Robotický vysavač Concept VR3210
Robotický vysavač Concept VR3210
532 €
Dlhodobo vypredané

Robotický vysavač Concept VR3210
laserová navigácia, režim sterilizácie UVC, vysoký sací výkon, utieranie

Doprava zdarma
30 dní na vrátenie

Robotický vysavač Concept VR3210
laserová navigácia, režim sterilizácie UVC, vysoký sací výkon, utieranie

  • Záruka 2 roky
  • 532 €
  • Bez DPH: 443 €
Dlhodobo vypredané
  • Poponáhľajte sa! 29 návštevníkov sa teraz rozhoduje o kúpe
  • Žiadaný produkt! 9 predaných za posledný týždeň
  • Overené skúsenosťami! 100+ zákazníkov nakúpilo celkom
  • Možno vrátiť! Kúpte a využite možnosť bezplatného vrátenia tovaru počas 30 dní
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 10 rokov skúseností

Sme autorizovaným predajcom a pri produktoch značky AERIUM ponúkame bezplatnú prepravu do autorizovaného servisného strediska v prípade poruchy počas trvania záruky. Túto službu môžete využiť, ak si ponecháte originálnu škatuľu od výrobku na bezpečné zabalenie.

Službu je možné uplatniť len v prípade výrobných a konštrukčných chýb výrobku zistených počas používania v priebehu plynutia záručnej lehoty. Viac informácií nájdete TU.

Ako službu využiť? Postupne vyplňte formulár na reklamácie a uveďte všetky potrebné informácie. Následne vás budeme kontaktovať s ďalšími krokmi.

Robotický vysávač Concept VR3210

Robotický vysávač Concept VR3210 3 v 1 s mopom je vybavený pokročilou laserovou navigáciou na presné plánovanie upratovania a režimom sterilizácie UVC. Vyznačuje sa vysokým sacím výkonom, extrémnou odolnosťou a najefektívnejšou metódou umývania Y-wash.

Laserová navigácia 
Robotický vysávač Concept VR3210 je vybavený pokročilou laserovou navigáciou LaserTec 2.0, ktorá podrobne skenuje váš domov a vytvára presnú mapu na plánovanie upratovania. Vďaka tomu sa robot orientuje v priestore s maximálnou presnosťou, neprechádza opakovane cez už vyčistené plochy, a tým skracuje čas čistenia. Dokonale si poradí so všetkými podlahovými krytinami a dokonca aj s členitými plochami. Vďaka veľkým kolesám a výkonnému motoru dokáže prekonať prahy dverí a iné prekážky vysoké až 1,8 cm. Po dokončení čistenia sa automaticky vráti do nabíjacej stanice. VR3210 možno použiť aj na čistenie viacpodlažných domov. Každé poschodie je však potrebné zmapovať samostatne a následne nastaviť v aplikácii prostredníctvom histórie upratovania.

Y-WASH: najefektívnejší spôsob vytierania 
Y-wash je vysoko účinná metóda stierania. V tomto režime sa robot pohybuje po trajektórii "Y", počas ktorej opakovane prechádza okolo každého kúska podlahy, čím účinne odstraňuje zaschnuté škvrny, špinu a iné nečistoty.

Režim sterilizácie UVC 
Robotický vysávač VR3210 je vybavený technológiou sterilizácie UVC LED, ktorá dosahuje až 3-krát dlhšiu životnosť ako bežné lampy. Možno ho ovládať prostredníctvom mobilnej aplikácie a výlučne s pripojenou nádobou na prach. Počas sterilizačného režimu vysávač vypne odsávanie, zníži rýchlosť pohybu na polovičný výkon a zníži aj rýchlosť hlavnej kefy a bočných kief. Svetlo UVC možno aktivovať aj počas štandardného čistenia. Pri tejto technológii vysávač vyžaruje ultrafialové žiarenie C, ktoré narúša bunkovú štruktúru DNA baktérií, vírusov, plesní a iných mikróbov, čím im bráni v ďalšom množení. Bežne sa používa napríklad na dezinfekciu vody, vzduchu alebo v potravinárskom a farmaceutickom priemysle. S týmto vysávačom si môžete byť istí dokonalou čistotou bez použitia chemikálií.

Vysávače a utierky 
Robotický vysávač 2 v 1 je vybavený dvoma kazetami, ktoré uľahčujú suché aj mokré vysávanie. Prvý zásobník s objemom 600 ml sa používa na klasické chemické čistenie. Ak pripojíte druhý zásobník 2 v 1, môžete vysávať a mopovať súčasne. Kombinuje klasickú nádobu na prach s elektronicky ovládanou nádržou na vodu, takže môžete vykonávať dve čistiace práce naraz v rekordne krátkom čase. Pomocou aplikácie môžete nastaviť prietok vody na nízku, štandardnú alebo vysokú úroveň v závislosti od úrovne znečistenia. Zásobník na mopovanie je vybavený tkaninou z mikrovlákna, ktorá viaže nečistoty a počas čistenia podlahu aj leští. Tkaninu možno ľahko vybrať a vyprať v práčke.

Hovorí česky 
Chceli by ste si kúpiť robotický vysávač, ale bojíte sa, že mu nebudete rozumieť? S robotickým vysávačom Concept VR3210 sa to nestane. Tento skvelý pomocník na každodenné upratovanie ovláda 5 jazykov: češtinu, slovenčinu, angličtinu, poľštinu a maďarčinu.

Zbavuje vírusov a baktérií 
Chcete sa doma cítiť naozaj bezpečne? Robotický vysávač s mopom je ďalším zo série pomocníkov, ktorí vám pomôžu v boji proti vírusom a baktériám. Jednoducho pridajte do nádržky na vodu vhodný dezinfekčný prostriedok a nechajte robota vytierať. Vaša podlaha bude dokonale čistá a vydezinfikovaná.

Výkonný motor a vysoký sací výkon 
Vysávač je vybavený digitálnym bezkefkovým jednosmerným motorom BLDC, ktorý má množstvo výhod. Je vysoko výkonný a v porovnaní s bežnými motormi tichší, spoľahlivejší, energeticky úspornejší a má dlhšiu životnosť. Zároveň prispieva k vysokému saciemu výkonu vysávača, ktorý dosahuje 3300 Pa. Ponúka 3 úrovne výkonu, ktoré sa líšia v závislosti od režimu čistenia. Sací výkon možno nastaviť aj manuálne podľa potreby a úrovne znečistenia.

Li-Ion batéria LG BYD 
Inteligentný robotický vysávač je poháňaný kvalitnou Li-Ion batériou LG BYD s vysokou kapacitou 5200 mAh, ktorá na jedno nabitie vydrží upratovať až 250 minút. Tieto batérie vynikajú odolnosťou, vysokým výkonom, bezpečnosťou a stabilným cyklom. Vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam sa používajú napríklad v automobilovom priemysle alebo v akumulátoroch fotovoltaických systémov. Keď kapacita batérie klesne pod 15 %, robot sa automaticky vráti do dokovacej stanice.

Prispôsobí sa vašej domácnosti 
Robotický vysávač VR3210 je vybavený dvoma hlavnými kefami (CARPET a HARDFLOOR) a dvoma bočnými kefami. Hlavné kefy možno meniť v závislosti od vysávaného povrchu, zatiaľ čo bočné kefy rozširujú rozsah vysávania a dokonale čistia okolo stien, nábytku, rohov miestností a iných ťažko prístupných miest.

Kefa na koberce 
Ide o špirálovú kefku, ktorá je zložená z kombinácie štetín a gumových čepelí. Je vhodný na všetky typy podláh vrátane kobercov.

 Kefa na tvrdé podlahy  
Táto kefa je ideálna najmä na tvrdé podlahy. Vďaka svojmu mäkkému povrchu so špeciálnymi vláknami dokáže zachytiť až 3-krát viac nečistôt vrátane miniatúrnych častíc. S touto kefou dosiahnete účinné a šetrné čistenie bez poškriabania podlahy.

KOBEREC turbo 
Ak máte v robote nainštalovanú kefu na koberce, môžete použiť funkciu Carpet turbo. Aktivuje sa v okamihu, keď vysávač narazí na koberec. Automaticky zvyšuje sací výkon na maximum, aby sa zabezpečilo skutočne účinné čistenie. Po návrate na tvrdú podlahu sa vráti k pôvodnému výkonu.

Senzor TOF - dokonalá orientácia 
Robot je vybavený špeciálnym senzorom, ktorý zabezpečuje dokonalú orientáciu pozdĺž stien. Zároveň chráni vysávač a nábytok pred poškodením, pretože robot si pri práci udržiava mierny odstup od všetkých prekážok, takže nedochádza ku kolíziám. Tento senzor slúži aj na detekciu skla a čiernych stien, takže robot môže čistiť aj pozdĺž týchto povrchov.

Ovládacie prvky 
Robota možno ovládať pomocou aplikácie Concept Robot, ktorá je v angličtine a je k dispozícii zadarmo pre iOS a Android. Pomocou aplikácie si môžete naplánovať upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek, pričom budete mať prehľad o tom, koľko toho upratala a kde sa nachádza v reálnom čase. Dokonca aj keď nie ste doma, budete mať upratovanie domácnosti vždy pod kontrolou. A ak nie ste fanúšikom aplikácií alebo nemáte smartfón, môžete ho plne ovládať aj pomocou diaľkového ovládača.

ROOMPLAN 
Inteligentná funkcia ROOMPLAN naplánuje vaše upratovanie do posledného detailu. Pomocou aplikácie môžete nastaviť presný plán čistenia a režim čistenia pre každú miestnosť alebo určenú zónu. To je všetko, o čo sa musíte starať. Robot sa automaticky spustí v nastavenom čase, začne čistiť a po dokončení sa vráti do nabíjacej stanice.

Kompletné automatické čistenie 
Tento režim je určený na upratovanie celej domácnosti. Robot skenuje a vytvára mapu, ktorú potom rozdelí na menšie zóny. Potom dôkladne vysaje každú oblasť pozdĺž stien jednu po druhej a potom vyčistí zostávajúce oblasti v radoch. Po dokončení čistenia sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

Zónové čistenie 
Hlavnou výhodou zónového režimu je, že robot nebude upratovať celú domácnosť, ale len tam, kde to naozaj potrebujete. Pomocou aplikácie môžete definovať a pomenovať až 15 zón vrátane zakázaných oblastí. Vo vybranej zóne bude robot upratovať rovnakým spôsobom ako pri automatickom upratovaní, t. j. bude vysávať pozdĺž stien a potom bude upratovať ostatné plochy v radoch. Veľkou výhodou zónového režimu je možnosť označiť zakázané zóny, v ktorých robot nebude upratovať. To oceníte napríklad pri vytieraní, keď nechcete, aby robot prechádzal po kobercoch. Ak chcete zvýšiť účinnosť čistenia, môžete využiť doplnkové funkcie DOUBLE, pri ktorej robot po dokončení bežného čistenia opakuje čistenie v radoch naprieč svojou pôvodnou dráhou, a TURBO, ktorá zvyšuje sací výkon na najvyššiu úroveň.

Miestne čistenie 
Miestny režim sa používa na čistenie menších plôch. Možno ho spustiť priamo na telese vysávača, pričom robot pri strednom sacom výkone vyčistí dvojnásobne plochu 2 x 2 m v strede svojej východiskovej polohy. Ak chcete čistiť dôkladnejšie, môžete pomocou aplikácie určiť bod na mape a aktivovať čistenie v režime TURBO. Robot sa automaticky presunie do určeného stredového bodu a vykoná dvojité čistenie s maximálnym výkonom na ploche 1,5 x 1,5 m.

Tichý režim
Ak nechcete, aby vás robot rušil pri sledovaní obľúbeného programu, aktivujte tichý režim a vypnite všetky hlasové upozornenia. Ak je aktivovaný tichý režim, robot nevykoná plánované čistenie.

Vhodné pre alergikov '
Robotický vysávač VR3210 je ideálny pre alergikov. Má totiž pokročilý filtračný systém TripleAirClean. Ide o trojstupňovú filtráciu s filtrom HEPA 13, ktorý dokáže zo vzduchu odstrániť až 99,9 % častíc vrátane baktérií a vírusov. Váš domov bude dokonale čistý a bez zbytočných škodlivín.

Technické parametre:
- Navigačná technológia LaserTec 2.0
- 3 v 1: vysáva, vytiera, sterilizuje
- Robot hovorí česky, slovensky, anglicky, maďarsky a poľsky
- Motor: BLDC
- Sací výkon 3300 Pa (3 úrovne)
- Li-Ion batéria LG BYD 5200 mAh - až 250 minút
- UVC lampa
- Y-wash (špeciálna metóda stierania na dosiahnutie maximálne účinných výsledkov)
- Snímač TOF
- KOBEREC turbo
- Aplikácia Concept Robot (v angličtine)

- ROOMPLAN - rozdelenie miestností, typy čistenia, zóny s obmedzeným prístupom

- Celková plocha

- 3 režimy čistenia (kompletné, zónové, lokálne)

- 3 funkcie (turbo, dvojitý, tichý režim)

- Elektronicky riadené mopovanie

- 2x odnímateľný zásobník

- Objem prachového pohára: 600 ml

- Kapacita zásobníka na prach 2 v 1: zásobník na prach 350 ml / zásobník na vodu 300 ml

- Trojstupňová filtrácia s filtrom HEPA 13

- Plánovanie čistenia

- Čas nabíjania: 4-5 hodín

- Hladina hluku: 60 - 70 dB

- Hmotnosť: 3,1 kg

- Priemer: 35 cm

- Prekonanie výšky prekážky: 1,8 cm

- Výška: 10 cm

- Frekvencia Wi-Fi: 2,4 GHz

Vlastnosti a výhody:
-Nabíjacia stanica - dĺžka kábla 150 cm
-Hlavná kefa na koberce
-Hlavná kefa na tvrdú podlahu
-Mopovací modul
-2x mopovacie tkaniny
-3x HEPA filter 13 + penový filter
-Diaľkové ovládanie
-Čistiaca kefa
-Extra výkon
-Y-Wash mopovanie
-Režim sterilizácie UVC
-Laserová navigácia
-hovorí česky

Parametre

Výrobca:
EAN
8595631009505
Batéria (mAh)
5200
Doba nabíjania (h)
4
Rozmery DxŠxV
⌀35x10
Hlučnosť (dB)
60
Farba
Čiarná/Striebrná
áno
Wi-Fi ovládanie
áno
Hmotnosť (kg)
3,1

Parametre

Výrobca:
EAN
8595631009505
Batéria (mAh)
5200
Doba nabíjania (h)
4
Rozmery DxŠxV
⌀35x10
Hlučnosť (dB)
60
Farba
Čiarná/Striebrná
áno
Wi-Fi ovládanie
áno
Hmotnosť (kg)
3,1
Výhody nákupu u nás

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Overený zákazník
09.04.2024

Som spokojný, pre nás, ktorí nemajú bydlisko v Prahe alebo Brne, je možnosť jedine nákup cez internet. Keď je firma solídna, som určite spokojný a samozrejme odporúčam.