Zvlhčovač vzduchu Airbi PRIME
Zvlhčovač vzduchu Airbi PRIME
322 €
2 ks skladom

Zvlhčovač vzduchu Airbi PRIME

Zvlhčovač vzduchu Airbi PRIME

 • Výrobca: Airbi
 • Záruka 2 roky
 • Určené do: 150 m3
 • 322 €
 • Bez DPH: 268 €
2 ks skladom
Už v pondelok k odoslaniu na adresu
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Airbi PRIME je inteligentný prístroj, ktorý rieši problémy so suchým a znečisteným ovzduším. Ide o najmodernejšie zariadenie svojho druhu s prepracovanou vnútornou technológiou, ktorá pomáha všade tam, kde je potrebné riešiť dýchacie problémy spôsobené suchým ovzduším, poletujúcim prachom a inými škodlivinami vyskytujúcimi sa v ovzduší. Airbi PRIME je predovšetkým veľmi výkonný zvlhčovač vzduchu pracujúci na princípe diskového zvlhčovania. Špeciálne odparovacie disky pomalým otáčaním absorbujú vodu a ventilátor fúka suchý vzduch cez tieto zvlhčené rotujúce disky. Zvlhčený vzduch je potom rozptyľovaný do okolia.

Vďaka prirodzenému odparu, kedy sa voda rozkladá na skutočne malé a ľahké častice, dochádza k lepšiemu rozptýleniu vodných mikročastíc než je to u tradičných zvlhčovačov. Veľkou výhodou je fakt, že voda, ktorá sa prirodzene odparuje, nezanecháva viditeľné stopy v podobe minerálnych látok zachytených na nábytku, televízii apod.

Airbi PRIME spotrebuje len minimum energie (príkon len 7 - 15 W) a ľahko sa ovláda, keďže má zabudovaný hydrostat, pomocou ktorého dokáže pravidelne kontrolovať a udržiavať optimálnu vlhkosť vzduchu v domácnosti (40-60%).

Model PRIME toho však vie viac – s pomocou vody ako prírodného filtra dochádza k zachytávaniu nečistôt vyskytujúcich sa v ovzduší. Užívatelia tohto prístroja sa potešia nenáročnosťou údržby a predovšetkým nízkymi nákladmi na jeho prevádzku.

Aby nedochádzalo k množeniu baktérií vo vode, je Airbi PRIME vybavený patentovaným filtrom BSS (Bio- Silver Stone) a vnútornými rotačnými diskami so špeciálnou antibakteriálnou úpravou eliminujúcou množenie baktérií. Vďaka tomu PRIME zachytí až 99,9% baktérií vyskytujúcich sa v okolitom ovzduší a z prístroja tak vychádza prirodzene čistý a zvlhčený vzduch.

Airbi PRIME je vybavený Plasma systémom, ide o unikátnu technológiu, vďaka ktorej je možné útočiť na vírusy šírené vzduchom, rozkladať ich a brániť tak ich pôsobeniu na ľudský organizmus. Táto technológia nie je závislá na filtračných systémoch, ale používa pozitívne (+) a negatívne ióny (-), ktoré pôsobia v celom priestore miestnosti a zvyšujú tak šancu na skutočnú likvidáciu vírusov.

Airbi PRIME je ultra tichý (25-36 db) a medzi jeho ďalšie výhody patrí energetická nenáročnosť (len 7-15 W). Zariadenie je možné používať v 5 rýchlostných režimoch – automatický, vysoký výkon, stredný výkon, nízky výkon, nočný režim. Nechýba ani bezpečnostná funkcia, ktorá sa v prípade nedostatku vody v prístroji sama vypne a na ovládacom paneli upozorní užívateľa pomocou blikajúcej ikonky na nedostatok vody v spodnej časti prístroja.

Výhody zvlhčovača Airbi Prime

 • Nadštandardná antibakteriálna ochrana, ako použitej vody, tak plastov
 • Automatický hygrostat s kontrolným digitálnym displejom
 • Veľmi tichá prevádzka
 • Extrémne nízky príkon
 • Technológia prirodzeného odparu
 • Elegantný design
 • Vysoký výkon

Parametre

EAN
8594162600236
Zvlhčovací výkon (l/h)
0,45
Regulácia výkonu
automatická
Hlučnosť (dB)
25
Hlučnosť max. (dB)
36
Farba
bílá
Objem nádržky (l)
7
Hygrostat
ano (digitální)
Výška (cm)
40,5
Šírka (cm)
33,0
Hĺbka (cm)
33,0
Náklady na filtre (€/rok)
22
Hmotnosť (kg)
6

Parametre

EAN
8594162600236
Zvlhčovací výkon (l/h)
0,45
Regulácia výkonu
automatická
Hlučnosť (dB)
25
Hlučnosť max. (dB)
36
Farba
bílá
Objem nádržky (l)
7
Hygrostat
ano (digitální)
Výška (cm)
40,5
Šírka (cm)
33,0
Hĺbka (cm)
33,0
Náklady na filtre (€/rok)
22
Hmotnosť (kg)
6

Napísať dotaz

Príslušenstvo

BSS filter k AIRBI Prime Detail

24 €

BSS filter k AIRBI Prime

>5 ks skladom

Vlhkomer TFA 30.5027.01 Detail

17 €

Vlhkomer TFA 30.5027.01

>5 ks skladom

Vlhkomer TFA 30.5027.02 Detail

17 €

Vlhkomer StadlerForm Selina Little biela Detail

23 €

Vlhkomer StadlerForm Selina Little čierna Detail

24 €

Digitálny teplomer a vlhkomer - Lanaform LA120701 Detail

15 €

Digitálny teplomer a vlhkomer - Boneco WX200 Detail

16 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.03.2022
Overený zákazník
100 %

V inej recenzii si kolega kupujúci sťažoval na dvojdňový rozdiel v dostupnosti tovaru. Obchod má na stránkach okienko pre chat, napísal som dotaz, či je tovar skladom, odpovedali mi dokonca pred oficiálne otváracou dobou, že áno. Tovar som objednal, zaplatil cez internet a ešte ten deň popoludní vyzdvihol. Žiadny problém.