Mobilná klimatizácia Rohnson R-895 Breezeway
Mobilná klimatizácia Rohnson R-895 Breezeway
489 €
1 ks skladom

Mobilná klimatizácia Rohnson R-895 Breezeway
chladiaci výkon do 3,5 kW, LED displej, časovač a diaľkové ovládanie

Doprava zdarma
30 dní na vrátenie

Mobilná klimatizácia Rohnson R-895 Breezeway
chladiaci výkon do 3,5 kW, LED displej, časovač a diaľkové ovládanie

  • Výrobca: Rohnson
  • Záruka 5 rokov
  • Určené do: 100 m3
  • Energ. trieda chladenia: A
  • 489 €
  • Bez DPH: 408 €
1 ks skladom
Už dnes k odoslaniu na adresu
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Sme autorizovaným predajcom a pre produktov značky Rohnson ponúkame bezplatnú prepravu produktu do autorizovaného servisného strediska v prípade poruchy počas trvania záruky. Túto službu môžete využiť, ak si ponecháte originálnu krabicu na výrobok kvôli bezpečnému zabaleniu.

Službu je možné uplatniť len v prípade výrobných a konštrukčných chýb výrobku zistených počas používania počas záručnej doby. Viac informácií nájdete TU.

Ako službu využiť? Postupne vyplňte formulár na reklamácie a uveďte všetky potrebné informácie. Následne vás budeme kontaktovať s ďalšími krokmi.

Rohnson R-895 Breezeway

Hľadáte výkonnú a cenovo dostupnú klimatizáciu, ktorá je vzhľadom na svoju veľkosť vysoko kompatibilná a zároveň ľahko prenosná? Klimatizácia R-895 Breezeway 3 v 1 spĺňa všetky tieto požiadavky a zároveň vyniká jednoduchou inštaláciou a vysokou energetickou účinnosťou. Klimatizácia je určená na chladenie, odvlhčovanie a vetranie priestoru.

Mobilná izbová klimatizácia Rohnson 3 v 1 R- 895 Breezeway vás presvedčí, aby ste si ho kúpili vďaka vysoký výkon, mobilita, malé rozmery. Toto moderné zariadenie vyniká detail spracované dizajn a jednoduchá inštalácia. Klimatizácia sa dodáva s lištou na inštalácia klimatizáciu do výsuvná stránka, alebo posuvné okno. Klimatizačnú jednotku možno nainštalovať aj do otvoru v stene. Vďaka špeciálnej ochrannej fáze kompresora, ktorá ho necháva vypnutý pre 3 minúty pri každom štartenemusíte sa obávať poškodenia klimatizácie. Jednotku je teda možné spustiť automatizované odpojenie alebo pripojenie. Klimatizáciu je možné vybrať 3 rýchlosti ventilátora.

Mobilná klimatizácia Rohnson 3 v 1 R- 895 Breezeway Dizajn ovládacieho panela na okamžité a jasné ovládanie jednotky. Klimatizáciu možno ovládať aj s priloženým diaľkovým ovládaním z pohodlia pohovky. Vďaka funkcia časovača v sparnom lete si môžete vychutnať príchod do vopred vychladenej izby. Zariadenie je veľmi tichý (56 dB) aby vás nerušili pri každodenných činnostiach, sledovaní televízie alebo počúvaní hudby.

Rohnson 3 v 1 R- 895 Breezeway vysoká energetická účinnosť a dosahuje energetickú účinnosť na úrovni A! Použité prírodné chladivo R290 zvyšuje výkonnostný faktor spotrebiča a znižuje jeho potenciálny vplyv na globálne otepľovanie. Mobilná klimatizácia je vhodná pre priestor 45 m², odvlhčovanie miestnosti až do 24 l za deň. Ďalšou výhodnou funkciou je funkcia Automatický režim - V tomto režime spotrebič automaticky zvolí režim v závislosti od teploty v miestnosti. Ak je teplota v miestnosti vyššia ako 25 °C, spotrebič bude v režime klimatizácie, ak teplota klesne pod 25 °C, spotrebič sa prepne do režimu ventilátora. Ďalšou funkciou je funkcia oscilácia.

Režimy mobilnej klimatizácie:

  • Klimatizácia - V tomto režime môžete nastaviť požadovanú teplotu v rozmedzí 17-30 °C a rýchlosť ventilátora.
  • Odvlhčovanie - V tomto režime pracuje ventilátor pri nízkych otáčkach. Nie je možné nastaviť rýchlosť alebo teplotu ventilátora. Ak teplota v miestnosti klesne pod 13 °C, spotrebič zastaví proces odvlhčovania. Akonáhle teplota stúpne nad 15 °C, spotrebič začne opäť odvlhčovať (s 3-minútovým oneskoreným spustením kompresora na jeho ochranu).
  • Ventilátor - v tomto režime pracuje iba ventilátor. Môžete nastaviť požadovanú rýchlosť ventilátora. Požadovanú teplotu nie je možné nastaviť.

Parametre

EAN
5202561527254
Stupne ventilátora
3
Farba
biela
Termostat
áno (digitálny)
Dĺžka výfukovej trubice (cm)
150
Diaľkové ovládanie
áno
Šírka (cm)
44,3
Výška (cm)
83
Hĺbka (cm)
34
Hmotnosť (kg)
28

Parametre

EAN
5202561527254
Stupne ventilátora
3
Farba
biela
Termostat
áno (digitálny)
Dĺžka výfukovej trubice (cm)
150
Diaľkové ovládanie
áno
Šírka (cm)
44,3
Výška (cm)
83
Hĺbka (cm)
34
Hmotnosť (kg)
28

Napísať dotaz

Príslušenstvo

Izolácia do okna pre mobilné klimatizácie Detail

33 €

Izolácia do balkónových dverí pre mobilné klimatizácie Detail

46 €

Izolácia do strešných okien pre mobilné klimatizácie (230 x 40 cm) Detail

65 €

Izolácia do strešných okien pre mobilné klimatizácie (190 x 40 cm) Detail

65 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

27.09.2022
Overený zákazník
100 %

Platil som prevodom. V potvrdzovacom mailu boli uvedené všetky potrebné údaje, okrem variabilného symbolu. Teda on tam bol. Zazrel som, že v liste bola priložená faktúra. To som nečakal, pretože list dorazil takmer okamžite po objednaniu. Inými slovami, bolo by super málinko vylepšiť text zasielaného potvrdenia. Spomenúť variabilný symbol a priloženou faktrúru. Potom bude všetko perfektné :-)