Čistička vzduchu TrueLife AIR Purifier P5 WiFi
Čistička vzduchu TrueLife AIR Purifier P5 WiFi
214 €
Skladom externý sklad

Čistička vzduchu TrueLife AIR Purifier P5 WiFi

Doprava zdarma
30 dní na vrátenie

Čistička vzduchu TrueLife AIR Purifier P5 WiFi

  • 214 €
  • Bez DPH: 178 €
Skladom externý sklad
Zvyčajne odošleme za 2-3 pracovných dní
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Čistička vzduchu TrueLife P5 WiFi

Čistička vzduchu Truelife AIR Purifier P5 WiFi vyčistí až 260 m3 vzduchu za hodinu, odstráni vírusy, baktérie a plesne a zlepší kvalitu vzduchu vo vašej domácnosti. Vďaka senzoru prachu a automatickej detekcii nečistôt nemusíte tráviť toľko času upratovaním a doma vás nebudú obťažovať nepríjemné pachy. Vďaka ionizátoru s technológiou IonTrue® čističkazvyšuje koncentráciu negatívnychióny vo vzduchu, ktoré majú pozitívny vplyv na naše zdravie a psychiku. Čističku možno pripojiť k sieti Wi-Fi a ovládať ju prostredníctvom mobilnej aplikácie.

TrueLife AIR Purifier P5 WiFi

Čistička vzduchu TrueLife vyčistí až 260 m3 vzduchu za hodinu. Je vhodný do miestnosti s rozlohou 25-30 m2 a vďaka nízkej hmotnosti ho môžete bez obáv prenášať. Čistička zlepšuje celkovú kvalitu vzduchu, ničí vírusy, baktérie a iné nečistoty, a tak môže výrazne pomôcť alergikom alebo astmatikom. Čistička je vybavená farebnými indikátormi kvality vzduchu, automatickou detekciou nečistôt a funkciami automatického čistenia. Ak žijete na mieste, kde sa často práši, určite vás poteší prítomnosť prachového senzora.6-násobná filtrácia v podobe antibakteriálneho filtra, HEPA filtra, uhlíkového filtra, katalytického filtra a filtra na bázefilter, UV žiarenie a ionizácia zachytí až 99,9 % polietavého prachu a vyčistí 93,5 % prchavých organických zlúčenín. Zachytáva aj vírusy a koronavírusy.

Čím čistička vzduchu TrueLife P5 WiFi vyniká?

 

1. Viacstupňová filtrácia

Čistička je vybavená sterilizačnou UV lampou, ktorá pomáha účinne ničiť mikróby a vírusy a vďaka technológii UVCAir® zlepšuje celkovú kvalitu vzduchu vo vašej domácnosti. Poteší vás aj prítomnosť ionizátora. Technológia IonTrue® zvyšuje koncentráciu záporných iónov. Dostatok záporných iónov vo vzduchu je prospešný pre naše zdravie, má pozitívny vplyv na naše duševné zdravie a koncentráciu a môže dokonca pomôcť pri bolestiach hlavy. Vďaka ionizátoru čistička obohacuje vzduch o záporné ióny, odstraňuje zo vzduchu prachové častice a následne lepšie okysličuje krv.

 

2. Jednoduché používanie a manipulácia

Ovládanie čističky vzduchu je intuitívne a zvládne ho každý. Čističku môžete ovládať pomocou dotykového displeja so šiestimi tlačidlami alebo pomocou mobilnej aplikácie. Stačí pripojiť čističku k sieti Wi-Fi a postupovať podľa pokynov. Vďaka nočnému režimu vás čistička nebude rušiť, ani keď spíte, ventilátor beží na nízkych otáčkach a všetky svetlá sú vypnuté. Môžete tiež použiť detský zámok. Filter je vymeniteľný a indikátor vás upozorní na potrebu jeho výmeny. Výhodou čističky je jej nízka hlučnosť a hmotnosť. Poteší vás aj jeho minimalistický, prémiový dizajn.

 

3. Inteligentná domácnosť

Čističku možno pripojiť k sieti WiFi a ovládať ju prostredníctvom mobilnej aplikácie.

 

4. Farebný indikátor kvality ovzdušia

Indikátor kvality vzduchu sa zapne po spustení čističky, pomocou snímača zvolí farbu, ktorá zodpovedá kvalite okolitého vzduchu, a zistí počet voľných častíc vo vzduchu.

 

5. Automatický režim a snímač prachu

Senzor vzduchu sám meria kvalitu vzduchu a volí optimálnu rýchlosť prúdenia. Keď sa zvýši znečistenie, automaticky sa zvýši aj výkon. Vďaka prítomnosti prachového senzora čistička zistí prítomnosť prachových častíc vo vzduchu, následne vzduch vyčistí a vy strávite menej času čistením.

 

6. UV lampa s technológiou UVCAir® a ionizátor s technológiou IonTrue®

Ionizátor zvyšuje koncentráciu záporných iónov. Dostatok záporných iónov vo vzduchu prospieva nášmu zdraviu, duševnému zdraviu a koncentrácii a môže dokonca pomôcť pri bolestiach hlavy. Čistička obsahuje sterilizačnú UV lampu, ktorá pomáha účinne ničiť mikróby a vírusy a zlepšuje celkovú kvalitu vzduchu vo vašej domácnosti. UV lampa uvoľňuje krátkovlnné ultrafialové žiarenie s vlnovou dĺžkou 200 ~ 275 nm na odstránenie škodlivých látok.

 

7. Časovač a nočný režim

Pomocou tlačidla nastavte, ako rýchlo má vzduch cez odvlhčovač prúdiť. Môžete si vybrať medzi pomalým alebo rýchlym prietokom. Vďaka nočnému režimu sa môžete dobre vyspať. V tomto režime odvlhčovač pracuje automaticky a ticho.

 

8. Detská poistka a indikátor výmeny filtra

Čistička je vybavená detskou poistkou. Ak chcete uzamknúť ovládací panel, stlačte súčasne tlačidlo UV lampy a tlačidlo WiFi na 3 sekundy. Nemusíte sa obávať, že zabudnete na výmenu filtra. Čistička sama monitoruje a zisťuje, kedy je potrebné filter vymeniť.

Parametre

EAN
8594175355703
Regulácia výkonu
Automatické
antibakteriálny, HEPA, uhlíkový, katalytický filter + UV svetlo, ionizácia
Určené do (m2)
52
Hlučnosť (dB)
30
Farba
biela
Prachový senzor
áno
Pachový senzor
nie
Indikátor výmeny filtra
áno
áno
Šírka (cm)
29,5
Výška (cm)
60,6
Hĺbka (cm)
29,5
Hmotnosť (kg)
5,2

Parametre

EAN
8594175355703
Regulácia výkonu
Automatické
antibakteriálny, HEPA, uhlíkový, katalytický filter + UV svetlo, ionizácia
Určené do (m2)
52
Hlučnosť (dB)
30
Farba
biela
Prachový senzor
áno
Pachový senzor
nie
Indikátor výmeny filtra
áno
áno
Šírka (cm)
29,5
Výška (cm)
60,6
Hĺbka (cm)
29,5
Hmotnosť (kg)
5,2

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

20.08.2022
Overený zákazník
100 %

Tento obchod som vybral na základe pozitívnych referencií od ostatných užívateľov Heuréky a výberu neľutujem. Na rozdiel od otravného "mimozemského" eshopu, kde predávajú všetko, od detských plienok po elektromobily a vďaka tomu nezvládajú ako kontrolovať správnosť popisov, tak vedieť poradiť, je tento e-shop, ktorý sa zameriava na úzky sortiment, ktorému naozaj rozumie, na vaše otázky dokáže fundovane odpovedať a vy tak máte pocit, že svoju investíciu nezverujete nejakému kupcovi :)