Mobilná klimatizácia Olimpia Splendid Aria 8
Mobilná klimatizácia Olimpia Splendid Aria 8
275 €
Na dotaz

Mobilná klimatizácia Olimpia Splendid Aria 8

Doporučujeme
Doprava zdarma
Darček zdarma
30 dní na vrátenie

Mobilná klimatizácia Olimpia Splendid Aria 8

  • Záruka 3 roky
  • Určené do: 70 m3
  • Energ. trieda chladenia: A (EER 2,6)
Tento produkt už bohužiaľ nie je v našej ponuke a nie je možné ho objednať. Môžete sa pozrieť na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 10 rokov skúseností

Hodnotenia (%s)

%

5
x
4
x
3
x
2
x
1
x
nakúpilo +nakúpilo

Recenzie (1)

Zobraziť recenzie

Olimpia Splendid Aria 8 mobilná klimatizácia

Hľadáte výkonnú a cenovo dostupnú klimatizáciu, ktorá je vzhľadom na svoju veľkosť vysoko kompatibilná a zároveň ľahko prenosná? Klimatizácia Olimpia Splendid Aria 8 spĺňa všetky tieto požiadavky a zároveň vyniká jednoduchou inštaláciou a vysokou energetickou účinnosťou. Klimatizácia je určená na chladenie, odvlhčovanie a vetranie priestoru.

Olimpia Splendid Aria 8 mobilná izbová klimatizácia vás presvedčí, aby ste si ho kúpili vďaka vysoký výkon, mobilita, malé rozmery a európsky certifikát kvality CE! Toto moderné zariadenie vyniká detail spracované dizajn a jednoduchá inštalácia. Klimatizácia sa dodáva s klapkaktorý je vhodný na inštaláciu v stenaalebo sklo a koľajnice do inštalácia klimatizácia na výsuvná stránka, alebo posuvné okno.

Olimpia Splendid Aria 8 je . najkompaktnejšia prenosná klimatizácia v ponuke, ktorá ponúka letné komfort. Vďaka kolesá a bočná rukoväťmôžem ľahko klimatizovať presunúť kamkoľvek chcete, môžete si ho vziať so sebou prakticky kamkoľvek! Estetický dojem z modelu Dolceclima Aria 8 v priestore je minimálnyaj v prípade svetelného špičkový dotykový ovládací panel. Dizajn zariadenia je veľmi nenápadný a všestranný. Zariadenie je veľmi malé a nenápadné, ale veľmi výkonné. Výška zariadenia je 68 cm, šírka 31 cm, celková hmotnosť zariadenia je iba 22 kg! plutvy smerujúce nahor. Zariadenie je vybavené praktickým prachový filter.

Ďalšou výhodou tejto klimatizácie je funkcia automatického reštartukeď sa po výpadku prúdu sa klimatizácia obnoví sa opäť zapne.,v pôvodné nastavenia. Vďaka špeciálnej ochrannej fáze kompresora, ktorá ho necháva vypnutý pre 3 minúty pri každom spustení.nemusíme sa obávať poškodenia klimatizácie. Spotrebič je možné spustiť automatizované odpojenie alebo pripojenie. Klimatizácia má tiež Funkcia spánkuktorá postupne zvyšuje nastavenú teplotu pre vyšší akustický komfort. Klimatizácia má na výber 2 rýchlosti chladenia, vetrania alebo odvlhčovania. Mobilná klimatizácia Olimpia Splendid Aria 8 má dizajnový dotykový displej na okamžité a jasné ovládanie zariadenia. Klimatizáciu možno ovládať aj s priloženým diaľkovým ovládaním z pohodlia pohovky. Vďaka Funkcia 24-hodinového režimu môžete sa tešiť na príchod do vopred vychladenej izby v sparnom lete.

Zariadenie je veľmi tichý (51-65 dB) aby vás nerušili pri každodenných činnostiach, sledovaní televízie alebo počúvaní hudby. Olimpia Splendid Aria 8 má vysoká energetická účinnosť a dosiahne energetickú triedu A! Použité prírodné chladivo R290 zvyšuje výkonnostný faktor spotrebiča a znižuje jeho potenciálny vplyv na globálne otepľovanie.

 

VLASTNOSTI 3v1

Klimatizácia je určená pre chladenie, odvlhčovanie a vetranie priestor. Odvlhčovací výkon je 0,72 l/h.

 

RÝCHLA INŠTALÁCIA

Jednoduchá a rýchla inštalácia klimatizácia. V priebehu niekoľkých minút sa klimatizácia ľahko inštalácia za pár minút vďaka priloženým jasným pokynom.

 

FUNKCIA NASTAVENIA ČASOVAČA

Klimatizácia má nastaviteľné 24-hodinový časovačaby ste sa cítili pohodlne. cool miestnosť chladnú za každého počasia, kedykoľvek kedykoľvek budete chcieť.

 

DOTYKOVÝ DISPLEJ

Klimatizácia je vybavené dotykovým displejom, vďaka čomu je ovládanie zariadenia veľmi pohodlné a jednoduché.

 

Čím vyniká Olimpia Splendid Aria 8?

 

1. Jednoduchá inštalácia a kompaktné rozmery

 

Vďaka jasným pokynom je inštalácia klimatizácie pre každého hračkou! Môžete použiť inštaláciu klapka, ktorá je vhodná na inštaláciu do steny alebo skla. K dispozícii je aj lišta na inštaláciu klimatizácie do posuvného alebo výsuvného okna.

Vďaka veľmi kompaktným rozmerom a nenápadnému dizajnu je klimatizácia vhodná do každého priestoru.

 

2. Dotykový displej a diaľkové ovládanie

 

Klimatizácia má prehľadný dotykový displej, ktorý uľahčuje jej používanie. Na dotykovom displeji sa zobrazuje teplota chladenia, režim klimatizácie a funkcie klimatizácie.

Súčasťou klimatizácie je aj diaľkové ovládanie s infračerveným svetlom, takže môžete klimatizáciu ovládať na diaľku z pohodlia pohovky.

 

3. Energetická účinnosť chladenia, vetrania a odvlhčovania

 

Klimatizácia má špičkovú energetickú účinnosť, chladenie spĺňa energetickú triedu A. Použité prírodné chladivo R290 zvyšuje výkonnostný faktor spotrebiča a znižuje jeho potenciálny vplyv na globálne otepľovanie.

 

4. Funkcia samospúšťania,

 

Klimatizácia má vynikajúcu energetickú účinnosť a spĺňa energetickú triedu A pre chladenie. Použité prírodné chladivo R290 zvyšuje výkonnostný faktor spotrebiča a znižuje jeho potenciálny vplyv na globálne otepľovanie.

 

 

5. Funkcie samospúšťania, SLEEP a časovača

 

PAk dôjde k výpadku napájania, klimatizácia sa zapne na pôvodné nastavenie. Vďaka špeciálnej ochrannej fáze kompresora, ktorá ho pri každom spustení na 3 minúty vypne, sa nemusíte obávať poškodenia klimatizácie. Spotrebič sa tak môže spustiť automatickým odpojením alebo pripojením.

Vďaka funkcii 24-hodinového režimu si môžete v sparnom lete vychutnať príchod do vopred vychladenej miestnosti.

 

6. Bohaté príslušenstvo

 

Balenie klimatizácie obsahuje, lištu na inštaláciu klimatizácie do výsuvnejalebo posuvným oknom, hadicou na výstup vzduchu, diaľkovým ovládaním, kolieskami a bočnou rukoväťou na ľahký pohyb jednotky.

 

 

Olimpia Splendid Aria 8

Parametre

Výrobca:
Odporúčaný priestor (m2)
25
Stupne ventilátora
2
Farba
biela
Termostat
áno (digitálny)
Dĺžka výfukovej trubice (cm)
150
Autorestart
áno
Priemer výfukovej trubice (cm)
15
Diaľkové ovládanie
áno
Šírka (cm)
30,5
Výška (cm)
67,8
Hĺbka (cm)
32,8
Hmotnosť (kg)
19

Parametre

Výrobca:
Odporúčaný priestor (m2)
25
Stupne ventilátora
2
Farba
biela
Termostat
áno (digitálny)
Dĺžka výfukovej trubice (cm)
150
Autorestart
áno
Priemer výfukovej trubice (cm)
15
Diaľkové ovládanie
áno
Šírka (cm)
30,5
Výška (cm)
67,8
Hĺbka (cm)
32,8
Hmotnosť (kg)
19
Výhody nákupu u nás

Napísať dotaz

Ako zákazníci hodnotia tento produkt?

hoz  Užívateľská recenzia

Nemal som žiadne skúsenosti, dal som na internet odporúčania iných používateľov. Po krátkom používaní (teplo pominulo) som spokojný s výkonom, ktorý zodpovedá mojim očakávaniam.

Príslušenstvo

Sada filtrov Olimpia Splendid Detail

14 €

Izolácia do okna pre mobilné klimatizácie Detail

33 €

Záklopka Olimpia Splendid 125mm Detail

16 €

Záklopka Olimpia Splendid 125mm

Skladom externý sklad

Izolácia do balkónových dverí pre mobilné klimatizácie Detail

46 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Overený zákazník
01.03.2024

V inej recenzii si kolega kupujúci sťažoval na dvojdňový rozdiel v dostupnosti tovaru. Obchod má na stránkach okienko pre chat, napísal som dotaz, či je tovar skladom, odpovedali mi dokonca pred oficiálne otváracou dobou, že áno. Tovar som objednal, zaplatil cez internet a ešte ten deň popoludní vyzdvihol. Žiadny problém.