Príslušenstvo

Hľadáte izoláciu okien alebo dverí na zvýšenie účinnosti vašej mobilnej klimatizácie? Potrebujete náhradné hadice, priechodky? Pri výbere nezabudnite zvážiť kompatibilitu s vašou klimatizáciou. Ak si nie ste istí, radi vám poradíme.

Ďalšie informácie

Izolácia do okna pre mobilné klimatizácie Detail

33 €

Izolácia do balkónových dverí pre mobilné klimatizácie Detail

46 €

Izolácia do strešných okien pre mobilné klimatizácie Detail

65 €

Inštalačná sada do steny Remko Detail

98 €

Sada pre vonkajšiu prevádzku klimatizácie AK-15A Detail

49 €

Náhradná hadica Sinclair Detail

40 €

Nástenný set AMC-WK Detail

19 €

Nástenný set AMC-WK

>5 ks skladom

Sada pre vonkajšiu prevádzku klimatizácie AK-15P Detail

52 €

Náhradná trubica Olimpia Splendid Detail

40 €

Záklopka Olimpia Splendid 125mm Detail

16 €

Náhradná záklopka Olimpia Splendid Detail

16 €Ako vybrať mobilnú klimatizáciu

Prečítajte si návod, ako vybrať mobilnú klimatizáciu. Nezaberie vám to viac ako 5 minút. Ponúkame tiež sprievodcu výberom a telefonické poradenstvo ZADARMO.

Ako predĺžiť životnosť klimatizácie

Existuje niekoľko rôznych parametrov, ku ktorým ľudia prihliadajú, keď si domov zaobstarávajú klimatizáciu. Niektoré z nich, ako napríklad maximálny výkon prístroja, jeho spotreba energie a tiež hlučnosť prevádzky, sú dané a tým pádom ich nemôžete ovplyvniť. Avšak

Ako ochladiť byt?

Keď zaútočia letné tridsiatky, len málokto si udrží chladnú hlavu. Kvôli horúcemu počasiu nám to vôbec nemyslí, sme neustále podráždení a spotení, a to aj tesne potom, čo vylezieme zo sprchy. Našťastie existuje niekoľko spôsobov, ako ochladiť byt, a tak si v sparnom lete dopriať aspoň chvíľu ozajstnej pohody. Ktoré to sú?

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

11.11.2022
Overený zákazník
100 %

Pri hľadaní obchodu pre nákup vybraného tovaru som porovnával hodnotenia obchodov, skúsenosti zákazníkov s obchodom, a tiež najlepšiu cenu. Zaujal ma obchod, ktorý spĺňal moje kritériá a navyše k vybranému tovaru poskytoval praktický a hodnotný darček k tomuto výrobku. Skrátka po všetkých stránkach najlepší obchod. Vrelo všetkým odporúčam.