Mobilná klimatizácia SAKURA STAC 14 CPB/NW
Mobilná klimatizácia SAKURA STAC 14 CPB/NW
599 €
2 ks skladom

Mobilná klimatizácia SAKURA STAC 14 CPB/NW

Doprava zdarma
30 dní na vrátenie

Mobilná klimatizácia SAKURA STAC 14 CPB/NW

 • Výrobca: Sakura
 • Záruka 2 roky
 • Určené do: 117 m3
 • Energ. trieda chladenia: A
 • 599 €
 • Bez DPH: 499 €
2 ks skladom
Už zajtra k odoslaniu na adresu
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Sme autorizovaným predajcom a pre produktov značky Sakura ponúkame bezplatnú prepravu produktu do autorizovaného servisného strediska v prípade poruchy počas trvania záruky. Túto službu môžete využiť, ak si ponecháte originálnu krabicu na výrobok kvôli bezpečnému zabaleniu.

Službu je možné uplatniť len v prípade výrobných a konštrukčných chýb výrobku zistených počas používania počas záručnej doby. Viac informácií nájdete TU.

Ako službu využiť? Postupne vyplňte formulár na reklamácie a uveďte všetky potrebné informácie. Následne vás budeme kontaktovať s ďalšími krokmi.

SAKURA STAC 14 CPB/NW

Mobilná klimatizácia Sakura STAC 14 CPB/NW je jednou z najvýkonnejších mobilných klimatizácií na trhu. Jeho výhodou je moderný dizajn a predovšetkým vysoký chladiaci výkon 4,1 kW. Je vhodný pre priestory do 45 m2 a vďaka jednoduchej prenosnosti dokáže ochladiť niekoľko menších priestorov za jeden deň.

Hlavnými funkciami klimatizácie sú chladenie, odvlhčovanie a vetranie. S touto mobilnou klimatizáciou odpadá starosť o vyprázdňovanie nádrže na kondenzát, pretože jednotka ponecháva vlhkosť vo vzduchu a zabudovaná nádrž plní len bezpečnostnú funkciu počas chladenia.Automatické odparovanie kondenzátu zaisťuje, že sa jednotka po naplnení nádrže nevypne. (ako v starších modeloch mobilných klimatizácií), ale pokračuje v prevádzke, kým sa v miestnosti nedosiahne nastavená teplota.

S kapacitou odvlhčovania1,8 litra za hodinu sa mobilná klimatizácia Sakura14 NW stane praktickým pomocníkom v boji proti vlhkosti. Praskla vám doma voda? Potrebujete vysušiť koberec? Mobilná klimatizácia je aj v tomto prípade ideálnym riešením.

Čím vyniká SAKURA STAC 14 CPB/NW?

 

1. Časovač a odložený štart

Ďalšou obľúbenou funkciou mobilnej klimatizácie SAKURA je časovač, a teda možnosť naprogramovať automatické zapnutie alebo vypnutie klimatizácie v požadovanom čase. Klimatizácia je vybavená výklopnými lopatkami, ktoré umožňujú cirkuláciu ochladeného vzduchu. Pohyb vzduchu nevytvára prievan, ale účinne rozvádza ochladený vzduch po celej miestnosti. Smer prúdenia vzduchu možno nastaviť v konštantnom smere nahor alebo nadol.

 

2. Jednoduchá inštalácia

Inštalácia jednotky je veľmi jednoduchá a intuitívna. Jednotku stačí zapojiť do elektrickej siete a horúci vzduch nasmerovať hadicou cez okno alebo otvor v stene mimo klimatizovaného priestoru.Zariadenie je zaradené do energetickej triedy A, čo zaručuje maximálny komfort a úsporu energie. S chladiacim výkonom 4,1 kW má takmer tretinovú spotrebu energie - len 1,5 kW. S ohľadom na životné prostredie klimatizácia používa ekologické chladivo R290.

 

3. Ďalšie funkcie

Klimatizácia je vybavená funkciou 24-hodinového časovača, ktorá zabezpečuje príjemnú klímu v miestnosti v ktorúkoľvek dennú alebo nočnú hodinu. Ďalšou praktickou funkciou je režim SLEEP, ktorý je vhodný najmä na spánok, pretože sa vyznačuje veľmi tichou prevádzkou a postupným znižovaním výkonu pre nerušený spánok.

 • Chladenie / vetranie / odvlhčovanie
 • 3 nastavenia rýchlosti ventilátora
 • Časovač
 • Tichý režim
 • Jednoduchá inštalácia
 • Diaľkové ovládanie
 • Kolieska na ľahké premiestňovanie

 

4. Diaľkové ovládanie

Mobilná klimatizácia je vybavená kolieskami na jednoduchú manipuláciu, diaľkovým ovládaním pre väčšinupohodlie pri ovládaní jednotky, ako aj kompletné príslušenstvo pre odsávanie vzduchu (prechody, odsávacia hadica a okenná lišta. Ďalším príslušenstvom, ktoré možno k jednotke pridať, je izolácia okien, t. j. špeciálne tesnenia určený pre mobilné okenné klimatizácie, ktorý uľahčuje umiestnenie vypúšťacej hadice do okna.

Parametre

EAN
6955324301576
Stupne ventilátora
3
Farba
biela
Dĺžka výfukovej trubice (cm)
150
Diaľkové ovládanie
áno
Výška (cm)
74,5
Šírka (cm)
45
Hĺbka (cm)
39,6
Hmotnosť (kg)
34

Parametre

EAN
6955324301576
Stupne ventilátora
3
Farba
biela
Dĺžka výfukovej trubice (cm)
150
Diaľkové ovládanie
áno
Výška (cm)
74,5
Šírka (cm)
45
Hĺbka (cm)
39,6
Hmotnosť (kg)
34

Napísať dotaz

Príslušenstvo

Izolácia do okna pre mobilné klimatizácie Detail

33 €

Izolácia do balkónových dverí pre mobilné klimatizácie Detail

46 €

Izolácia do strešných okien pre mobilné klimatizácie (230 x 40 cm) Detail

65 €

Izolácia do strešných okien pre mobilné klimatizácie (190 x 40 cm) Detail

65 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

27.04.2022
Overený zákazník
100 %

Platil som prevodom. V potvrdzovacom mailu boli uvedené všetky potrebné údaje, okrem variabilného symbolu. Teda on tam bol. Zazrel som, že v liste bola priložená faktúra. To som nečakal, pretože list dorazil takmer okamžite po objednaniu. Inými slovami, bolo by super málinko vylepšiť text zasielaného potvrdenia. Spomenúť variabilný symbol a priloženou faktrúru. Potom bude všetko perfektné :-)