Čistička vzduchu Concept CA1030 PERFECT AIR SMART
Čistička vzduchu Concept CA1030 PERFECT AIR SMART
172 €
2 ks skladom

Čistička vzduchu Concept CA1030 PERFECT AIR SMART

Čistička vzduchu Concept CA1030 PERFECT AIR SMART

  • Výrobca: Concept
  • Záruka 2 roky
  • Určené do: 80 m3
  • 172 €
  • Bez DPH: 143 €
2 ks skladom
Už v pondelok k odoslaniu na adresu
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Čistička vzduchu Concept CA1030 PERFECT AIR SMART

Čistička vzduchu Smart Control CA1030 zo série Perfect Air ponúka 4-násobnú filtráciu, vďaka ktorej odstráni zo vzduchu až 99 % škodlivín vrátane baktérií a vírusov. Je vhodná do miestnosti s veľkosťou až 30 m².

V čom Concept CA1030 PERFECT AIR SMART vyniká?

 

1. Zbaví vás vírusov a baktérií

Chcete sa doma cítiť naozaj bezpečne? Čistička vdzuchu CA1030 je ďalšia z radu pomocníkov, ktorí vám dopomôžu k čistejšiemu a zdravšiemu ovzdušiu vo vašej domácnosti. Vďaka efektívnemu filtračnému systému odstráni zo vzduchu až 99,9 % baktérií, vírusov a alergénov.

 

2. Čistejší vzduch s každým nádychom

Čistička vzduchu Smart Control CA1030 vám pomôže z miestnosti odstrániť škodliviny, ktoré v domácnostiach vznikajú alebo tam prenikajú z vonkajšieho prostredia. Disponuje 3 rýchlosťami čistenia vzduchu a výkonom 200 m³/h. Je tichá, ľahko prenosná a vhodná do miestností s veľkosťou až 30 m². Vďaka modernému dizajnu nenaruší vzhľad interiéru. Je vybavená časovačom s nastavením až na 8 hodín a praktickou detskou poistkou. Pomôže zmierniť príznaky alergií, chronických aj akútnych ochorení dýchacieho ústrojenstva, srdca a ciev. Odstraňuje z ovzdušia prach, rôzne typy alergénov, baktérie, vírusy, zápach, smog a ďalšie nebezpečné látky. Doprajte si kvalitnejší a zdravší vzduch.

 

3. Násobná filtrácia

Filtrácia je najdôležitejšia časť čističky, ktorá rozhoduje o výslednej kvalite vzduchu. Model CA1030 je vybavený 4-násobným filtračným systémom, ktorý zachytí znečistené látky a zamedzí ich ďalšiemu šíreniu. Dokáže odstrániť až 99 % škodlivín obsiahnutých vo vzduchu. Každá jednotlivá filtračná vrstva zachytí špecifické druhy nečistôt a vzájomnou súčinnosťou dosiahne dokonale čisté ovzdušie vo vašej domácnosti. Vďaka pokročilej technológii si sama postráži aktuálny stav filtrov a upozorní na nutnosť ich výmeny.

 

4. Senzor kvality ovzdušia

Čistička je vybavená citlivým senzorom znečistenia, vďaka ktorému v reálnom čase vidíte mieru polietavého prachu (PM2,5) v miestnosti. Po spustení pracuje v plne automatizovanom režime, takže sa nemusíte o nič starať. Sama si načíta aktuálny stav a podľa zistených hodnôt nastaví optimálnu rýchlosť čistenia. Presná hodnota sa zobrazí na prehľadnom LED displeji.

 

5. Mobilná aplikácia Concept Home

Čističku môžete ovládať odkiaľkoľvek pomocou mobilnej aplikácie Concept Home, ktorá je zadarmo dostupná pre iOS aj Android. Na diaľku ju spustíte alebo vypnete, upravíte rýchlosť čistenia, zistíte stav filtrov alebo napríklad skontrolujete aktuálny stav ovzdušia v miestnosti, kde sa práve nachádza. A ak nie ste fanúšikovia aplikácií, môžete ju ovládať prostredníctvom diaľkového ovládača alebo pomocou tlačidiel priamo na displeji.

 

6. Charakteristika filtrov

Prachový filter – zachytí hrubé nečistoty z ovzdušia, ako sú prachové častice, vlasy, srsť, peľ a ďalšie nečistoty.

Karbónový filter – pohlcuje jedovaté, dusivé a ďalšie zapáchajúce plyny a výpary rôzneho pôvodu, ako napr. formaldehyd (uvoľňuje sa napr. z nových podláh, nábytku alebo stavebného materiálu), benzén alebo cigaretový dym.

HEPA filter 13 – zachytí častice od veľkosti 0,1 mikrometra s účinnosťou 99,9 % (prach, peľ, dym, baktérie, vírusy, alergény, spóry plesní a pod.).

Ionizátor – zvyšuje množstvo záporne nabitých iónov vo vzduchu, ktoré zlepšujú celkovú kvalitu ovzdušia a majú pozitívny vplyv na kvalitu dýchania, ľudskú psychiku, sústredenosť, efektívnosť a pomáhajú proti bolestiam hlavy. Zároveň pohlcuje kladne nabité častice prachu, vírusov, baktérií a odstraňuje cigaretový dym.

 

7. Čo je to PM2,5?

Sú to častice poletujúce v ovzduší, ktorých maximálny priemer je 2,5 mikrometra. Na reálnu predstavu ide o častice, ktoré sú v priemere až 28x menšie ako priemer ľudského vlasu a 36x menšie ako zrnko piesku. Vdýchnutím môžu mať tieto nečistoty neblahý vplyv na zdravie človeka.

 

8. Rodina Perfect Air

Zvlhčovače, odvlhčovače, čističky... Čistý a svieži vzduch pre váš domov aj vašu myseľ. Pozrite sa na našu špeciálnu stránku venovanú sérii Perfect Air a zistite, čo všetko spôsobuje zlý vzduch v domácnosti. Stačí kliknúť na obrázok vedľa.

Concept CA1030

Parametre

EAN
8595631006801
predfilter, uhlíkový filter, HEPA filter + ionizátor
Stupne ventilátora
3
Určené do (m2)
46
Hlučnosť (dB)
30
Hlučnosť max. (dB)
55
Farba
biela/čierna
Prachový senzor
áno
Pachový senzor
nie
Šírka (cm)
33,0
Výška (cm)
54,0
Hĺbka (cm)
18,0

Parametre

EAN
8595631006801
predfilter, uhlíkový filter, HEPA filter + ionizátor
Stupne ventilátora
3
Určené do (m2)
46
Hlučnosť (dB)
30
Hlučnosť max. (dB)
55
Farba
biela/čierna
Prachový senzor
áno
Pachový senzor
nie
Šírka (cm)
33,0
Výška (cm)
54,0
Hĺbka (cm)
18,0

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

09.08.2022
Overený zákazník
100 %

Som spokojný, pre nás, ktorí nemajú bydlisko v Prahe alebo Brne, je možnosť jedine nákup cez internet. Keď je firma solídna, som určite spokojný a samozrejme odporúčam.