Čistička vzduchu Sinclair SP-45AN
Čistička vzduchu Sinclair SP-45AN
213 €
Dlhodobo vypredané

Čistička vzduchu Sinclair SP-45AN

Doprava zdarma

Čistička vzduchu Sinclair SP-45AN

 • 213 €
 • Bez DPH: 178 €
Dlhodobo vypredané
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Čistička vzduchu Sinclai SP-45A je určená na čistenie vzduchu v obytných miestnostiach, kanceláriách a skladoch. Vďaka 4-stupňovej filtrácii dokáže účinne odstrániť z ovzdušia baktérie, vírusy, plesne, roztoče, zápach a iné druhy alergénov. Vhodná pre miestnosti 10-45 m2. Vnútri čističky vzduchu Sinclair SP-45A nájdete:

 • Predfilter: Hlavnou funkciou tohto filtra je zachytávanie nečistôt väčších rozmerov (vlasy, chlpy atď.), Čím predlžuje životnosť ďalších filtrov, ktoré sú umiestnené za ním.
 • HEPA filter s účinnosťou 99,97% zachytáva najmenšie častice s veľkosťou až 0,3 mikrónu ako sú roztoče, spóry plesní, peľ, úlomky zvieracích chlpov a ďalšie alergény.
 • Filter s aktívnym uhlím likviduje rôzne pachy ako je napr. formaldehyd. Tento bezfarebný plyn so silným zápachom je často považovaný za najnebezpečnejšiu škodlivinu v interiéroch nových bytov, pretože spôsobuje dráždenie sliznice horných dýchacích ciest a spojiviek.
 • Ionizátor: Vytvára veľké množstvo záporných iónov a tým urýchľuje zhlukovanie a sedimentáciu prašných častíc z ovzdušia. Ovzdušie je tak vďaka generátoru iónov nielen čisté, ale aj svieže.

Ovládanie
Jednoduché ovládanie pomocou dotykového ovládacieho panela.

Indikátor kvality ovzdušia
Snímač vizuálne zobrazuje kvalitu ovzdušia vo vašej miestnosti v rôznych farbách. Podľa kvality ovzdušia sa automaticky nastaví rýchlosť ventilátora, ak je zariadenie spustené v automatickom režime.

Indikátor výmenného filtra
Indikátor výmeny filtra vás upozorní, keď je potrebné vymeniť filtre. Zariadenie vás automatický, ktorý filtre má byť vymenený.

Výhody čističky Sinclair AP-45A

 • Dotykový ovládací panel
 • Snímač vzduchu
 • 3 rýchlosti ventilátoru
 • Režim Sleep
 • Indikátor kvality vzduchu
 • Indikátor výmeny filtra

 

IONIZACE vs OZÓN - Ako sa rozhodnúť?

Niektoré čističky vzduchu sú založené na aktívnej filtrácii vzduchu. To znamená, že generujú záporné ióny a ozón do ovzdušia, a tým prispievajú k jeho kvalite. Týmito funkciami tiež disponujú niektoré zvlhčovače vzduchu. Je dobré týmto funkciám porozumieť pred kúpou vybraného prístroja.

Viac informácií nájdete v článku tu.

Parametre

Regulácia výkonu
automatická
Predfilter+HEPA+uhlíkový
Stupne ventilátora
3
Hlučnosť (dB)
19
Hlučnosť max. (dB)
51
Farba
biela
Prachový senzor
nie
Pachový senzor
áno
Diaľkové ovládanie
nie
Indikátor výmeny filtra
áno
Výška (cm)
59,4
Šírka (cm)
37,4
Hĺbka (cm)
20,1
Hmotnosť (kg)
6,8
Náklady na filtre (€/rok)
50

Napísať dotaz

Príslušenstvo

Set filtrov SPF-45 Detail

50 €

Set filtrov SPF-45

2 ks skladom

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

14.05.2017
Overený zákazník
100 %

Pri hľadaní obchodu pre nákup vybraného tovaru som porovnával hodnotenia obchodov, skúsenosti zákazníkov s obchodom, a tiež najlepšiu cenu. Zaujal ma obchod, ktorý spĺňal moje kritériá a navyše k vybranému tovaru poskytoval praktický a hodnotný darček k tomuto výrobku. Skrátka po všetkých stránkach najlepší obchod. Vrelo všetkým odporúčam.