Vážení zákazníci.

Z dôvodu zvýšeného dopytu môže dôjsť k menším zdržaniam pri expedícii objednávok. Robíme maximum, aby tieto zdržania boli čo najkratšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie.

Mobilná klimatizácia DAITSU APD 12 HX PREMIUM Wi-Fi
Mobilná klimatizácia DAITSU APD 12 HX PREMIUM Wi-Fi
554 €
Na dotaz

Mobilná klimatizácia DAITSU APD 12 HX PREMIUM Wi-Fi

30 dní na vrátenie
Doprava zdarma
A (EER 2,6)

Mobilná klimatizácia DAITSU APD 12 HX PREMIUM Wi-Fi

 • Záruka 2 roky + predĺženie o 1 rok
 • Určené do: 100 m3
 • Energ. trieda chladenia: A (EER 2,6)
Tento produkt už bohužiaľ nie je v našej ponuke a nie je možné ho objednať. Môžete sa pozrieť na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 10 rokov skúseností

Hodnotenia (%s)

%

5
x
4
x
3
x
2
x
1
x
nakúpilo +nakúpilo
spokojnosť 98%spokojnosť

Recenzie (4)

Zobraziť recenzie

Táto moderná a praktická klimatizácia zaisťuje funkcie chladenia, kúrenia, ventilácie a odvlhčovania. Vyniká účinným chladením s nízkou spotrebou energie, je preto šetrná k životnému prostrediu. Využitie nájde nielen v domácnostiach, ale aj v kanceláriách.

Mobilná klimatizácia Daitsu APD 12 HX s funkciou kúrenia a možnosťou ovládania pomocou Wi-Fi je vhodná do priestorov, kde nie je možné alebo vhodné vykonať montáž klasickej klimatizácie, ako napríklach v prenajatých priestoroch, stavebných bunkách, budovách pod dohľadom pamiatkovej starostlivosti a ďalších. Jej výhodou sú nízke obstarávacie náklady a jednoduchá premiestniteľnosť, ktorá vám umožní klimatizovať viac priestorov počas dňa. Prístroj je vhodný do priestorov s veľkosťou 18 – 29 m².

Jednotka nepotrebuje odbornú montáž, stačí ju zapojiť do elektrickej siete, hadicu s odvodom horúceho vzduchu odviesť do vonkajšieho priestoru cez okno alebo otvor v stene a klimatizácia môže začať ochladzovať.

Hlavnými funkciami sú chladenie a odvlhčovanie. Každý určite ocení funkciu 24-hodinového časovača, keď môžete nastaviť zapnutie alebo vypnutie jednotky v požadovanom dennom čase. Klimatizácia je vybavená funkciou automatického resetu. Pokiaľ dôjde k výpadku elektrického prúdu, prístroj sa opäť zapne v režime naposledy nastavenom pred jeho výpadkom.

Funkciu SLEEP využijete v noci, keď bude prístroj udržiavať príjemnú klímu pre váš čo najpohodlnejší spánok. Ďalším režimom je funkcia DRY (odvlhčovanie), ktorá bude udržiavať vlhkosť a izbovú teplotu na komfortnej úrovni. V režime AUTO bude jednotka automaticky určovať prevádzkový režim pre vaše optimálne pohodlie. Na LED displeji sa vždy budú zobrazovať aktuálna izbová teplota a nastavený prevádzkový režim.

V prípade tejto mobilnej klimatizácii nie je nutné vylievať nádržku s kondenzovanou vodou, pretože má špeciálnu funkciu odparovania kondenzátu.

Klimatizácia je energeticky nenáročná, patrí do energetickej triedy A. Tým, že využíva ekologické chladivo R410A je šetrná k životnému prostrediu. Vyznačuje sa tichou prevádzkou.

K jednotke patrí multifunkčný ovládač, který vám zabezpečí úplné pohodlie, ak nechcete k jednotke zbytočne vstávať a nastavovať ručne funkcie na ovládacom paneli. Výhodu tohto ovládača ocenia predovšetkým rodičia, pretože má detskú poistku proti zmene nastavených hodnôt.

Novinkou medzi mobilnými klimatizáciami Daitsu je možnosť ovládania pomocou Wi-Fi. Do vášho mobilného telefónu si iba stiahnete aplikáciu EWPE Smart a potom už pohodlne ovládate vaše zariadenie odkiaľkoľvek chcete. Aplikácia je navyše v češtine pre zariadenia s iOS aj Androidom. Pre inteligentné zariadenia je aplikácia na stiahnutie zadarmo na Google Play aj App Store.

Inštalácia klimatizácie je veľmi jednoduchá a intuitívna. Súčasťou balenia je súprava na inštaláciu výfukovej hadice z okna. Hadicu iba zacvaknete do koncoviek, natiahnete na potrebnú dĺžku a jednu z koncoviek nasadíte priamo na prístroj a druhú zacvaknete do lišty, ktorú vsadíte do pootvoreného okna.

VLASTNOSTI KLIMATIZÁCIE DAITSU PREMIUM:

 • 5 prevádzkových režimov: auto, chladenie (COOL), odvlhčovanie (DRY), ventilácia (FAN) a kúrenie (HEAT)
 • Časovač/TIMER: nastavenie 24-hodinového časovača
 • 4 rýchlosti ventilátora: auto – nízka – stredná – vysoká
 • Odvlhčovanie: účinne znižuje vlhkosť v miestnosti
 • Ovládanie pomocou Wi-Fi
 • Jednoduchá manipulácia s kolieskami
 • Multifunkčné diaľkové ovládanie
 • LED displej: zobrazuje aktuálnu izbovú teplotu a prevádzkový režim
 • Funkcia SLEEP: v režime chladenia zaisťuje tichý a úspornú prevádzku
 • Detská poistka: možnosť uzamknutia tlačidiel

Parametre

Výrobca:
Energ. trieda vyhrievania
A+
Tepelný výkon (kW)
3,52
Stupne ventilátora
4
Farba
biela
Termostat
áno (digitálny)
Dĺžka výfukovej trubice (cm)
150
Priemer výfukovej trubice (cm)
15
Diaľkové ovládanie
áno
Šírka (cm)
40,5
Výška (cm)
83,5
Hĺbka (cm)
38,5
Hmotnosť (kg)
36

Parametre

Výrobca:
Energ. trieda vyhrievania
A+
Tepelný výkon (kW)
3,52
Stupne ventilátora
4
Farba
biela
Termostat
áno (digitálny)
Dĺžka výfukovej trubice (cm)
150
Priemer výfukovej trubice (cm)
15
Diaľkové ovládanie
áno
Šírka (cm)
40,5
Výška (cm)
83,5
Hĺbka (cm)
38,5
Hmotnosť (kg)
36
Výhody nákupu u nás

Napísať dotaz

Ako zákazníci hodnotia tento produkt?

hoz  Užívateľská recenzia

Koupil jsem jí na základě vítězství v jednom testu a vůbec nelituji.

Nemusí se vylévat voda, většina se zpět vypaří. Stačí jednou za čas vypustit nespotřebovaný zbytek.

hoz  Užívateľská recenzia

V celku zařízení mohu doporučit. V těch vedrech nám byl dobrým sluhou. Nutností je dokoupení těsnění do oken, protože z výroby je možnost uchycení pouze do výsuvných a posuvných oken. To by měl, ale řešit výrobce, který zařízení dodává na trh v EU.

poměr cena / výkon odpovídá, pokoj vychladí na požadovaný stupeň, jednoduché intuitivní ovládání, časovač zapnutí a vypnutí, 3 stupně otáček ventilátoru, kývavý pohyb lamel a samotné nastavení lamel do požadovaného úhlu, funkce řízení spotřeby, přístroj se sám vypne, když dosáhne požadovaný stupeň chlazení nebo topení, dálkový ovladač

nutnost dokoupit návlek na okno /těsnění/ cca za 800 až 1000 Kč

hoz  Užívateľská recenzia

Vyhovuje mi

hoz  Užívateľská recenzia

Zatiaľ len rozbalené (pekná) a zapojené (funkčná). Dlhšiu prevádzku za sebou zatiaľ nemá. Odpadový horúci vzduch fučí dosť silno, takže to chce dobre a pevne vyriešiť upevnenie a utesnenie (dali sme namiesto skla do spodnej časti dverí s oknami dosku s otvorom a gumovým tesnením). Konečne sa nemusím desiť tropických dní v lete. Keď zapne kompresor a naplno chladí, hučí veľa. Skúšal som to so zapnutou televíziou a musel som ju celkom dosť zosilniť. Keď vychladila miestnosť (nie televízia, Sakura!) na nastavenú teplotu, bola vcelku tichá (až prekvapivo). Ako často bude zopínať naplno neviem, ale výkon má slušný, takže nebude problém vychladiť priestor na spanie a vypnúť ju. Vo väčšine popiskov mi chýbala informácia, či má funkciu swing - áno má. Rozptyl vzduchu do strán možno ovplyvniť len lamelami, ktoré sa nastaví ručne (zvlášť v každej polovici otvore, takže sa dá nastaviť aj "rozptyl"). Automatické kmitanie potom robí pomaly hore a dole = otvor sa privrie, úplne otvorí atď., popr. má niekoľko pevných polôh. V návodu je zakázané používanie predĺžek. Pri väčšom odbere dlhšiu dobu to nemusí predĺžka zo supermarketu ustáť, takže radšej voliť miesto blízko zásuvky. Predpokladám ale, že kvalitný kábel (tj. žiadna potvora so siedmimi otvormi a diódou vo vypínači, ktorá sa začne taviť aj pri zapnutom rádiu, ale kábel s uzemnením jedna k jednej a robený aspoň na 2-3kW) by to mal zvládnuť bez problémov.

menšia než som čakal,, elegantný vzhľad (páči sa mi displej premietaný skrz plast),, fučí ľadový vzduch dosť silno,

ako u všetkých mobilných klimatizácií - hlučnosť, oproti niektorým (neznačkovým) ale nižšia

Príslušenstvo

Izolácia do okna pre mobilné klimatizácie Detail

33 €

Izolácia do okna pre mobilné klimatizácie

30 dní na vrátenie

>5 ks skladom

Izolácia do balkónových dverí pre mobilné klimatizácie Detail

46 €

Izolácia do strešných okien pre mobilné klimatizácie (230 x 40 cm) Detail

69 €

Izolácia do strešných okien pre mobilné klimatizácie (190 x 40 cm) Detail

65 €

Tesniaci set pre okná pre mobilné klimatizácie Detail

89 €

Tesniaci set pre okná pre mobilné klimatizácie

30 dní na vrátenie

>5 ks skladom

Priemer výfukovej trubice (c... 15, Hmotnosť (kg) 1,3,
Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Overený zákazník
11.06.2024

Pri hľadaní obchodu pre nákup vybraného tovaru som porovnával hodnotenia obchodov, skúsenosti zákazníkov s obchodom, a tiež najlepšiu cenu. Zaujal ma obchod, ktorý spĺňal moje kritériá a navyše k vybranému tovaru poskytoval praktický a hodnotný darček k tomuto výrobku. Skrátka po všetkých stránkach najlepší obchod. Vrelo všetkým odporúčam.