Príslušenstvo

Hľadáte izoláciu do okna či dverí na zvýšenie účinnosti mobilnej klimatizácie? Potrebujete náhradné hadice, záklopky (priechodky)? Pri výbere nezabudnite vziať do úvahy kompatibilitu s vašou klimatizáciou. V prípade nejasností vám radi poradíme.

Ďalšie informácie

Izolácia do okna pre mobilné klimatizácie Detail

33 €

Izolácia do balkónových dverí pre mobilné klimatizácie Detail

39 €

Inštalačná sada do steny Remko Detail

98 €

Sada pre vonkajšiu prevádzku klimatizácie AK-15A Detail

49 €

Nástenný set AMC-WK Detail

19 €

Nástenný set AMC-WK

>5 ks skladom

Sada pre vonkajšiu prevádzku klimatizácie AK-15P Detail

52 €

Náhradná hadica Sinclair Detail

40 €

Náhradná trubica Olimpia Splendid Detail

40 €

Záklopka Olimpia Splendid 125mm Detail

16 €

Náhradná záklopka Olimpia Splendid Detail

16 €Ako vybrať mobilnú klimatizáciu

Prečítajte si návod, ako vybrať mobilnú klimatizáciu. Nezaberie vám to viac ako 5 minút. Ponúkame tiež sprievodcu výberom a telefonické poradenstvo ZADARMO.

Ako predĺžiť životnosť klimatizácie

Existuje niekoľko rôznych parametrov, ku ktorým ľudia prihliadajú, keď si domov zaobstarávajú klimatizáciu. Niektoré z nich, ako napríklad maximálny výkon prístroja, jeho spotreba energie a tiež hlučnosť prevádzky, sú dané a tým pádom ich nemôžete ovplyvniť. Avšak

Ako ochladiť byt?

Keď zaútočia letné tridsiatky, len málokto si udrží chladnú hlavu. Kvôli horúcemu počasiu nám to vôbec nemyslí, sme neustále podráždení a spotení, a to aj tesne potom, čo vylezieme zo sprchy. Našťastie existuje niekoľko spôsobov, ako ochladiť byt, a tak si v sparnom lete dopriať aspoň chvíľu ozajstnej pohody. Ktoré to sú?

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

02.07.2019
Overený zákazník
100 %

V inej recenzii si kolega kupujúci sťažoval na dvojdňový rozdiel v dostupnosti tovaru. Obchod má na stránkach okienko pre chat, napísal som dotaz, či je tovar skladom, odpovedali mi dokonca pred oficiálne otváracou dobou, že áno. Tovar som objednal, zaplatil cez internet a ešte ten deň popoludní vyzdvihol. Žiadny problém.