Vlhkomer Woods WHG1
Vlhkomer Woods WHG1
29 €
>5 ks skladom

Vlhkomer Woods WHG1

30 dní na vrátenie

Vlhkomer Woods WHG1

  • Záruka 2 roky
  • 29 €
  • Bez DPH: 24 €
>5 ks skladom
Už zajtra k odoslaniu na adresu
  • Poponáhľajte sa! 26 návštevníkov sa teraz rozhoduje o kúpe
  • Žiadaný produkt! 10 predaných za posledný týždeň
  • Overené skúsenosťami! 100+ zákazníkov nakúpilo celkom
  • Možno vrátiť! Kúpte a využite možnosť bezplatného vrátenia tovaru počas 30 dní
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 10 rokov skúseností

Sme autorizovaným predajcom a pri produktoch značky AERIUM ponúkame bezplatnú prepravu do autorizovaného servisného strediska v prípade poruchy počas trvania záruky. Túto službu môžete využiť, ak si ponecháte originálnu škatuľu od výrobku na bezpečné zabalenie.

Službu je možné uplatniť len v prípade výrobných a konštrukčných chýb výrobku zistených počas používania v priebehu plynutia záručnej lehoty. Viac informácií nájdete TU.

Ako službu využiť? Postupne vyplňte formulár na reklamácie a uveďte všetky potrebné informácie. Následne vás budeme kontaktovať s ďalšími krokmi.

Vlhkomer Woods WHG1

Nadmerná vlhkosť môže byť nepríjemným problémom, najmä v pivniciach a práčovniach, kde môže spôsobovať plesne, hrdzu a hnilobu a ohrozovať celkovú stabilitu vášho domu. Preto vám predstavujeme vlhkomer Woods WHG1 - nástroj, ktorý vám umožní jednoducho monitorovať stav vlhkosti a chrániť váš domov pred možnými škodami.

Čím vyniká vlhkomer Woods WHG1?

 

 

1. Včasné zistenie problémov s vlhkosťou

 

S vlhkomerom Woods WHG1 môžete odhaliť problémy s vlhkosťou skôr, ako spôsobia škody. Meria relatívnu vlhkosť s maximálnou presnosťou až po úrovne, pri ktorých sa rast čiernych plesní zastaví pri 72 % a rast ostatných plesní sa zastaví pri 68 %.

 

2. Inteligentné monitorovanie s funkciou 24-hodinového odpočtu

 

Aktiváciou funkcie 24-hodinového odpočtu môžete sledovaťnajvyššie a najnižšie hodnoty teploty a vlhkosti namerané za posledných 24 hodín. Vlhkomer sa automaticky vynuluje každý deň o polnoci, čím sa zabezpečia čerstvé údaje pre nový 24-hodinový interval merania. Navyše je vybavený prehľadným displejom, ktorý dokáže zobraziť teplotu v stupňoch Celzia aj Fahrenheita.

Vlhkomer Woods WHG1 sa nielen jednoducho používa, ale vďaka batériám AAA, ktoré sú súčasťou balenia, poskytuje aj jednoduchý a spoľahlivý spôsob monitorovania a kontroly vlhkosti v domácnosti. Pomocou neho môžete predchádzať škodám a udržiavať optimálne podmienky vo vašej domácnosti.

 

 

Výhody nákupu u nás

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Overený zákazník
01.04.2024

Tento obchod odporúčam, hlavne domluva veľmi rychla a pristroj, ktorý som si zakúpila, Winix Čistička U450, je naozaj veľmi kvalitný prístroj, už po týždni používaní môžem s pokojným svedomím povedať, že pristroj naozaj funguje, lepšie sa mi v byte dýcha, zachytí akýkoľvek pach a ihneď vyčistí, mela som naznak rýmy, pretože je chrípkové obdobie v Prahe a okamžite mňa aj môjho priateľa choroba prešla. Verím, že za ďalší týždeň to bude ešte lepšie, chystám sa kúpiť ešte jednu svojim rodičom, ktorí majú doma mačku a veľký dom, kde prachu sa nájde naozaj dosť a verím, že budú rovnako spokojní ako ja so svojím partnerom.