25.-27.11.2022 zľavy až 40% Black Friday

Zvlhčovač vzduchu Airbi PRIME
Zvlhčovač vzduchu Airbi PRIME
329 €
1 ks skladom

Zvlhčovač vzduchu Airbi PRIME

Zvlhčovač vzduchu Airbi PRIME

 • Výrobca: Airbi
 • Záruka 2 roky
 • Určené do: 150 m3
 • 329 €
 • Bez DPH: 274 €
1 ks skladom
Už v pondelok k odoslaniu na adresu
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Nebojte sa nakúpiť vianočné darčeky už teraz.
Môžete ich nerozbalené vrátiť až do 31.1.2023.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Airbi PRIME je inteligentný prístroj, ktorý rieši problémy so suchým a znečisteným ovzduším. Ide o najmodernejšie zariadenie svojho druhu s prepracovanou vnútornou technológiou, ktorá pomáha všade tam, kde je potrebné riešiť dýchacie problémy spôsobené suchým ovzduším, poletujúcim prachom a inými škodlivinami vyskytujúcimi sa v ovzduší. Airbi PRIME je predovšetkým veľmi výkonný zvlhčovač vzduchu pracujúci na princípe diskového zvlhčovania. Špeciálne odparovacie disky pomalým otáčaním absorbujú vodu a ventilátor fúka suchý vzduch cez tieto zvlhčené rotujúce disky. Zvlhčený vzduch je potom rozptyľovaný do okolia.

Vďaka prirodzenému odparu, kedy sa voda rozkladá na skutočne malé a ľahké častice, dochádza k lepšiemu rozptýleniu vodných mikročastíc než je to u tradičných zvlhčovačov. Veľkou výhodou je fakt, že voda, ktorá sa prirodzene odparuje, nezanecháva viditeľné stopy v podobe minerálnych látok zachytených na nábytku, televízii apod.

Airbi PRIME spotrebuje len minimum energie (príkon len 7 - 15 W) a ľahko sa ovláda, keďže má zabudovaný hydrostat, pomocou ktorého dokáže pravidelne kontrolovať a udržiavať optimálnu vlhkosť vzduchu v domácnosti (40-60%).

Model PRIME toho však vie viac – s pomocou vody ako prírodného filtra dochádza k zachytávaniu nečistôt vyskytujúcich sa v ovzduší. Užívatelia tohto prístroja sa potešia nenáročnosťou údržby a predovšetkým nízkymi nákladmi na jeho prevádzku.

Aby nedochádzalo k množeniu baktérií vo vode, je Airbi PRIME vybavený patentovaným filtrom BSS (Bio- Silver Stone) a vnútornými rotačnými diskami so špeciálnou antibakteriálnou úpravou eliminujúcou množenie baktérií. Vďaka tomu PRIME zachytí až 99,9% baktérií vyskytujúcich sa v okolitom ovzduší a z prístroja tak vychádza prirodzene čistý a zvlhčený vzduch.

Airbi PRIME je vybavený Plasma systémom, ide o unikátnu technológiu, vďaka ktorej je možné útočiť na vírusy šírené vzduchom, rozkladať ich a brániť tak ich pôsobeniu na ľudský organizmus. Táto technológia nie je závislá na filtračných systémoch, ale používa pozitívne (+) a negatívne ióny (-), ktoré pôsobia v celom priestore miestnosti a zvyšujú tak šancu na skutočnú likvidáciu vírusov.

Airbi PRIME je ultra tichý (25-36 db) a medzi jeho ďalšie výhody patrí energetická nenáročnosť (len 7-15 W). Zariadenie je možné používať v 5 rýchlostných režimoch – automatický, vysoký výkon, stredný výkon, nízky výkon, nočný režim. Nechýba ani bezpečnostná funkcia, ktorá sa v prípade nedostatku vody v prístroji sama vypne a na ovládacom paneli upozorní užívateľa pomocou blikajúcej ikonky na nedostatok vody v spodnej časti prístroja.

Výhody zvlhčovača Airbi Prime

 • Nadštandardná antibakteriálna ochrana, ako použitej vody, tak plastov
 • Automatický hygrostat s kontrolným digitálnym displejom
 • Veľmi tichá prevádzka
 • Extrémne nízky príkon
 • Technológia prirodzeného odparu
 • Elegantný design
 • Vysoký výkon

Parametre

EAN
8594162600236
Zvlhčovací výkon (l/h)
0,45
Regulácia výkonu
automatická
Hlučnosť (dB)
25
Hlučnosť max. (dB)
36
Farba
bílá
Objem nádržky (l)
7
Hygrostat
ano (digitální)
Výška (cm)
40,5
Šírka (cm)
33,0
Hĺbka (cm)
33,0
Náklady na filtre (€/rok)
22
Hmotnosť (kg)
6

Napísať dotaz

Príslušenstvo

BSS filter k AIRBI Prime Detail

20 €

BSS filter k AIRBI Prime

>5 ks skladom

Vlhkomer TFA 30.5027.01 Detail

12 €

Vlhkomer TFA 30.5027.02 Detail

13 €

Vlhkomer TFA 30.5027.02

Dlhodobo vypredané

Vlhkomer StadlerForm Selina Little biela Detail

18 €

Vlhkomer StadlerForm Selina Little čierna Detail

24 €

Digitálny teplomer a vlhkomer - Lanaform LA120701 Detail

15 €

Digitálny teplomer a vlhkomer - Boneco WX200 Detail

16 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

11.10.2022
Overený zákazník
100 %

Dobré podklady pre výber, prehľadné stránky vrátane videí, dobrá komunikácia s obchodom. Kvalitu zakúpené klimatizácie riadne vyskúšam až s nástupom letných horúčav, zatiaľ je všetko v poriadku, som spokojný. Obchod odporúčam.