Zvlhčovač vzduchu Airbi STAR
Zvlhčovač vzduchu Airbi STAR
103 €
2 ks skladom

Zvlhčovač vzduchu Airbi STAR

30 dní na vrátenie

Zvlhčovač vzduchu Airbi STAR

  • Výrobca: Airbi
  • Záruka 2 roky
  • Určené do: 150 m3
  • 103 €
  • Bez DPH: 86 €
2 ks skladom
Už zajtra k odoslaniu na adresu
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s plazmovým systémom a možnosťou aromaterapie Airbi STAR

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Airbi STAR pre čisté a zdravé ovzdušie vám pomôže zabezpečiť optimálne klimatické podmienky vo vašej domácnosti. Model STAR patrí medzi viacúčelové zariadenia (3 zariadenia v 1), pretože okrem základnej funkcie zvlhčovania vzduchu je vybavený aj systémom PLASMA (pomáha čistiť vzduch) a arómaboxom, do ktorého môžete pridávať esenciálne oleje a využívať tak priaznivé účinky aromaterapie.

Model STAR na prvý pohľad zaujme svojím čiernym luxusným dizajnom a širokou škálou funkcií, ako je napríklad nastaviteľný čas prevádzky (časovač), nočný režim, možnosť ohrevu, zvuková a optická signalizácia prázdnej nádoby na vodu alebo možnosť ovládania zariadenia pomocou diaľkového ovládača, ktorý je súčasťou príslušenstva. Náročnejší používatelia ocenia viacsmerovú otočnú výstupnú trysku, veľký prehľadný LCD displej, stlmenie alebo úplné vypnutie modrého svetla (napr. pre deti, aby sa nebáli zaspať) alebo dostatočne veľká a ľahko plniteľná nádoba na vodu s praktickým držadlom na prenášanie.

Výhodou ultrazvukového zvlhčovača vzduchu STAR je jeho vysoký výkon pri veľmi nízkej spotrebe energie. Zvlhčovač vzduchu Airbi STAR vypúšťa do vzduchu čistú a sviežu paru. Pomocou antibakteriálneho a vodného filtra zachytáva minerálne látky obsiahnuté vo vode a zabraňuje ďalšiemu rozptylu týchto častíc. Zariadenie je vybavené zabudovaným digitálnym hydrostatom a teplomerom.

Používatelia zvlhčovača vzduchu Airbi STAR si môžu vybrať zo 4 prevádzkových režimov (režim SMART - inteligentný režim, v ktorom zariadenie nastaví cieľovú hodnotu vlhkosti, ktorú sa snaží udržať v závislosti od okolitej teploty, režim MANUAL - používateľ nastaví  intenzitu vypúšťanej pary ručne, režim AUTO - používateľ nastaví cieľovú intenzitu vlhkosti, ktorú chce udržiavať, režim CHILD - zariadenie sa snaží udržiavať vlhkosť 55%, zapnuté sú voliteľné funkcie PLASMA systému a ohrevu) a vybrať režim, ktorý najlepšie vyhovuje potrebám.

V čom je Airbi STAR výnimočný?

 

1. Viacúčelové zariadenie

 

Okrem základnej funkcie zvlhčovania je vybavený aj systémom PLASMA (pomáha čistiť vzduch) a arómaboxom, do ktorého môže používateľ pridávať esenciálne oleje a využívať tak blahodarné účinky aromaterapie. Zvlhčovač vzduchu Airbi STAR vypúšťa do vzduchu čistú a sviežu paru. Pomocou antibakteriálneho a vodného filtra zachytáva minerálne látky obsiahnuté vo vode a zabraňuje ďalšiemu rozptylu týchto častíc. Zariadenie je tiež vybavené zabudovaným digitálnym hydrostatom a teplomerom.

 

2. Čierny luxusný dizajn s LCD displejom

 

STAR na prvý pohľad zaujme svojím čiernym luxusným dizajnom a širokou škálou funkcií, ako je napríklad nastaviteľný čas prevádzky (časovač), nočný režim, možnosť ohrevu, zvuková a optická signalizácia prázdnej nádoby na vodu alebo možnosť ovládania zariadenia pomocou diaľkového ovládača, ktorý je súčasťou príslušenstva. Ovládanie je zabezpečené prehľadným LCD displejom s možnosťou stlmiť alebo úplne vypnúť modré svetlo.

 

3. Viac pracovných režimov

 

Používatelia Airbi STAR si môžu vybrať zo 4 pracovných režimov:

  • SMART - inteligentný režim, v ktorom si zariadenie samo nastaví cieľovú hodnotu vlhkosti, ktorú sa snaží udržať v závislosti od okolitej teploty
  • MANUAL - používateľ manuálne nastavuje intenzitu výstupu pary
  • AUTO - používateľ nastaví cieľovú vlhkosť, ktorú chce udržiavať
  • DETI - zariadenie sa snaží udržiavať vlhkosť 55 %, so zapnutými voliteľnými funkciami systému PLASMA a opätovného ohrevu, čím si vyberiete režim, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám

 

4. Ďalšie funkcie

 

Náročnejší používatelia ocenia viacsmerovú otočnú výstupnú trysku, veľký prehľadný LCD displej, stlmenie alebo úplné vypnutie modrého svetla alebo dodatočne veľkú a ľahko naplniteľnú nádobu na vodu s praktickým držadlom na prenášanie.

Parametre

EAN
8594162600588
Zvlhčovací výkon (l/h)
0,35
Farba
čierna
Objem nádržky (l)
6
Demineralizačný filter
áno
Predohrev
áno
Diaľkové ovládanie
áno
Výška (cm)
34,9
Šírka (cm)
26,5
Hĺbka (cm)
17,9
Náklady na filtre (€/rok)
10
Hmotnosť (kg)
2,6

Parametre

EAN
8594162600588
Zvlhčovací výkon (l/h)
0,35
Farba
čierna
Objem nádržky (l)
6
Demineralizačný filter
áno
Predohrev
áno
Diaľkové ovládanie
áno
Výška (cm)
34,9
Šírka (cm)
26,5
Hĺbka (cm)
17,9
Náklady na filtre (€/rok)
10
Hmotnosť (kg)
2,6

Napísať dotaz

Príslušenstvo

Vlhkomer TFA 30.5027.01 Detail

17 €

Vlhkomer TFA 30.5027.01

>5 ks skladom

Vlhkomer TFA 30.5027.02 Detail

17 €

Digitálny teplomer a vlhkomer - Lanaform LA120701 Detail

15 €

Digitálny teplomer a vlhkomer - Boneco WX200 Detail

16 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.04.2022
Overený zákazník
100 %

Odporúčam aj ostatným nákup v tomto obchode. V piatok som tovar objednal a v utorok dopoludnie bolo dodané. Zatiaľ som klimošku nevyskúšal, nebolo dostatočné horúco. Dúfam, že bude fungovať podľa mojich predstáv.