Čistička vzduchu AIRKOMFORT AC-08
Čistička vzduchu AIRKOMFORT AC-08
588 €
1 ks skladom

Čistička vzduchu AIRKOMFORT AC-08

Čistička vzduchu AIRKOMFORT AC-08

  • 588 €
  • Bez DPH: 490 €
1 ks skladom
Už v pondelok k odeslaniu na adresu
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Čistička vzduchu AIRKOMFORT AC-08

Vzduch, ktorý dýchate, sa odráža na vašom zdraví. Udržujte plnú kontrolu nad jeho čistotou v interiéroch, kde sa práve zdržiavate.

Čistička vzduchu AirKomfort Smart Technology AC-08 patrí medzi špičkové čističky vzduchu na trhu. Je vhodná do veľkých priestorov, ako sú reštaurácie, kancelárie, školy a škôlky alebo domácnosti. Ľahko vyčistí vzduch v miestnosti až do 166 m². Vďaka systému dvojitého filtra, ktorý je umiestnený na oboch stranách prístroja, sa ľahko zbavíte zložiek smogu. Rýchlo a efektívne čistí vzduch od dymu, prachu, roztočov alebo formaldehydu.

Ovládajte čističku pomocou inteligentnej aplikácie Tuya SMART, ktorá je zadarmo dostupná ako pre Android, tak aj IOS.

Medzi ďalšie funkcie, ktoré určite oceníte, patrí ionizátor, ktorý produkuje negatívne ióny. Negatívne ióny majú pozitívny vplyv na zdravie človeka. V prírode sa vyskytujú pri búrke, pri vodopádoch alebo v lese. Záporné ióny navodzujú psychickú pohodu, dobrú náladu, pokojný spánok, znižujú pocit únavy, podporujú vyššiu výkonnosť a lepšiu sústredenosť.

Čistička vzduchu AC-08 je jednoznačne ideálna pre deti a alergikov. Na jednej strane môžete využívať prednastavené režimy čistenia, alebo mať plnú kontrolu nad ovládaním a využiť diaľkové ovládanie či inteligentnú aplikáciu.

Pri štandardnom používaní vydržia filtre v čističke približne 2 roky. Súprava filtrov na dva roky je už súčasťou balenia.

Vlastnosti čističa AC-08

  • Systém dvojitého filtra – čistička disponuje po oboch stranách dvomi integrovanými, vysokokvalitnými HEPA filtrami s aktívnym uhlím.
  • Ionizátor – produkcia negatívnych iónov má pozitívny účinok na zdravie človeka.
  • Komfortný displej – veľký a intuitívny displej s dotykovým ovládaním.
  • Diaľkové ovládanie – majte čističku vzduchu plne pod kontrolou vďaka diaľkovému ovládaniu alebo intelignentnej aplikácií Tuya SMART pre mobilné zariadenia.
  • Smogový senzor – vysokokvalitný snímač častíc PM 2,5 (častice menšie ako 2,5 μm) na stanovenie kvality vzduchu a automatické nastavenie prevádzkového režimu.
  • Nočný režim – senzor súmraku prejde do nočného režimu. Podsvietenie sa úplne stlmí a čistička pracuje pri prvej rýchlosti.

IONIZÁCIA vs. OZÓN – Ako sa rozhodnúť?

Niektoré čističky vzduchu sú založené na aktívnu filtráciu vzduchu. To znamená, že generujú záporné ióny a ozón do ovzdušia a tým prispievajú k jeho kvalite. Týmito funkciami tiež disponujú niektoré zvlhčovače vzduchu. Je dobré týmto funkciám porozumieť pred kúpou vybraného prístroja.

Viac informácií nájdete v článku tu.

Parametre

Regulácia výkonu
automatická
HEPA + uhlíkový
Stupne ventilátora
4
Hlučnosť max. (dB)
55
Farba
biela
Prachový senzor
áno
Diaľkové ovládanie
áno
Indikátor výmeny filtra
áno
Výška (cm)
67,0
Šírka (cm)
40,0
Hĺbka (cm)
40,0
Hmotnosť (kg)
14

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

23.06.2019
Overený zákazník
100 %

Tento obchod som vybral na základe pozitívnych referencií od ostatných užívateľov Heuréky a výberu neľutujem. Na rozdiel od otravného "mimozemského" eshopu, kde predávajú všetko, od detských plienok po elektromobily a vďaka tomu nezvládajú ako kontrolovať správnosť popisov, tak vedieť poradiť, je tento e-shop, ktorý sa zameriava na úzky sortiment, ktorému naozaj rozumie, na vaše otázky dokáže fundovane odpovedať a vy tak máte pocit, že svoju investíciu nezverujete nejakému kupcovi :)