Zvlhčovač StadlerForm OSKAR

Zvlhčovač StadlerForm OSKAR

  • 149 €
  • Bez DPH: 124 €
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Zvlhčovač na studenú paru OSKAR od švajčiarskeho výrobcu Stadler Form je tichý a ekonomický. Disponuje integrovaným hygrostatom, ktorý môžeme manuálne prepínať medzi 5 rôznymi stupňami, ktoré reprezentujú 40%, 45%, 50, 55% relatívnej vlhkosti vzduchu a nepretržitú prevádzku. Je teda vhodným pomocníkom pre domácnosti, ktoré potrebujú udržiavať prirodzenú vlhkosť vzduchu aj cez vykurovaciu sezónu, kedy sa vzduch nezdravo vysušuje. Vďaka prirodzenému odparovaniu zvlhčovač nevypúšťa do okolitého priestoru minerálne látky aj bez špeciálneho demineralizačného filtra. Môžeme ho teda použiť aj pri zvýšenej tvrdosti vody. Zvlhčovač OSKAR obsahuje špeciálnu nádobku na esenciálne oleje, pri použití ktorých sa nám celý byt príjemne prevonia. Zvlhčovač obsahuje antibakteriálnu striebornú kocku StadlerForm.

 

 

Výhody zvlhčovača StadlerForm OSKAR:

  • Švajčiarska značka Stadlerform
  • Technológia prirodzeného odparovania
  • Antibakteriálna ochrana
  • Indikátor výmeny filtru
  • Veľmi nízka spotreba energie
  • Možnosť použitia esenciálnych olejov ako vonných látok
  • 5 farebných prevedení

 

Parametre

Zvlhčovací výkon (l/h)
0,37
Regulácia výkonu
manuálna
Hlučnosť (dB)
26
Hlučnosť max. (dB)
39
Farba
bronzová
Objem nádržky (l)
3,5
Hygrostat
áno (manuálny)
Demineralizačný filter
ne
Predohrev
nie
Diaľkové ovládanie
nie
Výška (cm)
29,0
Šírka (cm)
24,6
Hĺbka (cm)
24,6
Hmotnosť (kg)
3,15
Náklady na filtre (€/rok)
39

Napísať dotaz

Ako zákazníci hodnotia tento produkt na Heuréke?

hoz  Overený zákazník

Nemám porovnaní s inými produktmi, ale za mňa spokojnosť aj keď s niekoľkými pripomienkami. Máme v miestnostiach cca 20-23 m2.

x LED kontrolky sa dajú vypnúť a pri spaní tak neruší, x zvlhčenie vzduchu je naozaj poznať. S manželom sme nadšení. Ráno nevstávame so suchom v ústach a v hrdle. Lepšie sa dýcha a pri nachladnutí aj odkašliava, jednoduché čistenie. Jednoducho sa len dá dole horná časť a vymyje sa nádobka. Ešte sme nečistili motor, tam je potreba aj rozskrutkovať kryt, Pri dosiahnutí požadovanej vlhkosti sa sám vypne, alebo sa dá zvoliť režim stáleho zvlhčovania, x nastaviteľné 2 rýchlosti. Na noc prepíname do pomalšieho a pokojného režimu.

x Na noc zapínam prístroj na nižšiu rýchlosť, je potom menej hlučný. Ruší ale znovu zapínanie po dosiahnutí požadovanej vlhkosti. Rozbehne sa z nejakého dôvodu najskôr na vysokú rýchlosť a potom ihneď do pomalšieho. Akoby si "uvedomil" s oneskorením, že je zapnutý na nižšiu rýchlosť. Cvaknutie pri prepínaní je v noci však celkom rušivé. Po cca 2 mesiacoch používaní som si ale už zvykla.

hoz  Overený zákazník

od "švajčiarskej kvality" by som čakával kvalitnejšie plasty, modré diódy na vrchu prístroja presvitajú plastom aj z boku. Dizajn je ľúbivý, ale nie úplne praktický - pre pohodlnú obsluhu musí byť prístupný ako spredu (ovládanie navrchu), tak z boku (dolievanie vody). Moje balenie malo porušenú "ochrannú" samolepku na krabici; prístroj však bol úplne kompletný a nepoužitý.

kvalitný, na stupeň 1 celkom tichý, príjemné zvlhčenie

hoz  Overený zákazník

vyriešil môj problém s nízkou vlhkosťou v dome s rekuperáciou. Nie snáď že by rekuperácia mohla v zime bežať stále a tento zvlhčovač vyrovnal úbytok vody, na to je malý, ale na pokrytie straty vlhkosti z občasného vetrania stačí a udrží ju na 40%. Na rozdiel od parných má malú spotrebu, na rozdiel od ultrazvukových po ňom nezostáva kamenný prach na podlahe. Pri jeho používaní nemám pocit, že je niečo vyriešené neprakticky.

tichý, úsporný, 2 úrovne rýchlosti ventilátora, diódy je možné vypnúť

vlhkomer meria vyššiu vlhkosť než je v skutočnosti (mám v dome dva kalibrované vlhkomery takže som si týmto tvrdením istý) o cca 8%

hoz  Overený zákazník

Tento tovar za nemalé peniaze som ihneď vrátil, pretože javil známky používania. Napr. okolo nasávacích otvorov bol omývaný prach. Pravdepodobne reklamovaný výrobok kvôli hlučnosti. Od pohľade bolo vidieť, že na Foshan Regal Motor Made in China bola nesúmerne vylisovaná vrtuľa a teda skôr alebo neskôr preveria uloženie hriadeľa motora. To pri výrobku za 3990Kč nemožno prehliadnuť. Výrobca šetrí na kvalite alebo výstupnej kontrole. Pre Vašu informáciu, zakúpil som Stylies Orion s rovnakými komponentmi a tam ma to už za cenu o 1500Kč nižšiu toľko netrápi, pretože zatiaľ neviem o kvalitnom zvlhčovači vzduchu s dlhodobo nízkou hlučnosťou do cca 4000Kč. Ale musím konštatovať , že aj Stylies Orion vydržal tichý len jednu noc a potom postupne pribúdajú rôzne pazvuky nevyváženého motora / vrtule. Pritom ventilátor v aute nám dokazuje, že aj po viac ako 2000h náročnej práci vie slúžiť bez vibrácií a pazvukov. Verím, že moja recenzia väčšine pomôže a vopred ďakujem za kladné hodnotenie, však chápem, že distribútora pre SR nepoteší a tak sa dočkám aj mínusových bodov. Ešte pripomeniem - pozrite sa niekedy napríklad na heureka.sk a zistíte, že rada produktov je v SR nadhodnotená! tak a teraz budú aj mínusy od predajcov :)

Primitívna elektronika, ktorá by mala vydržať, ak by prebiehala správne výstupná kontrola !, Nízka spotreba elektriny, Dizajn, Modré LED možno vypnúť

Lacné komponenty, ale predražený výrobok (v ČR 3990Kč, na Slovensku alebo vo Švajčiarsku vyjde v túto dobu po prepočte o 3-10% lacnejšie., Použitý Foshan Regal Motor s nevyváženou vrtuľou bude skôr či neskôr vibrovať a všeobecne bude hlučnejší., Modré LED sú dnes moderné, ale nie som sám, komu nevyhovujú. Aj výrobcovia áut už opäť od modrého podsvietenia prechádzajú na biele / zelené, ktoré oči nedráždi / neunavuje. Aspoň že idú u tohto výrobku úplne vypnúť., Relatívne drahé náplne, na to že ľuďom často po 2 mesiacoch plesnivejú a kus strieborného drôtu v plastovej krabičke by tiež mohol byť lacnejší.

hoz  Overený zákazník

v interiéri vyzerá veľmi dobre, po cca týždni používania sme spokojní. Zvlhčuje, nie je hlučný, vyzerá pekne

veľmi tichý,, kontrolnú LED diódu možno stlmiť alebo úplne vypnúť, moderný dizajn

žiadne proti

hoz  Overený zákazník

predčil moje očakávania a celej rodine sa teraz oveľa lepšie dýcha :)

DIZAJN, spôsob dopĺňania vody, spôsob uvoľňovania vlhkosti, tichý, antibakteriálna strieborná kocka, proste úplne dokonalý, náhradná filtračná sada ako darček ZADARMO

hoz  Overený zákazník

Všetko O.K.

hoz  Overený zákazník

Odporúčam všetkým

Kvalitný výrobok, odporúčam

hoz  Overený zákazník

je ok

žiadny hluk, krásny dizajn

Príslušenstvo

Strieborná kocka pre zvlhčovače Stadler Form Detail

16 € Bez DPH: 13 €

Filtre pre Stadler Form Oskar Detail

16 € Bez DPH: 13 €

Vlhkomer TFA 30.5027.01 Detail

13 € Bez DPH: 11 €

Vlhkomer TFA 30.5027.02 Detail

Vlhkomer TFA 30.5027.02

>5 ks skladom

13 € Bez DPH: 11 €

Esenciálny olej Stadler Form REVIVE - 10 ml Detail

14 € Bez DPH: 12 €

Esenciálny olej Stadler Form RELAX - 10 ml Detail

14 € Bez DPH: 12 €

Esenciálny olej Stadler Form REFRESH - 10 ml Detail

14 € Bez DPH: 12 €

Vlhkomer StadlerForm Selina Little biela Detail

15 € Bez DPH: 12 €

Vlhkomer StadlerForm Selina Little čierna Detail

15 € Bez DPH: 12 €

Digitálny teplomer a vlhkomer - Lanaform LA120701 Detail

15 € Bez DPH: 12 €

Digitálny teplomer a vlhkomer - Boneco WX200 Detail

16 € Bez DPH: 13 €

Súvisiace produkty

Zvlhčovač Boneco U200 Detail
Zvlhčovací výkon (l/h)
0,3
Príkon (W)
20
Regulácia výkonu
manuálna

84 € Bez DPH: 70 €

Zvlhčovač vzduchu Boneco W200 Detail

Zvlhčovač vzduchu Boneco W200

1-2ks skladom

Doprava zdarma
Zvlhčovací výkon (l/h)
0,35
Príkon max. (W)
23
Regulácia výkonu
manuálna

220 € Bez DPH: 184 €

Lanaform NOUMEA aroma difuzér ružová Detail
Zvlhčovací výkon (l/h)
0,009
Príkon (W)
9
Objem nádržky (l)
0,12

55 € Bez DPH: 46 €

Lanaform NOUMEA aróma difuzér zelená Detail
Zvlhčovací výkon (l/h)
0,009
Príkon (W)
9
Objem nádržky (l)
0,12

55 € Bez DPH: 46 €

Hodnotenie zákazníkov
10+ recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť
12.03.2016
Overený zákazník
100 %

Som spokojný, pre nás, ktorí nemajú bydlisko v Prahe alebo Brne, je možnosť jedine nákup cez internet. Keď je firma solídna, som určite spokojný a samozrejme odporúčam.