Čistička StadlerForm VIKTOR čierna
Čistička StadlerForm VIKTOR čierna
279 €
1 ks skladom

Čistička StadlerForm VIKTOR čierna

Doprava zdarma
30 dní na vrátenie

Čistička StadlerForm VIKTOR čierna

 • Výrobca: Stadlerform
 • Záruka 2 roky
 • Určené do: 120 m3
 • 279 €
 • Bez DPH: 233 €
1 ks skladom
Už v pondelok k odoslaniu na adresu
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Viktor – pre chvíle oddychu!

Čistička vzduchu VIKTOR je skutočným nepriateľom znečisteného ovzdušia v miestnosti. Tento unikátny prístroj švajčiarskej značky Stadler Form dokáže vaše okolie zbaviť napr. prachu, cigaretového dymu a peľov. Zo vzduchu je však schopný odstrániť aj všemožné baktérie a vírusy, ktoré na nás všetkých každodenne útočia.

Filtrácia vzduchu je navyše v prípade čisticky VIKTOR veľmi rýchlym procesom. Na najvyššej z piatich rýchlostí totiž dokáže za jednu hodinu prefiltrovať až 200 m3 vzduchu, takže pre ňu nie je žiadnym problémom ani miestnosť s veľkosťou 50 m3. To všetko navyše zvládne pri veľmi nízkej spotrebe energie.

VIKTOR v sebe kombinuje hneď tri filtračné systémyPredfilter zachytí väčšie nečistoty, ako sú prach, vlasy alebo zvieracie chlpy. Uhlíkový filter zase z ovzdušia odstráni všetky pachové častice. Absolútnym unikátom je však patentovaný HPP filter, ktorý škodlivým časticiam, ako sú peľ, dym z cigariet alebo baktérie a vírusy, dodá elektrický náboj. Vďaka tomu sútieto častice bezpečne zachytené v kovovej mriežke vnútri filtra, ktorú stačí pravidelne preplachovať tečúcou vodou.

Veľkou výhodou VIKTORA sú oproti konkurencii veľmi kompaktné rozmery, vďaka ktorým je možné prístroj umiestniť naozaj kamkoľvek – napríklad aj do spálne. Vzhľadom na jeho maximálnu hlučnosť 45 dB je totiž väčšia šanca, že vás počas spánku bude rušiť oddychovanie partnera/partnerky ako pracovné nasadenie VIKTORA. Medzi ďalšie funkcie prístroja patria nočný režim, časovač alebo možnosť pridania obľúbenej aromatickej esencie, ktorá zaplní miestnosť vôňou spolu s vyčisteným a čerstvým vzduchom.

V roku 2011 získal VIKTOR známku kvality nadácie ECARF – ECARF je Európske centrum pre výskum alergií a sídli v nemeckom Berlíne a jeho hlavným cieľom je zlepšovať povedomie a znalosti o alergiách, znižovať dopady tohto ochorenia na pacientov aj spoločnosť, zlepšiť výskum alergií a tiež podporovať Globálnu európsku sieť pre alergie a astmu – GA²LEN.

 

Skladný a štíhly

Kompaktné rozmery umožňujú umiestniť VIKTORA kamkoľvek. Má štíhle telo a moderný dizajn, takže sa zaň nebudete hanbiť ani v moderných domácnostiach. Pôsobí totiž ako štýlový doplnok.

 

Patentovaný HPP filtračný systém

Jedinečný systém dodá škodlivým časticiam náboj a tie sú následne bezpečne uchytené v kovovej mriežke vnútri filtra. HPP filter nie je potrebné meniť, stačí ho pravidelne preplachovať tečúcou vodou.

 

Slabší výkon alebo smršť? Vyberte si

Vďaka piatim rýchlostným stupňom je VIKTOR schopný pracovať kedykoľvek a kdekoľvek, a to napr. aj v spálni. Jeho hlučnosť nikdy neprekročí 45 dB, takže úroveň šepotu.

 

Intuitívny ovládací panel

Vďaka prehľadnému ovládaciemu panelu umiestnenému na hornej strane prístroja budete mať všetky funkcie neustále pod kontrolou. Umiestnenie panela zároveň umožňuje permanentný prehľad o aktuálnom nastavení prístroja.

 

Čistý a voňavý domov

VIKTOR umožňuje pridanie niekoľkých kvapiek vašej obľúbenej aromatickej esencie. Okrem filtrácie vzduchu tak má aj aromaterapeutické účinky.

 

Dve farebné vyhotovenia

Vyberte si čističku VIKTOR, ktora sa vám najviac páči.

 

 • Čistička vzduchu
 • Ideálna pre alergikov
 • Príkon: 10 – 34 W
 • HPP™ filtračný systém
 • Predfilter
 • Aktívny uhlíkový filter
 • Nočný režim
 • Dávkovač vône
 • Určené do miestnosti: 125 m3/50 m2
 • Vzduchový výkon: až 200 m3/hod.
 • Koncentrácia ozónu: < 0,05 ppm (spĺňa zdravotné normy)
 • Rozmery: 451 x 196 x 246 mm
 • Hlučnosť: 45 dB
 • Hmotnosť: 5,5 kg

Parametre

EAN
0802322002119
Regulácia výkonu
manuálna
HPP + uhlíkový + predfilter
Stupne ventilátora
5
Určené do (m2)
40
Hlučnosť (dB)
45
Farba
čierna
Prachový senzor
nie
Pachový senzor
nie
Diaľkové ovládanie
nie
Indikátor výmeny filtra
nie
Náklady na filtre (€/rok)
56
Šírka (cm)
24,6
Výška (cm)
45,1
Hĺbka (cm)
19,6
Hmotnosť (kg)
5,5

Parametre

EAN
0802322002119
Regulácia výkonu
manuálna
HPP + uhlíkový + predfilter
Stupne ventilátora
5
Určené do (m2)
40
Hlučnosť (dB)
45
Farba
čierna
Prachový senzor
nie
Pachový senzor
nie
Diaľkové ovládanie
nie
Indikátor výmeny filtra
nie
Náklady na filtre (€/rok)
56
Šírka (cm)
24,6
Výška (cm)
45,1
Hĺbka (cm)
19,6
Hmotnosť (kg)
5,5

Napísať dotaz

Príslušenstvo

Esenciálny olej Stadler Form REVIVE - 10 ml Detail

18 €

Esenciálny olej Stadler Form RELAX - 10 ml Detail

18 €

Esenciálny olej Stadler Form REFRESH - 10 ml Detail

18 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.08.2022
Overený zákazník
100 %

Tento obchod odporúčam, hlavne domluva veľmi rychla a pristroj, ktorý som si zakúpila, Winix Čistička U450, je naozaj veľmi kvalitný prístroj, už po týždni používaní môžem s pokojným svedomím povedať, že pristroj naozaj funguje, lepšie sa mi v byte dýcha, zachytí akýkoľvek pach a ihneď vyčistí, mela som naznak rýmy, pretože je chrípkové obdobie v Prahe a okamžite mňa aj môjho priateľa choroba prešla. Verím, že za ďalší týždeň to bude ešte lepšie, chystám sa kúpiť ešte jednu svojim rodičom, ktorí majú doma mačku a veľký dom, kde prachu sa nájde naozaj dosť a verím, že budú rovnako spokojní ako ja so svojím partnerom.