Aqua Spin Activator 3.8 zariadenie na revitalizáciu vody
Aqua Spin Activator 3.8 zariadenie na revitalizáciu vody
999 €
Skladom externý sklad

Aqua Spin Activator 3.8 zariadenie na revitalizáciu vody

Doprava zdarma
30 dní na vrátenie

Aqua Spin Activator 3.8 zariadenie na revitalizáciu vody

 • Záruka 5 rokov
1 199 €
999 €
So zľavovým kódom
"JARO24"
Akcia týždňa
Zľavový kód bude automaticky uplatnený v nákupnom košíku.
Skladom externý sklad
Zvyčajne odošleme za 2-7 pracovných dní
 • Poponáhľajte sa! 37 návštevníkov sa teraz rozhoduje o kúpe
 • Žiadaný produkt! 8 predaných za posledný týždeň
 • Overené skúsenosťami! 100+ zákazníkov nakúpilo celkom
 • Skvelé hodnotenie! 97 % od zákazníkov, ktorí si produkt zakúpili
 • Možno vrátiť! Kúpte a využite možnosť bezplatného vrátenia tovaru počas 30 dní
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 10 rokov skúseností

Hodnotenia (3)

97%

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
nakúpilo 100+nakúpilo

Recenzie (1)

Užívateľská recenzia

Náš tím už nejaký čas používa tento vodný energizér Aqua Spin Activator 3.8. Radi by sme sa podelili o pozitívne skúsenosti, ktoré sme získali pri jeho používaní. Naši zamestnanci vnímajú efekt udržiavania bdelosti aj v neskorých popoludňajších hodinách. Ďalším veľkým prínosom bola jednoduchá inštalácia a implementácia na existujúci systém úpravy vody. Ďakujeme!

Zobraziť recenzie

Aqua Spin Activator 3.8 zariadenie na revitalizáciu vody

Zariadenie Aqua Spin je jedinečný úplne nový fyzikálny proces energizácie čistej vody s unikátnym meandrovitým tvarom vody, špeciálnym vlnovými dĺžkami a frekvenciami, vyžarovaním geometrických tvarov, rôznymi kvalitnými usporiadaniami organických a anorganických materiálov. Bio-energizovaná a aktivovaná voda zodpovedá modernému a zdravému životnému štýlu v zmysle vitality, energie, wellness a radosti. Voda získava späť svoje prirodzené vlastnosti a pôsobí na organizmus povzbudzujúco a vitalizačne. Je inšpirovaná poznatkami o aktivácii vody géniov, ako boli Viktor Schauberger, Wilhelm Reich, George Lakhovsky a Eckhard Weber.

Výslednou kombináciou vzniklo zariadenie, ktoré má množstvo výhod pre naše zdravie a ďalšie aspekty nášho života. Zariadenie je inšpirované prírodou a javmi, ktoré simuluje. Tieto simulácie vytvárajú štruktúrovanú vodu. Tieto výhody spoznajú vaši domáci miláčikovia, rastliny alebo aj pečenie kváskového chleba.

Je založený na najnovších trendoch a materiáloch.

 

Výhody a parametre

 

Predstavujeme vám Aqua Spin Activator 3.8, inovatívne zariadenie na zlepšenie kvality pitnej vody. Tento aktivátor využíva vírivú technológiu inšpirovanú princípmi Viktora Schaubergera a je vybavený bioenergetickým akumulátorom založeným na teóriách W. Reicha. Aktivátor Aqua Spin je ideálny ako doplnok k existujúcej kuchynskej filtrácii alebo filtru, inštaluje sa za systém úpravy vody, či už v domácnosti alebo v komerčnom prostredí.

Toto zariadenie poskytuje jedinečnú in-line možnosť aj pre systémy RO, pričom slúži ako účinná náhrada alebo doplnok guľového energizátora (ionizátora). Vďaka jednorazovej investícii a žiadnym nákladom na pravidelnú údržbu sa Aqua Spin Activator 3.8 stáva bezúdržbovým riešením na zlepšenie chuti. Inšpirujte sa prírodou, pretože toto zariadenie simuluje prírodné javy, ktoré prinášajú vode pozitívne účinky.

S dĺžkou 28 cm, maximálnym tlakom 8 barov a prípojkou 3/8" spĺňa Aqua Spin Activator 3.8 najvyššie štandardy kvality "Made in Germany". Môžete sa spoľahnúť na certifikované komponenty, moderný dizajn a 5-ročnú záruku. Investujte do kvality s týmto špičkovým zariadením bez príkonu, ktoré vám spríjemní vodné radovánky.

 

Turbulentný špirálový meander

 

Vírivý špirálový meander POM je vyrobený z materiálu testovaného na styk s potravinami. Považuje sa za neškodný pre ľudí, zvieratá a životné prostredie (podľa zákona o požiadavkách na potraviny). Turbulentná špirála vedie vodu z vodovodu cez sínusoidálnu krivku, ktorá sa tiež nazýva meander.

"Musíte pochopiť prírodu a potom ju kopírovať" - meandrovitý tvar špirály POM bol skopírovaný z prírody a integrovaný do kompaktného zariadenia, ktoré sa vracia k výskumu Viktora Schaubergera. V zakrivených oblastiach turbulentnej špirály vytvára prúdiaca voda dokonca mikrovíry. Voda tak víri raz doľava, potom zase doprava. Voda prechádza silnou vitalizáciou, ktorá sa inak vyskytuje len priamo v prírode.

Vdôsledku turbulencie sa na konci špirály vytvára dutina. Tým sa vytvára nasávanie do stredu potrubia, t. j. implozívna alebo odstredivá sila, ktorá jemne odstraňuje vápenaté a hrdzavé usadeniny z potrubia. Všetky tieto účinky boli preukázané testami. Voda sa týmto procesom oživuje a zároveň energeticky čistí.

 

Medené špirály - dodatočné napájanie

 

Ako doplnkový technologický princíp boli nainštalované dve medené špirály. Majú tú vlastnosť, že dodávajú vode dodatočnú energiu na energetizáciu. Meď ako kov sa považuje za energizujúci, stimulujúci a revitalizujúci pre ľudí, zvieratá, rastliny a pôdu. Súčasné použitie pravotočivej a ľavotočivej špirály je zámerné, pretože tieto dva princípy sa nachádzajú všade v prírode. Okrem toho sa ľavotočivá špirála považuje za "energiu čistiacu" alebo "energiu rozptyľujúcu".vibrácií" a pravotočivá sa považuje za "revitalizačnú" alebo "energizujúcu".

 

Pozlátený orgónový žiarič

 

Jadrom aquaSpin je takzvaný orgónový emitor. Tento orgónový emitor zhromažďuje bioenergiu z prírody a dokáže ju očistiť a opäť uvoľniť zosilnenú mnohými pozitívnymi posolstvami do prúdiacej vody. Voda tak získava späť svoju pôvodnú životnú kvalitu. Orgónový emitor je duté teleso v zadnej časti. Je naplnený svetelnými látkami z prírody. V striedajúcich sa vrstvách sa nachádza organická bavlna, priehľadné tromlované kryštály a vysoko čistý kremenný piesok.

 • 4 rebrá na vyžarovanie
 • Turbo Mini Orgónový žiariaci bod
 • Akumulátor bioenergie (orgonový žiariaci bod) so špirálovou sondou
 • 9 rebier so špecifickým geometrickým tvarom
 • Hyperbolický hrot

 

Orgónový chladič je duté teleso v zadnej časti. Vo vnútri komory sa nachádza malé turbodúchadlo s priebežnou tyčou so závitom v smere hodinových ručičiek. Je naplnená svetlopudnými látkami z prírody. Obsahuje v striedajúcich sa vrstvách organickú bavlnu, priehľadné tromlované horninové kryštály a čistý kremenný piesok. Deväť rebier vysielača slúži ako zosilňovače prenášaných jemných biovokálnych informácií. Vďaka vysokým vibráciám deviatich rebier, ktoré pôsobia ako izolátory, sa orgónové žiarenie orgónový žiarič neustále energeticky čistí a neabsorbuje žiadne negatívne vonkajšie informácie zo svojho okolia.

Zlato so svojimi vibračnými informáciami obsahuje rovnaké život podporujúce vlastnosti ako svetlo slnka, keď svieti na všetky živé bytosti, na celú prírodu a tiež na živel vody. S dodatočným pozlátením orgonového žiariča a s ním spojenou zlatou informáciou môže byť použitý vitalizujúci a posilňujúci účinok na celý ľudský organizmus (vrátane zvierat, rastlín atď.).

Hyperbolický tvar hrotu vtláča jemnú informáciu orgonového žiariča a uvoľňuje ju opäť v priamom toku do prechádzajúcej vody v potrubí. Okrem toho je v okrúhlej doske na vstupe meandrového šneku nainštalovaný malý turboorganický emitor, ktorý už vyžaruje v smere vodovodnej vody. Celkovo sa vďaka zabudovanému orgonovému žiariču a malému turbožiariču voda energeticky nabije na vysokú úroveň a odstránia sa informácie o toxínoch v energetickom rozsahu.

Parametre

Výrobca:
Šírka (cm)
28
Výška (cm)
5,8
Hĺbka (cm)
4

Parametre

Výrobca:
Šírka (cm)
28
Výška (cm)
5,8
Hĺbka (cm)
4
Výhody nákupu u nás

Napísať dotaz

Ako zákazníci hodnotia tento produkt?

hoz  Užívateľská recenzia

Náš tím už nejaký čas používa tento vodný energizér Aqua Spin Activator 3.8. Radi by sme sa podelili o pozitívne skúsenosti, ktoré sme získali pri jeho používaní. Naši zamestnanci vnímajú efekt udržiavania bdelosti aj v neskorých popoludňajších hodinách. Ďalším veľkým prínosom bola jednoduchá inštalácia a implementácia na existujúci systém úpravy vody. Ďakujeme!

Príslušenstvo

Reverzný osmotický filter Aquaphor RO-101S Detail

239 €

Reverzný osmotický filter Aquaphor RO-101S

>5 ks skladom

Rýchlosť filtrácie (l/24 h) 190, Objem nádržky (l) 5, Šírka (cm) 19,
Reverzný osmotický filter Aquaphor RO-102S Detail

279 €

Reverzný osmotický filter Aquaphor RO-102S

1 ks skladom

Rýchlosť filtrácie (l/24 h) 190, Objem nádržky (l) 5, Šírka (cm) 19,
Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Overený zákazník
20.04.2024

Tento obchod som vybral na základe pozitívnych referencií od ostatných užívateľov Heuréky a výberu neľutujem. Na rozdiel od otravného "mimozemského" eshopu, kde predávajú všetko, od detských plienok po elektromobily a vďaka tomu nezvládajú ako kontrolovať správnosť popisov, tak vedieť poradiť, je tento e-shop, ktorý sa zameriava na úzky sortiment, ktorému naozaj rozumie, na vaše otázky dokáže fundovane odpovedať a vy tak máte pocit, že svoju investíciu nezverujete nejakému kupcovi :)