ovládanie, mobilný telefón
Výška (cm)
12
Šírka (cm)
45
Hĺbka (cm)
40
Hmotnosť (kg)
0,24
Wi-Fi ovládanie
áno

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

19.10.2021
Overený zákazník
100 %

Obchod som si vybrala kvôli dostupnosti tovaru, ktoré som chcela, cene a recenziám. Nebola som sklamaná. Naozaj je to obchod, kde čo ponúkajú, tiež majú a dodajú v čo najbližšom termíne. Komunikácia bola skvelá. Nemám pripomienky.