Čistička vzduchu Airbi GUARD
Čistička vzduchu Airbi GUARD
115 €
1 ks skladom

Čistička vzduchu Airbi GUARD

Čistička vzduchu Airbi GUARD

 • Výrobca: Airbi
 • Záruka 2 roky
 • 115 €
 • Bez DPH: 96 €
1 ks skladom
Už v pondelok k odeslaniu na adresu
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Čistička vzduchu Airbi GUARD

Nová čistička vzduchu GUARD od výrobcu Airbi je ozajstným ochrancom, ktorý váš domov bráni pred škodlivými časticami a látkami obsiahnutými vo vzduchu. Trojnásobný filtračný systém je vybavený HEPA filtrom triedy H13 (odstráni až 99,95 % všetkých baktérií, vírusov, peľov, prachu, roztočov a ďalších alergénov), vysokoefektívnym uhlíkovým filtrom (zachytáva plyny a pachy) a predfiltrom na filtráciu najväčších nečistôt. Čistička vzduchu GUARD tak zaistí čerstvý vzduch bez nečistôt pre vás a vašich blízkych.

Vybrať si môžete medzi inteligentným automatickým a manuálnym režimom prevádzky. Automatický režim je veľmi praktický, pretože reguluje výkon (nízky, stredný, vysoký) podľa toho, ako veľmi je v okolí znečistený vzduch. Vy tak máte istotu, že nech sa doma deje čokoľvek, čistička GUARD vždy pracuje na tom, aby bol vzduch v miestnosti čo najčistejší. Manuálny režim má dve rýchlosti a je vhodný predovšetkým na kontinuálnu prevádzku dlhší čas. Napríklad pri varení je ideálne zapnúť vyššie otáčky, aby sa pachy z jedla nešírili do celého domu. Naopak, v spálni počas spánku je ideálny nižší stály výkon, aby vás pri odpočinku nič nerušilo a mohli ste si užívať čistý a svieži vzduch aj v noci. Veľmi užitočná je počas spánku funkcia časovača na automatické vypnutie (2,4 alebo 8 hodín) alebo stmievateľný displej.

Práve displej ponúka okrem tlačidiel a označenia zvoleného nastavenia aj farebný LED panel, ktorý rýchlo a prehľadne informuje o kvalite vzduchu v miestnosti. Modrá farba znamená dobrý vzduch, oranžová indikuje zhoršené podmienky a červená informuje o veľmi znečistenom prostredí. Ak je zapnutý automatický režim, farba LED panelu zodpovedá aj rýchlosti ventilátora.

Čistička GUARD bola navrhnutá tak, aby vám doma zaberala čo najmenej miesta. Je preto vhodní najmä do menších miestností s veľkosťou do 16 m2, ako sú spálňa, kuchyňa a pod. Vzhľadom na svoju nízku hmotnosť 2 kg je veľmi ľahko prenosná.

Vlastnosti a funkcie

 • Trojnásobný filtračný systém
 • Automatický a manuálny pracovný režim
 • Stmievateľné LED diódy na displeji (3 stupne podsvietenia – normálne, tlmené, vypnuté)
 • Časovač vypnutia
 • Informačný farebný LED panel na jednoduché zistenie stavu vzduchu
 • Vhodná do 16 m2
 • Veľmi skladné rozmery – priemer podstavca iba 195 mm
 • Jednoduché prenášanie – hmotnosť len 2 kg

V čom Airbi GUARD vyniká?

 

1. Kompaktné rozmery

Airba GUARD od výrobcu Airbi sa vďaka svojim rozmerom zmestí kamkoľvek. S rozmermi 195 x 195 x 388 mm sa zmestí aj do malých priestorov. Aj s takýmito malými rozmermi dokáže prístroj odvlhčovať miestnosti s rozlohou do 16 m2.

 

2. Bojuje proti pachom, plesniam a alergénom

O kvalitu a čistotu ovzdušia sa stará zabudovaný HEPA filter s až 99,5 % úspešnosťou.

Obsahuje:

 1. Predfilter – hlavnou úlohou tohto filtra je zachytiť veľké prachové častice a predĺžiť životnosť ďalších filtrov. Tento filter je možné vysať.

 2. Filter s aktívnym uhlím – absorbuje rôzne pachy a plyny, ako napr. formaldehyd. Tento bezfarebný plyn so silným zápachom je často považovaný za najnebezpečnejšiu látku vnútri bytov, pretože dráždi dýchacie cesty a oči a je silne karcinogénny.

 3. HEPA filter – zachytáva častice už veľkosti 0,1 µm s účinnosťou viac ako 99,95 %. Odstraňuje prach, pele, dym, zvieracie alergény alebo spóry húb.

 

3. Automatický režim

Automatický režim je veľmi praktický, pretože reguluje výkon (nízky, stredný, vysoký) podľa toho, ako veľmi je v okolí znečistený vzduch. Vy tak máte istotu, že nech sa doma deje čokoľvek, čistička GUARD vždy pracuje na tom, aby bol vzduch v miestnosti čo najčistejší.

Parametre

Regulácia výkonu
áno
predfilter, HEPA + uhlíkový
Stupne ventilátora
2
Hlučnosť (dB)
30
Hlučnosť max. (dB)
55
Farba
biela
Výška (cm)
38,8
Šírka (cm)
19,5
Hĺbka (cm)
19,5
Hmotnosť (kg)
2

Napísať dotaz

Príslušenstvo

Náhradný filter HEPA + uhlíkový pre čističku Airbi GUARD Detail

29 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

03.03.2016
Overený zákazník
100 %

Tento obchod odporúčam, hlavne domluva veľmi rychla a pristroj, ktorý som si zakúpila, Winix Čistička U450, je naozaj veľmi kvalitný prístroj, už po týždni používaní môžem s pokojným svedomím povedať, že pristroj naozaj funguje, lepšie sa mi v byte dýcha, zachytí akýkoľvek pach a ihneď vyčistí, mela som naznak rýmy, pretože je chrípkové obdobie v Prahe a okamžite mňa aj môjho priateľa choroba prešla. Verím, že za ďalší týždeň to bude ešte lepšie, chystám sa kúpiť ešte jednu svojim rodičom, ktorí majú doma mačku a veľký dom, kde prachu sa nájde naozaj dosť a verím, že budú rovnako spokojní ako ja so svojím partnerom.