Generátor ozónu LifeOX ULTRA digital
Generátor ozónu LifeOX ULTRA digital
499 €
2 ks skladom

Generátor ozónu LifeOX ULTRA digital

Doprava zdarma

Generátor ozónu LifeOX ULTRA digital

  • Výrobca: LifeOX
  • Záruka 2 roky
  • Určené do: 340 m3
  • 499 €
  • Bez DPH: 416 €
2 ks skladom
Už v pondelok k odeslaniu na adresu
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Nebojte sa nakúpiť vianočné darčeky už teraz.
Môžete ich nerozbalené vrátiť až do 31.1.2022.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Generátor ozónu LifeOX ULTRA digital

Profesionálny ozónový generátor LifeOX ULTRA digital od českého výrobcu disponuje vysokovýkonnou oxidáciou ozónu až 15 000 mg/h. Zvládne dôkladne zlikvidovať nepríjemné zápachy, baktérie, pliesne, choroboplodné zárodky, huby a vírusy vr. koronavírusu v priestoroch s veľkosťou až 340 m³.

Dezinfekcia ozónom je úplne bezpečná, pretože neobsahuje žiadne človeku nebezpečné chemikálie a nemá negatívny vplyv na životné prostredie. Po jeho aplikácii nezostanú vo vzduchu žiadne zdraviu škodlivé substancie a zápachy, keďže sa ozón premení na kyslík. Vďaka tomu zabraňuje existencii nepríjemných zápachov.

Vysokovýkonný priemyslový ozónový generátor LifeOX ULTRA digital je vhodný na náročné použitie vo veľkých priestoroch, ako sú autodielne, hotely, sanitárne zariadenia, predajne potravín, ordinácie a čakárne. Využitie nájde aj v dopravných prostriedkoch. Generátor disponuje vysokým výstupom ozónu a nastaviteľným časovačom na 0 – 24 h/7 dní.

Prístroj pracuje na princípe pôsobenia aktívneho kyslíka (O3/ozón), ktorý sa po ukončení aplikácie premení opäť na kyslík (O2). Ozón ako oxidačné činidlo má veľmi silné dezinfekčné účinky a vo forme plynu ho možno použiť v uzavretých priestoroch, kde dezinfikuje ako vzduch, tak aj povrchy! Na účinné ničenie vírusov je nutná minimálna prevádzka 4 hodiny.

V čom LifeOX ULTRA digital vyniká?

 

1. Prehľadný displej a časovač

LifeOX ULTRA digital je okrem iného vybavený veľkým prehľadným dispelejem, na ktorom je možné pohodlne nastaviť časovač v rozmedzí 0 – 24 h/7 dní v týždni.

 

2. Dezinfekcia a deodorizácia priestorov

Prístroj je vhodný na bezpečnú a rýchlú dezinfekciu:

  • Hotelových izieb
  • Zdravotníckych zariadení a veterinárnych ordinácií
  • Výrobných priestorov pre potravinársky priemysel
  • Telocviční a šatní
  • Domovov dôchodcov a pod.

 

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: V čase prevádzky sa nesmú v miestnosti nechádzať ľudia a ani zvieratá. Ak je zo závažného dôvodu nutné do miestnosti vojsť, je potrebné mať ochranný odev a respirátor. Po čistení ozónom treba miestnosť vyvetrať 20 až 30 minút, kým ju možno normálne využívať.

Parametre

Výstup ozónu (mg/h)
15000
Výška (cm)
16,3
Šírka (cm)
35,0
Hĺbka (cm)
35,8
Hmotnosť (kg)
7

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

11.09.2021
Overený zákazník
100 %

Dobré podklady pre výber, prehľadné stránky vrátane videí, dobrá komunikácia s obchodom. Kvalitu zakúpené klimatizácie riadne vyskúšam až s nástupom letných horúčav, zatiaľ je všetko v poriadku, som spokojný. Obchod odporúčam.