Odvlhčovač vzduchu GREE DAISY
Odvlhčovač vzduchu GREE DAISY
349 €
1 ks skladom

Odvlhčovač vzduchu GREE DAISY
výkon až 40 l/deň, 7 l nádrž, automatický reštart, ochrana proti preplneniu

Doprava zdarma
30 dní na vrátenie

Odvlhčovač vzduchu GREE DAISY
výkon až 40 l/deň, 7 l nádrž, automatický reštart, ochrana proti preplneniu

 • Výrobca: GREE
 • Záruka 2 roky
 • 349 €
 • Bez DPH: 291 €
1 ks skladom
Už zajtra k odoslaniu na adresu
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Sme autorizovaným predajcom a pre produktov značky GREE ponúkame bezplatnú prepravu produktu do autorizovaného servisného strediska v prípade poruchy počas trvania záruky. Túto službu môžete využiť, ak si ponecháte originálnu krabicu na výrobok kvôli bezpečnému zabaleniu.

Službu je možné uplatniť len v prípade výrobných a konštrukčných chýb výrobku zistených počas používania počas záručnej doby. Viac informácií nájdete TU.

Ako službu využiť? Postupne vyplňte formulár na reklamácie a uveďte všetky potrebné informácie. Následne vás budeme kontaktovať s ďalšími krokmi.

Odvlhčovač vzduchu GREE DAISY

S odvlhčovačom Gree Daisy už vlhkosť nemá šancu. Odvlhčovač Gree Daisy dokáže zabrániť vzniku nežiaducich plesní a udržiavať kvalitu vzduchu v interiéri.

Výkonný odvlhčovač Gree Daisy odstraňuje nadmernú vlhkosť zo vzduchu, čím eliminuje tvorbu plesní, kondenzáciu vody a zápach vo väčších vykurovaných priestoroch. Používa chladivo R-290 vďaka čomu je šetrný k životnému prostrediu.

Spoľahlivý odvlhčovač Gree Daisy obrovský teplotný rozsah od +5 do +32 °C, efektívne pracuje aj v chladnejších zimných mesiacoch roka. Prístroj odvlhčuje v automatickom alebo nepretržitom režime a vďaka veľkokapacitnej nádrži pre kondenzovanú vodu je k dispozícii dlhá nepretržitá prevádzka. Je vybavený inteligentný systém odmrazovania, teda prístroj sa v prípade prevádzky v chladnom prostredí sám odmrazí.

Čím vyniká GREE DAISY?

 

1. Veľká nádrž

 

S odvlhčovačom Gree Daisy sa už nemusíte obávať vlhkosti, odvlhčovač sa postará o čistý a kvalitný vzduch vo vašich priestoroch. Zariadenie obsahuje priestrannú nádrž na vodu s kapacitou až 7 litrov. Skondenzovanú vodu možno odvádzať hadicou priamo do odpadu, hadica však nie je súčasťou balenia.

Odvlhčovač je vybavený funkciou automatického vypnutia ak sa nádrž na kondenzát naplní, takže nikdy nehrozí preplnenie alebo vyliatie obsahu nádrže. Odvlhčovač Vás naviac pred vypnutím upozorní na plnú nádrž zvukovým alarmom, takže sa nemusíte obávať, že si by ste si naplnenie nádržky a následného vypnutia prístroja nevšimli.

 

2. Praktické funkcie

 

Zariadenie je vybavené niekoľkými praktickými funkciami, ktoré zjednodušujú jeho používanie. Funkciu časovača využijete pri nastavení automatického zapnutia/vypnutia odvlhčovača v rozmedzí 0 – 24 hodín.

Okrem toho má zariadenie zabudovaný indikátor čistenia filtra, ktorý vás po 250 hodinách prevádzky upozorní, že pre správne fungovanie zariadenia je potrebné filter vyčistiť vo vlažnej vode.

Nemusíte sa obávať ani náhleho výpadku prúdu, pretože odvlhčovač je vybavený funkciou automatického reštartu, ktorá si pamätá posledné nastavenia pred výpadkom napájania a zbavuje vás tak problémov s preprogramovaním pri zapnutí. Jednotka je tiež vybavená detskou poistkou aby nedošlo k náhodnému prenastaveniu.

 

3. Niekoľko spôsobov odvlhčovania

 

Automatické (Smart) - jednotka automaticky udržiava vlhkosť v miestnosti na optimálnej hodnote pre používateľa s ohľadom na teplotu v miestnosti pomocou hygrostatu a teplomeru. Ak vlhkosť klesne pod cieľovú hodnotu, odvlhčovanie sa automaticky vypne. Úroveň vlhkosti možno nastaviť aj manuálne v rozmedzí 30-80 % (v krokoch po 10 %).

Kontinuálne (Cont.) - odvlhčovanie beží na maximálny výkon, kým sa nedosiahne optimálna úroveň vlhkosti. V tomto režime nie je možné nastaviť požadovanú úroveň vlhkosti.

Vysúšanie (Dry) - urýchľuje sušenie bielizne. Po odstránení nadmernej vlhkosti sa hodnota udržiava na optimálnej úrovni, aby sa zabránilo vzniku plesní. V tomto režime nie je možné nastaviť požadovanú vlhkosť ani rýchlosť ventilátora.

Tichý režim (Quiet) - jednotka zníži rýchlosť ventilátora na najnižší stupeň, aby sa zabezpečila čo najtichšia prevádzka. Otáčky ventilátora nie je možné regulovať.

 

4. Ďalšie funkcie

 

 • Odvlhčovací výkon: 40 litrov/deň (pri 30 °C a 80 % RV)
 • Výkon: 900 W (pri 30 °C a 80 % RV)
 • Prietok vzduchu: 230 m³/h
 • Prevádzkový rozsah: +5 až +32 °C
 • Hladina hluku: 48 dB
 • 3 rýchlosti ventilátora
 • Objem nádrže: 7 litrov
 • Chladivo: R290
 • Rozmery: 396 × 286 × 625 mm
 • Hmotnosť: 22,5 kg
 • Farba: biela

Parametre

Oblast tepl. nasadenia (°C)
5-35
Určené do (m2)
46
Hlučnosť (dB)
42
Farba
biela
Objem nádržky (l)
7
Hygrostat
áno (digitálne)
Autorestart
áno
Odvod kondenzátu
samospád / nádoba
Hadička
možnosť kúpiť
Šírka (cm)
39,6
Výška (cm)
62,5
Hĺbka (cm)
28,6
Hmotnosť (kg)
22,5

Parametre

Oblast tepl. nasadenia (°C)
5-35
Určené do (m2)
46
Hlučnosť (dB)
42
Farba
biela
Objem nádržky (l)
7
Hygrostat
áno (digitálne)
Autorestart
áno
Odvod kondenzátu
samospád / nádoba
Hadička
možnosť kúpiť
Šírka (cm)
39,6
Výška (cm)
62,5
Hĺbka (cm)
28,6
Hmotnosť (kg)
22,5

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.08.2022
Overený zákazník
100 %

Veľmi rýchle dodanie, na predajni mi bola odporúčaná klimatizácia, ktorú som si objednal cez internetový obchod a zaplatil kartou. Objednávku som urobil okolo 17.00 hodín a tovar mi bol privezený nasledujúci deň v 08.00 hodín