Antigravitačný zvlhčovač vzduchu Rohnson R-9587 Anti-gravity
Antigravitačný zvlhčovač vzduchu Rohnson R-9587 Anti-gravity
29 €
Skladom externý sklad

Antigravitačný zvlhčovač vzduchu Rohnson R-9587 Anti-gravity
studená para, zvlhčovací výkon do 1 l/h, objem nádoby 9,3 l

30 dní na vrátenie

Antigravitačný zvlhčovač vzduchu Rohnson R-9587 Anti-gravity
studená para, zvlhčovací výkon do 1 l/h, objem nádoby 9,3 l

 • 29 €
 • Bez DPH: 24 €
Skladom externý sklad
Zvyčajne odošleme za 4-5 pracovných dní
 • Poponáhľajte sa! 35 návštevníkov sa teraz rozhoduje o kúpe
 • Žiadaný produkt! 10 predaných za posledný týždeň
 • Overené skúsenosťami! 100+ zákazníkov nakúpilo celkom
 • Možno vrátiť! Kúpte a využite možnosť bezplatného vrátenia tovaru počas 30 dní
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 10 rokov skúseností

Zvlhčovač vzduchu Rohnson R-9587 s antigravitačným účinkom

V súčasnosti, keď sa čoraz viac ľudí snaží vytvoriť harmonické a príjemnéprostredie vo svojich domovoch, výber správnych domácich spotrebičov sa stáva dôležitým krokom. Ak hľadáte zvlhčovač vzduchu, ktorý slúži aj ako dekoratívny aróma difuzér pre vonné oleje, nemusíte hľadať ďalej. Antigravitačný zvlhčovač vzduchu Rohnson R-9587 je dokonalým spojením týchto dvoch funkcií do jedného elegantného zariadenia. Tento zvlhčovač vzduchu nielenže prinesie do vášho domova čistejší a vlhší vzduch, ale zároveň poteší vaše zmysly vôňou vonných olejov. S jeho pomocou môžete vytvoriť prostredie, ktoré je upokojujúce a zároveň esteticky príťažlivé.

Jednou z hlavných výhod tohto zvlhčovača je jeho schopnosť vytvárať jemnú hmlu, ktorá rozptyľuje vonné oleje po celom priestore. Takto môžete rýchlo a jednoducho zmeniť atmosféru svojho domova podľa svojich preferencií. Stačí pridať niekoľko kvapiek obľúbeného vonného oleja do veľkej 680ml nádržky na vodu a užívať si okamžitý účinok.

Antigravitačný prístroj Rohnson R-9587 ponúka aj tri užitočné funkcie v jednom zariadení. Prvou funkciou je zvlhčovač vzduchu, ktorý pomáha udržiavať optimálnu vlhkosť, čo má pozitívny vplyv na zdravie a pohodu. Druhou funkciou je aróma difuzér, ktorý vám umožní vytvoriť vo vašej domácnosti relaxačnú a voňavú atmosféru. Treťou funkciou je nočné svetlo, ktoré môže slúžiť ako diskrétne nočné osvetlenie.

Ďalšou výhodou tohto zvlhčovača vzduchu je možnosť nastavenia troch rôznych režimov pohybu vody. Môžete si vybrať režim, pri ktorom voda stúpa nahor, režim bez pohybu alebo režim, pri ktorom voda klesá nadol. Tieto nastavenia vám umožňujú plne prispôsobiť prevádzku zvlhčovača vašim potrebám a preferenciám.

 

 

Čím vyniká antigravitačný zvlhčovač Rohnson R-9587?

 

1. Jednoduchý, ale účinný princíp

 

Účinná ultrazvuková technológia v kombinácii s aromaterapiou predstavujeinovatívny spôsob, ako dosiahnuť optimálne zdravie a pohodu. Táto technológia využíva ultrazvukové vibrácie na rozptýlenie vonných olejov na mikroskopické častice, ktoré sa potom rozptýlia do vzduchu vo forme jemnej hmly. Tým sa dosiahne oveľa účinnejšie rozptýlenie vône, čo umožňuje vytvoriť relaxačné alebo osviežujúce prostredie.

Aromaterapia, používanie vonných olejov na podporu fyzického a duševného zdravia, sa stalačoraz populárnejšia a jej kombinácia s ultrazvukovou technológiou zvyšuje jej účinnosť. Táto symbióza umožňuje ľuďom relaxovať, znižovať stres a podporovať lepší spánok a celkovú pohodu prostredníctvom terapeutických vôní.

 

2. Účinný pohyb vody

 

Tri nastaviteľné režimy pohybu vody, ktoré tento prístroj ponúka, sú revolučné a prinášajú zvlhčovačom vzduchu úplne nový rozmer. Prvý z týchto režimov je "hore", čo znamená, že voda sa postupne dvíha nahor, čím vytvára vizuálne pôsobivý efekt vznášajúcich sa kvapiek, ktoré zvýrazňujú krásu zariadenia a zároveň zaujímavým spôsobom oživujú priestor. Druhý režim "bez pohybu" umožňuje zachovať pokojný a stabilný vzhľad zariadenia, čo je ideálne, ak uprednostňujete jednoduchosť. Tretí režim "dole" privádza vodu späť nadol, čím vytvára dojem padajúceho dažďa a dodáva vášmu priestoru relaxačnú atmosféru.

 

3. Ďalšie funkcie

 

 • Vytvára príjemnú relaxačnú atmosféru
 • Automatické vypnutie, keď je nádržka prázdna
 • Tichá a úsporná prevádzka
 • Biely šum na uvoľnenie a relaxáciu
 • Rozmery: 174 x 192 x 244 mm
 • Hmotnosť: 0,62 kg
 • Napájanie: DC 5V 2A (adaptér je súčasťou dodávky)
 • Kábel USB-C (súčasťou dodávky)

Parametre

Výrobca:
EAN
5202561533200
Zvlhčovací výkon (l/h)
0,05
Regulácia výkonu
automatická
Farba
biela
Objem nádržky (l)
0,68
Diaľkové ovládanie
nie
Šírka (cm)
19
Výška (cm)
24,5
Hĺbka (cm)
17,5

Parametre

Výrobca:
EAN
5202561533200
Zvlhčovací výkon (l/h)
0,05
Regulácia výkonu
automatická
Farba
biela
Objem nádržky (l)
0,68
Diaľkové ovládanie
nie
Šírka (cm)
19
Výška (cm)
24,5
Hĺbka (cm)
17,5
Výhody nákupu u nás

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

11.01.2022
Overený zákazník
100 %

Dobré podklady pre výber, prehľadné stránky vrátane videí, dobrá komunikácia s obchodom. Kvalitu zakúpené klimatizácie riadne vyskúšam až s nástupom letných horúčav, zatiaľ je všetko v poriadku, som spokojný. Obchod odporúčam.