Zvlhčovač vzduchu Concept ZV2021 Perfect Air
Zvlhčovač vzduchu Concept ZV2021 Perfect Air
99 €
Na dotaz

Zvlhčovač vzduchu Concept ZV2021 Perfect Air

30 dní na vrátenie

Zvlhčovač vzduchu Concept ZV2021 Perfect Air

  • Záruka 2 roky
  • Určené do: 150 m3
  • 99 €
  • Bez DPH: 83 €
Na dotaz
  • Poponáhľajte sa! 29 návštevníkov sa teraz rozhoduje o kúpe
  • Žiadaný produkt! 10 predaných za posledný týždeň
  • Overené skúsenosťami! 100+ zákazníkov nakúpilo celkom
  • Možno vrátiť! Kúpte a využite možnosť bezplatného vrátenia tovaru počas 30 dní
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 10 rokov skúseností

Zvlhčovač vzduchu Concept ZV2021 Perfect Air

Zvlhčovač vzduchu Smart Concept ZV2021 je vybavený UVC lampou, plazmovou funkciou a aroma difuzérom. Ponúka 4 prevádzkové režimy a 7 intenzít pary. Má nádrž na vodu s objemom 4,6 l a čas prevádzky až 34 h.

Zvlhčovač ZV2021 z radu Perfect Air je kombináciou zvlhčovača vzduchu a aróma difuzéra. V kombinácii s UVC lampou a plazmou, ktoré pomáhajú odstraňovať škodlivé baktérie, vírusy, plesne a huby zo vzduchu.a zápachu, pomáha tiež čistiť vzduch vo vašej domácnosti. Moderný dizajn podčiarkujú elegantné dotykové ovládacie prvky a modré podsvietenie. S veľkou 4,6 litrovou nádržou na vodu vydrží pracovať až 34 hodín. Zvlhčovač sa automaticky vypne pri nedostatku vody.

Trpíte v zime často prechladnutím alebo celoročnými alergiami? Jednou z príčin môže byť suchý vzduch vo vašom byte alebo kancelárii. Nízka vlhkosť vzduchu zvyšuje riziko ochorení dýchacích ciest, zhoršuje alergie, astmu a môže mať vplyv na celkovú únavu organizmu. Zvlhčovač ZV2021 je ideálnym zariadením prvej pomoci, pretože dokáže zvýšiť vlhkosť v miestnosti a dosiahnuť zdravšie prostredie. Ponúka 7 úrovní intenzity pary a vďaka tichej prevádzke môžete zvlhčovač pohodlne používať aj počas spánku.

Po zapnutí zvlhčovač pracuje v automatickom režime, v ktorom reguluje optimálnu vlhkosť v závislosti od teploty v miestnosti. Aktiváciou režimu Zdravie sa udržiava vlhkosť na optimálnej hodnote 60 % a súčasne sa aktivujú funkcie zvlhčovania s ohrevom a UVC. V režime Baby udržiava vlhkosť na úrovni 55 % a aktivuje funkcie zvlhčovania s ohrevom, plazmy a UVC. Úroveň vlhkosti môžete nastaviť aj manuálne v rozsahu 30-75 %. V nočnom režime zvlhčovač pracuje s vypnutými indikátormi na dotykovom paneli.

Zvlhčovač ZV2021 je vybavený funkciou PLASMA a UVC lampou, ktoré minimalizujú množstvo vírusov vo vzduchu a eliminujú zápach. Plazma vysiela do vzduchu kladné a záporné ióny pomocou vysokého napätia, ktoré vznikajú v prírode. Tie potom spoločne ničia vírusy prenášané vzduchom, znižujú prašnosť, rozkladajú škodlivé plyny a osviežujú vzduch. Ultrafialové žiarenie typu C narúša bunkovú štruktúru DNA baktérií, vírusov, plesní a iných mikróbov a zabraňuje ich ďalšiemu množeniu.

Prevoňajte svoj domov čarovnou vôňou. Zvlhčovač ZV2021 je vybavený špeciálnou zásuvkou na arómu, do ktorej môžete kedykoľvek pridať niekoľko kvapiek obľúbenej vône bez toho, aby ste ho museli vypnúť. V krátkom čase vytvoríte atmosféru, ktorá navodí príjemné pocity a uvoľní vašu myseľ alebo pomôže od zdravotných komplikácií. Napríklad vôňa eukalyptu zmierňuje bolesti hlavy, uvoľňuje dýchacie cesty a celkovo posilňuje imunitný systém; vôňa levandule, mäty a citronely odpudzuje muchy a komáre.

Vďaka časovaču môžete nastaviť požadovaný čas zvlhčovania od 1 do 12 h. Po uplynutí nastaveného času sa zvlhčovač automaticky vypne.

Ultrazvukové zvlhčovače patria medzi najúčinnejšie a sú vhodné najmä tam, kde chcete dosiahnuť rýchly účinok. Ich hlavnou výhodou je vysoký výkon a nízka spotreba. ZV2021 dostane do vzduchu až 350 ml vody za hodinu, takže ho môžete umiestniť aj do väčších miestností (do 50 m²).

Zvlhčovač je vybavený prehľadným dotykovým displejom LED, ktorý zobrazuje aktuálnu vlhkosť a teplotu v miestnosti a upozorní vás, keď v nádržke nie je dostatok vody. Môžete si vybrať studenú alebo teplú paru a podľa potreby regulovať rýchlosť prúdenia pary a intenzitu vlhkosti. Jednoducho aktivujte akýkoľvek režim vrátane časovača s nastavením až na 12 hodín. Vďaka mobilnej aplikácii Concept Home, ktorá je bezplatne k dispozícii pre systémy iOS a Android, môžete zvlhčovač ovládať odkiaľkoľvek a kedykoľvek mať prehľad o aktuálnom stave vzduchu v miestnosti. Môžete použiť aj diaľkové ovládanie.

Parametre

Výrobca:
EAN
8595631013021
Zvlhčovací výkon (l/h)
0,35
Hlučnosť (dB)
35
Objem nádržky (l)
4,6
Predohrev
áno

Parametre

Výrobca:
EAN
8595631013021
Zvlhčovací výkon (l/h)
0,35
Hlučnosť (dB)
35
Objem nádržky (l)
4,6
Predohrev
áno
Výhody nákupu u nás

Napísať dotaz

Príslušenstvo

Vlhkomer TFA 30.5027.01 Detail

15 €

Vlhkomer TFA 30.5027.01

>5 ks skladom

Vlhkomer TFA 30.5027.02 Detail

13 €

Vlhkomer TFA 30.5027.02

Dlhodobo vypredané

Digitálny teplomer a vlhkomer - Lanaform LA120701 Detail

15 €

Digitálny teplomer a vlhkomer - Boneco WX200 Detail

16 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Overený zákazník
11.04.2024

Pri hľadaní obchodu pre nákup vybraného tovaru som porovnával hodnotenia obchodov, skúsenosti zákazníkov s obchodom, a tiež najlepšiu cenu. Zaujal ma obchod, ktorý spĺňal moje kritériá a navyše k vybranému tovaru poskytoval praktický a hodnotný darček k tomuto výrobku. Skrátka po všetkých stránkach najlepší obchod. Vrelo všetkým odporúčam.