Mobilná klimatizácia Rohnson R-895 Breezeway
Mobilná klimatizácia Rohnson R-895 Breezeway
489 €
1 ks skladom

Mobilná klimatizácia Rohnson R-895 Breezeway
chladiaci výkon do 3,5 kW, LED displej, časovač a diaľkové ovládanie

Doprava zdarma
30 dní na vrátenie

Mobilná klimatizácia Rohnson R-895 Breezeway
chladiaci výkon do 3,5 kW, LED displej, časovač a diaľkové ovládanie

 • Záruka 5 rokov
 • Určené do: 100 m3
 • Energ. trieda chladenia: A
 • 489 €
 • Bez DPH: 408 €
1 ks skladom
Už dnes k odoslaniu na adresu
 • Poponáhľajte sa! 39 návštevníkov sa teraz rozhoduje o kúpe
 • Žiadaný produkt! 9 predaných za posledný týždeň
 • Overené skúsenosťami! 100+ zákazníkov nakúpilo celkom
 • Možno vrátiť! Kúpte a využite možnosť bezplatného vrátenia tovaru počas 30 dní
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 10 rokov skúseností

Sme autorizovaným predajcom a pri produktoch značky AERIUM ponúkame bezplatnú prepravu do autorizovaného servisného strediska v prípade poruchy počas trvania záruky. Túto službu môžete využiť, ak si ponecháte originálnu škatuľu od výrobku na bezpečné zabalenie.

Službu je možné uplatniť len v prípade výrobných a konštrukčných chýb výrobku zistených počas používania v priebehu plynutia záručnej lehoty. Viac informácií nájdete TU.

Ako službu využiť? Postupne vyplňte formulár na reklamácie a uveďte všetky potrebné informácie. Následne vás budeme kontaktovať s ďalšími krokmi.

Rohnson R-895 Breezeway

Hľadáte výkonnú a cenovo dostupnú klimatizáciu, ktorá je vzhľadom na svoju veľkosť vysoko kompatibilná a zároveň ľahko prenosná? Klimatizácia R-895 Breezeway 3 v 1 spĺňa všetky tieto požiadavky a zároveň vyniká jednoduchou inštaláciou a vysokou energetickou účinnosťou. Klimatizácia je určená na chladenie, odvlhčovanie a vetranie priestoru.

Mobilná izbová klimatizácia Rohnson 3 v 1 R- 895 Breezeway vás presvedčí, aby ste si ho kúpili vďaka vysoký výkon, mobilita, malé rozmery. Toto moderné zariadenie vyniká detail spracované dizajn a jednoduchá inštalácia. Klimatizácia sa dodáva s lištou na inštalácia klimatizáciu do výsuvná stránka, alebo posuvné okno. Klimatizačnú jednotku možno nainštalovať aj do otvoru v stene. Vďaka špeciálnej ochrannej fáze kompresora, ktorá ho necháva vypnutý pre 3 minúty pri každom štartenemusíte sa obávať poškodenia klimatizácie. Jednotku je teda možné spustiť automatizované odpojenie alebo pripojenie. Klimatizáciu je možné vybrať 3 rýchlosti ventilátora.

Mobilná klimatizácia Rohnson 3 v 1 R- 895 Breezeway Dizajn ovládacieho panela na okamžité a jasné ovládanie jednotky. Klimatizáciu možno ovládať aj s priloženým diaľkovým ovládaním z pohodlia pohovky. Vďaka funkcia časovača v sparnom lete si môžete vychutnať príchod do vopred vychladenej izby. Zariadenie je veľmi tichý (56 dB) aby vás nerušili pri každodenných činnostiach, sledovaní televízie alebo počúvaní hudby.

Rohnson 3 v 1 R- 895 Breezeway vysoká energetická účinnosť a dosahuje energetickú účinnosť na úrovni A! Použité prírodné chladivo R290 zvyšuje výkonnostný faktor spotrebiča a znižuje jeho potenciálny vplyv na globálne otepľovanie. Mobilná klimatizácia je vhodná pre priestor 45 m², odvlhčovanie miestnosti až do 24 l za deň. Ďalšou výhodnou funkciou je funkcia Automatický režim - V tomto režime spotrebič automaticky zvolí režim v závislosti od teploty v miestnosti. Ak je teplota v miestnosti vyššia ako 25 °C, spotrebič bude v režime klimatizácie, ak teplota klesne pod 25 °C, spotrebič sa prepne do režimu ventilátora. Ďalšou funkciou je funkcia oscilácia.

Režimy mobilnej klimatizácie:

 • Klimatizácia - V tomto režime môžete nastaviť požadovanú teplotu v rozmedzí 17-30 °C a rýchlosť ventilátora.
 • Odvlhčovanie - V tomto režime pracuje ventilátor pri nízkych otáčkach. Nie je možné nastaviť rýchlosť alebo teplotu ventilátora. Ak teplota v miestnosti klesne pod 13 °C, spotrebič zastaví proces odvlhčovania. Akonáhle teplota stúpne nad 15 °C, spotrebič začne opäť odvlhčovať (s 3-minútovým oneskoreným spustením kompresora na jeho ochranu).
 • Ventilátor - v tomto režime pracuje iba ventilátor. Môžete nastaviť požadovanú rýchlosť ventilátora. Požadovanú teplotu nie je možné nastaviť.

Parametre

Výrobca:
EAN
5202561527254
Stupne ventilátora
3
Farba
biela
Termostat
áno (digitálny)
Dĺžka výfukovej trubice (cm)
150
Diaľkové ovládanie
áno
Šírka (cm)
44,3
Výška (cm)
83
Hĺbka (cm)
34
Hmotnosť (kg)
28

Parametre

Výrobca:
EAN
5202561527254
Stupne ventilátora
3
Farba
biela
Termostat
áno (digitálny)
Dĺžka výfukovej trubice (cm)
150
Diaľkové ovládanie
áno
Šírka (cm)
44,3
Výška (cm)
83
Hĺbka (cm)
34
Hmotnosť (kg)
28
Výhody nákupu u nás

Napísať dotaz

Príslušenstvo

Izolácia do okna pre mobilné klimatizácie Detail

33 €

Izolácia do balkónových dverí pre mobilné klimatizácie Detail

46 €

Izolácia do strešných okien pre mobilné klimatizácie (230 x 40 cm) Detail

65 €

Izolácia do strešných okien pre mobilné klimatizácie (190 x 40 cm) Detail

65 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.02.2022
Overený zákazník
100 %

Veľmi rýchle dodanie, na predajni mi bola odporúčaná klimatizácia, ktorú som si objednal cez internetový obchod a zaplatil kartou. Objednávku som urobil okolo 17.00 hodín a tovar mi bol privezený nasledujúci deň v 08.00 hodín