Robotický vysávač s mopom Concept VR3205
Robotický vysávač s mopom Concept VR3205
475 €
Dlhodobo vypredané

Robotický vysávač s mopom Concept VR3205
extra výkon, mopovací modul, kompletné automatické čistenie

Doprava zdarma
30 dní na vrátenie

Robotický vysávač s mopom Concept VR3205
extra výkon, mopovací modul, kompletné automatické čistenie

  • 475 €
  • Bez DPH: 396 €
Dlhodobo vypredané
  • Poponáhľajte sa! 32 návštevníkov sa teraz rozhoduje o kúpe
  • Žiadaný produkt! 5 predaných za posledný týždeň
  • Overené skúsenosťami! 100+ zákazníkov nakúpilo celkom
  • Možno vrátiť! Kúpte a využite možnosť bezplatného vrátenia tovaru počas 30 dní
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 10 rokov skúseností

Sme autorizovaným predajcom a pri produktoch značky AERIUM ponúkame bezplatnú prepravu do autorizovaného servisného strediska v prípade poruchy počas trvania záruky. Túto službu môžete využiť, ak si ponecháte originálnu škatuľu od výrobku na bezpečné zabalenie.

Službu je možné uplatniť len v prípade výrobných a konštrukčných chýb výrobku zistených počas používania v priebehu plynutia záručnej lehoty. Viac informácií nájdete TU.

Ako službu využiť? Postupne vyplňte formulár na reklamácie a uveďte všetky potrebné informácie. Následne vás budeme kontaktovať s ďalšími krokmi.

Robotický vysávač s mopom Concept VR3205

Robotický vysávač Concept VR3205 Perfect Clean 3 v 1 s mopom je vybavený pokročilou laserovou navigáciou na presné plánovanie upratovania a režimom sterilizácie UVC. Vyznačuje sa vysokým sacím výkonom, extrémnou odolnosťou a najefektívnejšou metódou umývania Y-wash.

Laserová navigácia
Robotický vysávač Concept VR3205 je vybavený pokročilou laserovou navigáciou LaserTec 2.0, ktorá podrobne skenuje váš domov a vytvára presnú mapu na plánovanie upratovania. Vďaka tomu sa robot orientuje v priestore s maximálnou presnosťou, neprechádza opakovane cez už vyčistené plochy, a tým skracuje čas čistenia. Dokonale si poradí so všetkými podlahovými krytinami, ako aj s členitými priestormi. Vďaka veľkým kolesám a výkonnému motoru dokáže prekonať prahy dverí a iné prekážky vysoké až 1,8 cm. Po dokončení čistenia sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

Zbavuje sa vírusov a baktérií
Chcete sa doma cítiť naozaj bezpečne? VR3205 je ďalším z radu pomocníkov, ktorí vám pomôžu v boji proti vírusom a baktériám. Jednoducho pridajte do nádržky na vodu vhodný dezinfekčný prostriedok a nechajte robota vytierať. Vaše podlahy budú dokonale čisté a vydezinfikované.

Vysávače a mopy
Robotický vysávač 2 v 1 je vybavený dvoma zásobníkmi, ktoré uľahčujú suché aj mokré čistenie. Prvý zásobník s objemom 600 ml sa používa na klasické chemické čistenie. Ak pripojíte druhý zásobník 2 v 1, môžete vysávať a mopovať súčasne. Kombinuje klasickú nádobu na prach s elektronicky ovládanou nádržou na vodu, takže môžete vykonávať dve čistiace práce naraz v rekordne krátkom čase. Pomocou aplikácie môžete nastaviť prietok vody na nízku, štandardnú alebo vysokú úroveň v závislosti od úrovne znečistenia. Zásobník na mopovanie je vybavený tkaninou z mikrovlákna, ktorá na seba viaže nečistoty a počas čistenia podlahu aj leští. Tkaninu možno ľahko vybrať a vyprať v práčke.

Hovorí česky
Chceli by ste si kúpiť robotický vysávač, ale bojíte sa, že mu nebudete rozumieť? S robotickým vysávačom Concept VR3205 sa to nestane. Tento skvelý pomocník na každodenné upratovanie hovorí 5 jazykmi: česky, slovensky, anglicky, poľsky a maďarsky.

Y-WASH: najefektívnejší spôsob vytierania
Umývanie Y je veľmi účinný spôsob utierania. V tomto režime sa robot pohybuje po trajektórii "Y", počas ktorej opakovane prechádza okolo každého kúska podlahy, čím účinne odstraňuje zaschnuté škvrny, špinu a iné nečistoty.

Režim sterilizácie UVC
Robotický vysávač VR3205 je vybavený technológiou sterilizácie UVC LED, ktorá dosahuje až 3-krát dlhšiu životnosť v porovnaní s bežne používanými lampami. Možno ho ovládať prostredníctvom mobilnej aplikácie a výlučne s pripojenou nádobou na prach. Počas sterilizačného režimu vysávač vypne odsávanie, zníži rýchlosť pohybu na polovičný výkon a zníži aj rýchlosť hlavnej kefy a bočných kief. Svetlo UVC možno aktivovať aj počas štandardného čistenia. Pri tejto technológii vysávač vyžaruje ultrafialové žiarenie C, ktoré narúša bunkovú štruktúru DNA baktérií, vírusov, plesní a iných mikróbov, čím im bráni v ďalšom množení. Bežne sa používa napríklad na dezinfekciu vody, vzduchu alebo v potravinárskom a farmaceutickom priemysle. S týmto vysávačom si môžete byť istí dokonalou čistotou bez použitia chemikálií.

Výkonný motor a vysoký sací výkon
Vysávač je vybavený digitálnym bezkefkovým jednosmerným motorom BLDC, ktorý má množstvo výhod. Je vysoko výkonný a v porovnaní s bežnými motormi je tichší, spoľahlivejší, energeticky účinnejší a má dlhšiu životnosť. Zároveň prispieva k vysokému saciemu výkonu vysávača, ktorý dosahuje 3300 Pa. Ponúka 3 úrovne výkonu, ktoré sa líšia v závislosti od režimu čistenia. Sací výkon možno nastaviť aj manuálne podľa potreby a úrovne znečistenia.

Batéria LG BYD
Robotický vysávač je poháňaný kvalitnou Li-Ion batériou LG BYD s vysokou kapacitou 5200 mAh, ktorá na jedno nabitie vydrží upratovať až 250 minút. Tieto batérie vynikajú dlhou životnosťou, vysokým výkonom, bezpečnosťou a stabilným cyklom. Vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam sa používajú napríklad v automobilovom priemysle alebo v akumulátoroch fotovoltaických systémov. Keď kapacita batérie klesne pod 15 %, robot sa automaticky vráti do dokovacej stanice.

Prispôsobí sa vašej domácnosti
Vysávač Concept VR3205 je vybavený dvoma hlavnými kefami (CARPET a HARDFLOOR) a dvoma bočnými kefami. Hlavné kefy možno meniť v závislosti od vysávaného povrchu, zatiaľ čo bočné kefy rozširujú rozsah vysávania a dokonale čistia okolo stien, nábytku, v rohoch miestnosti a na iných ťažko prístupných miestach.

Kefa na koberce
Ide o špirálovú kefku, ktorá je zložená z kombinácie štetín a gumových čepelí. Je vhodný na všetky typy podláh vrátane kobercov.

Senzor TOF - dokonalá orientácia
Robot je vybavený špeciálnym senzorom, ktorý zabezpečuje dokonalú orientáciu pozdĺž stien. Zároveň chráni vysávač a nábytok pred poškodením, pretože robot si pri práci udržiava mierny odstup od všetkých prekážok, takže nedochádza ku kolíziám. Tento senzor slúži aj na detekciu skla a čiernych stien, takže robot môže čistiť aj pozdĺž týchto povrchov.

Ovládacie prvky
Robota možno ovládať pomocou aplikácie Concept Robot, ktorá je v angličtine a je k dispozícii zadarmo pre iOS a Android. Pomocou aplikácie si môžete naplánovať upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek, pričom môžete sledovať, koľko upratovania vykonal a kde sa nachádza v reálnom čase. Dokonca aj keď nie ste doma, budete mať upratovanie domácnosti vždy pod kontrolou. A ak nie ste fanúšikom aplikácií alebo nemáte smartfón, môžete ho plne ovládať aj pomocou diaľkového ovládača.

ROOMPLAN
Inteligentná funkcia ROOMPLAN naplánuje upratovanie do posledného detailu. Pomocou aplikácie môžete nastaviť presný plán čistenia, režim čistenia a úroveň sacieho výkonu pre každú miestnosť alebo určenú zónu. To je všetko, o čo sa musíte starať. Robot sa automaticky spustí v nastavenom čase, začne čistiť a po dokončení sa vráti do nabíjacej stanice.

Celková plocha
Vďaka funkcii automatického pokračovania čistenia Total Surface sa nemusíte obávať, že by vysávač nevyčistil väčšie plochy. Ak sa počas čistenia vybije, automaticky vyhľadá nabíjaciu stanicu a počká, kým sa plne nabije. Potom sa automaticky vráti k čisteniu a pokračuje tam, kde skončil.

Kompletné automatické čistenie
Tento režim je určený na upratovanie celej domácnosti. Robotický vysávač skenuje a vytvára mapu, ktorú potom rozdelí na menšie zóny. Potom dôkladne vysaje každú oblasť po jednej pozdĺž stien a potom vyčistí zostávajúce oblasti v radoch. Po dokončení čistenia sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

Zónové čistenie
Hlavnou výhodou zónového režimu je, že robot nebude upratovať celú domácnosť, ale len tam, kde to naozaj potrebujete. Pomocou aplikácie môžete definovať a pomenovať až 10 zón vrátane zakázaných oblastí. Vo vybranej zóne bude robot upratovať rovnakým spôsobom ako pri automatickom upratovaní, t. j. bude vysávať pozdĺž stien a potom bude upratovať ostatné plochy v radoch. Veľkou výhodou zónového režimu je možnosť označiť zakázané zóny, v ktorých robot nebude upratovať. To oceníte napríklad pri vytieraní, keď nechcete, aby robot prechádzal po kobercoch. Ak chcete zvýšiť účinnosť upratovania, môžete využiť doplnkové funkcie DOUBLE, pri ktorej robot po dokončení bežného upratovania opakuje upratovanie v radoch naprieč svojou pôvodnou dráhou, a TURBO, ktorá zvyšuje sací výkon na najvyššiu úroveň.

Miestne čistenie
Miestny režim sa používa na čistenie menších plôch. Možno ho spustiť priamo na telese vysávača, pričom robot pri strednom sacom výkone vyčistí dvojnásobne plochu 2 x 2 m v strede svojej východiskovej pozície. Ak chcete čistiť dôkladnejšie, môžete pomocou aplikácie určiť bod na mape a aktivovať čistenie v režime TURBO. Robot sa automaticky presunie do určeného stredového bodu a vykoná dvojité čistenie s maximálnym výkonom na ploche 1,5 x 1,5 m.

Vhodné aj pre alergikov
Robotický vysávač Concept VR3210 je ideálny pre alergikov. Má pokročilý filtračný systém TripleAirClean. Ide o trojstupňovú filtráciu s filtrom HEPA 13, ktorý dokáže zo vzduchu odstrániť až 99,9 % častíc vrátane baktérií a vírusov. Váš domov bude dokonale čistý a bez zbytočných škodlivín.

Technické parametre:

- Navigačná technológia LaserTec 2.0

- 3v1: vysáva, vytiera, sterilizuje

- Robot hovorí česky

- Motor BLDC

- Sací výkon: 3300 Pa (3 úrovne)

- Batéria: LG BYD: 5200 mAh - až 250 minút

- UVC lampa

- Y-wash (špeciálna metóda stierania na dosiahnutie maximálne účinných výsledkov)

- Snímač TOF

- KOBEREC turbo

- Aplikácia Concept Robot v angličtine

- ROOMPLAN - rozdelenie miestností, typy čistenia, zóny s obmedzeným prístupom

- Celková plocha

- 3 režimy čistenia (kompletné, zónové, lokálne)

- 3 funkcie (TURBO, DOUBLE, tichý režim)

- Elektronicky riadené mopovanie

- 2x odnímateľný zásobník

- Objem prachového pohára: 600 ml

- Objem zásobníka 2 v 1: zásobník na prach 350 ml / zásobník na vodu 300 ml

- Trojstupňová filtrácia s filtrom HEPA 13

- Plánovanie čistenia

- Čas nabíjania: 4-5 hodín

- Hladina hluku: 60-70 dB

- Dĺžka napájacieho kábla: 150 cm

Vlastnosti a výhody:

-Extra výkon

-Režim sterilizácie UVC

-Laserová navigácia

-hovorí česky

-Batéria LG BYD

-Kefa na koberce

-Kefa na tvrdé podlahy

-Koberec turbo

-Senzor TOF

-ROOMPLAN

-Kompletné automatické čistenie

-Zonálne čistenie

-Miestne upratovanie

-Tichý režim

-Vhodné pre alergikov

-Mopovací modul

Parametre

Výrobca:
Kapacita batérie (Ah)
5,2
Hlučnosť (dB)
70
Farba
strieborná/biela
áno
Šírka (cm)
35
Výška (cm)
10
Hĺbka (cm)
35

Parametre

Výrobca:
Kapacita batérie (Ah)
5,2
Hlučnosť (dB)
70
Farba
strieborná/biela
áno
Šírka (cm)
35
Výška (cm)
10
Hĺbka (cm)
35
Výhody nákupu u nás

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Overený zákazník
27.04.2024

Platil som prevodom. V potvrdzovacom mailu boli uvedené všetky potrebné údaje, okrem variabilného symbolu. Teda on tam bol. Zazrel som, že v liste bola priložená faktúra. To som nečakal, pretože list dorazil takmer okamžite po objednaniu. Inými slovami, bolo by super málinko vylepšiť text zasielaného potvrdenia. Spomenúť variabilný symbol a priloženou faktrúru. Potom bude všetko perfektné :-)