Odvlhčovač vzduchu GREE AOVIA
Odvlhčovač vzduchu GREE AOVIA
138 €
Dlhodobo vypredané

Odvlhčovač vzduchu GREE AOVIA
výkon až 20 l/deň, nádrž 2,6 l

30 dní na vrátenie

Odvlhčovač vzduchu GREE AOVIA
výkon až 20 l/deň, nádrž 2,6 l

 • Výrobca: GREE
 • Záruka 2 roky
 • 138 €
 • Bez DPH: 115 €
Dlhodobo vypredané
Produkt nie je skladom
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Sme autorizovaným predajcom a pre produktov značky GREE ponúkame bezplatnú prepravu produktu do autorizovaného servisného strediska v prípade poruchy počas trvania záruky. Túto službu môžete využiť, ak si ponecháte originálnu krabicu na výrobok kvôli bezpečnému zabaleniu.

Službu je možné uplatniť len v prípade výrobných a konštrukčných chýb výrobku zistených počas používania počas záručnej doby. Viac informácií nájdete TU.

Ako službu využiť? Postupne vyplňte formulár na reklamácie a uveďte všetky potrebné informácie. Následne vás budeme kontaktovať s ďalšími krokmi.

Odvlhčovač vzduchu Gree Aovia 20 GDN20BE

Odvlhčovaním vzduchu môže odvlhčovač Gree Aovia 20 zabrániť vzniku nežiaducich plesní a udržiavať zdravé vnútorné prostredie.

Výkonný a zároveň tichý odvlhčovač Gree Aovia 20 vás rýchlo a účinne zbaví vlhkosti. Je vhodný pre pivnice, garáže, ale aj v miestnostiach, kde nadmerná vlhkosť môže môže spôsobiť plesne, odlupovanie muriva alebo zahmlievanie okien. Používa chladivo R-290, vďaka čomu je šetrný k životnému prostrediu..

Spoľahlivý odvlhčovač Gree Aovia 20 má obrovský teplotný rozsah od +5 do +32 °C a dokáže efektívne pracovať aj v chladnejších zimných mesiacoch roka. Vďaka svojej nízkej hladine hluku, nízkym nákupným náklady a jednoduchej manipulácii je tento odvlhčovač vhodný pre každú domácnosť.

Čím vyniká Gree Aovia 20 GDN20BE?

 

1. Veľká nádrž

 

S odvlhčovačom vzduchu Aovia 20 sa už nemusíte obávať vlhkosti. Odvlhčovač sa postará o čistý a kvalitný vzduch vo vašich priestoroch. Zariadenie má hadicovú prípojku na priamy odtok vody do kanalizácie, ale aj nádrž na vodu s kapacitou až do 2,6 litra.

Odvlhčovač je vybavený funkciou automatického vypnutia keď je nádrž na kondenzát plná alebo keď je jednotka naklonená, aby nikdy nehrozilo riziko pretečenia alebo rozliatia. Odvlhčovač vás naviac pred vypnutím upozorní na plnú nádrž alarmom po dobu 10 sekúnd, takže sa nikdy nemusíte obávať, že by ste si naplnenie nádržky a následné vypnutie prístroja nevšimli.

 

2. Vhodný pomocník do každej domácnosti

 

Odvlhčovač vzduchu Aovia 20 je vhodný aj do väčších miestností, ako sú pivnice alebo garáže s rozlohou 30 m². Využitie nájde aj v iných priestoroch, kde môže nadmerná vlhkosť spôsobiť plesne, odlupovanie muriva alebo zahmlievanie okien. Preto je určite vhodný do každej domácnosti. Zabudované kolieska pre ľahkú mobilitu vám zaistia jednoduché používanie bez kompromisov.

Ovládací panel zariadenia je vybavený LED displejom, a vďaka automatickému hydrostatu zobrazuje aktuálnu vlhkosť v miestnosti (s presnosťou +/-5 %).

 

3. Praktické funkcie

 

Prístroj je vybavený niekoľkými praktickými funkciami, ktoré zjednodušujú jeho používanie. Ponúka funkciu časovača alebo upozornenie na plnú nádrž na vodu.

Okrem toho má zariadenie zabudovaný indikátor čistenia filtra, kedy vás zariadenie po 250 hodinách prevádzky upozorní, že pre správnu prevádzku je potrebné filter vyčistiť vo vlažnej vode.

Nemusíte sa obávať ani náhleho výpadku prúdu, pretože odvlhčovač je vybavený funkciou automatického reštartu, ktorá si pamätá posledné nastavenia pred výpadkom napájania a zbavuje vás tak problémov s preprogramovaním pri zapnutí.

 

4. Ďalšie funkcie

 

 • Odvlhčovací výkon: 20 litrov/deň (pri 30 °C a 80 % RV)
 • Výkon: 350 W (pri 30 °C a 80 % RV)
 • Maximálna pracovná plocha: 30 m²
 • Prietok vzduchu (1. úroveň): 145 m³/h
 • Prietok vzduchu (2. úroveň): 170 m³/h
 • Prevádzkový rozsah: +5 až +32 °C
 • Hladina hluku: max. 39 dB
 • 2 rýchlosti ventilátora
 • Objem nádrže: 2,6 litra
 • Chladiaca kvapalina: R290
 • Rozmery: 420 x 350 x 482 mm
 • Hmotnosť: 15,5 kg
 • Záruka: 2 roky
 • Farba: biela

Parametre

EAN
8594046229423
Oblast tepl. nasadenia (°C)
5-35
Určené do (m2)
35
Hlučnosť (dB)
37
Farba
biela
Objem nádržky (l)
2,6
Hygrostat
áno (digitálne)
Autorestart
áno
Odvod kondenzátu
samospád / nádoba
Hadička
možnosť kúpiť
Šírka (cm)
35
Výška (cm)
48,2
Hĺbka (cm)
42
Hmotnosť (kg)
15,5

Parametre

EAN
8594046229423
Oblast tepl. nasadenia (°C)
5-35
Určené do (m2)
35
Hlučnosť (dB)
37
Farba
biela
Objem nádržky (l)
2,6
Hygrostat
áno (digitálne)
Autorestart
áno
Odvod kondenzátu
samospád / nádoba
Hadička
možnosť kúpiť
Šírka (cm)
35
Výška (cm)
48,2
Hĺbka (cm)
42
Hmotnosť (kg)
15,5

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

11.09.2022
Overený zákazník
100 %

Pri hľadaní obchodu pre nákup vybraného tovaru som porovnával hodnotenia obchodov, skúsenosti zákazníkov s obchodom, a tiež najlepšiu cenu. Zaujal ma obchod, ktorý spĺňal moje kritériá a navyše k vybranému tovaru poskytoval praktický a hodnotný darček k tomuto výrobku. Skrátka po všetkých stránkach najlepší obchod. Vrelo všetkým odporúčam.