Generátor ozónu LifeOX ULTRA digital
Generátor ozónu LifeOX ULTRA digital
366 €
Dlhodobo vypredané

Generátor ozónu LifeOX ULTRA digital

Doprava zdarma
30 dní na vrátenie

Generátor ozónu LifeOX ULTRA digital

  • Záruka 2 roky
  • Určené do: 340 m3
Tento produkt už bohužiaľ nie je v našej ponuke a nie je možné ho objednať. Môžete sa pozrieť na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 10 rokov skúseností

Generátor ozónu LifeOX ULTRA digital

Profesionálny ozónový generátor LifeOX ULTRA digital od českého výrobcu disponuje vysokovýkonnou oxidáciou ozónu až 15 000 mg/h. Zvládne dôkladne zlikvidovať nepríjemné zápachy, baktérie, pliesne, choroboplodné zárodky, huby a vírusy vr. koronavírusu v priestoroch s veľkosťou až 340 m³.

Dezinfekcia ozónom je úplne bezpečná, pretože neobsahuje žiadne človeku nebezpečné chemikálie a nemá negatívny vplyv na životné prostredie. Po jeho aplikácii nezostanú vo vzduchu žiadne zdraviu škodlivé substancie a zápachy, keďže sa ozón premení na kyslík. Vďaka tomu zabraňuje existencii nepríjemných zápachov.

Vysokovýkonný priemyslový ozónový generátor LifeOX ULTRA digital je vhodný na náročné použitie vo veľkých priestoroch, ako sú autodielne, hotely, sanitárne zariadenia, predajne potravín, ordinácie a čakárne. Využitie nájde aj v dopravných prostriedkoch. Generátor disponuje vysokým výstupom ozónu a nastaviteľným časovačom na 0 – 24 h/7 dní.

Prístroj pracuje na princípe pôsobenia aktívneho kyslíka (O3/ozón), ktorý sa po ukončení aplikácie premení opäť na kyslík (O2). Ozón ako oxidačné činidlo má veľmi silné dezinfekčné účinky a vo forme plynu ho možno použiť v uzavretých priestoroch, kde dezinfikuje ako vzduch, tak aj povrchy! Na účinné ničenie vírusov je nutná minimálna prevádzka 4 hodiny.

V čom LifeOX ULTRA digital vyniká?

 

1. Prehľadný displej a časovač

LifeOX ULTRA digital je okrem iného vybavený veľkým prehľadným dispelejem, na ktorom je možné pohodlne nastaviť časovač v rozmedzí 0 – 24 h/7 dní v týždni.

 

2. Dezinfekcia a deodorizácia priestorov

Prístroj je vhodný na bezpečnú a rýchlú dezinfekciu:

  • Hotelových izieb
  • Zdravotníckych zariadení a veterinárnych ordinácií
  • Výrobných priestorov pre potravinársky priemysel
  • Telocviční a šatní
  • Domovov dôchodcov a pod.

 

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: V čase prevádzky sa nesmú v miestnosti nechádzať ľudia a ani zvieratá. Ak je zo závažného dôvodu nutné do miestnosti vojsť, je potrebné mať ochranný odev a respirátor. Po čistení ozónom treba miestnosť vyvetrať 20 až 30 minút, kým ju možno normálne využívať.

Parametre

Výrobca:
Výstup ozónu (mg/h)
15000
Šírka (cm)
35,0
Výška (cm)
16,3
Hĺbka (cm)
35,8
Hmotnosť (kg)
7

Parametre

Výrobca:
Výstup ozónu (mg/h)
15000
Šírka (cm)
35,0
Výška (cm)
16,3
Hĺbka (cm)
35,8
Hmotnosť (kg)
7
Výhody nákupu u nás

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Overený zákazník
11.04.2024

Pri hľadaní obchodu pre nákup vybraného tovaru som porovnával hodnotenia obchodov, skúsenosti zákazníkov s obchodom, a tiež najlepšiu cenu. Zaujal ma obchod, ktorý spĺňal moje kritériá a navyše k vybranému tovaru poskytoval praktický a hodnotný darček k tomuto výrobku. Skrátka po všetkých stránkach najlepší obchod. Vrelo všetkým odporúčam.