Zvlhčovač Concept ZV2010 PERFECT AIR
Zvlhčovač Concept ZV2010 PERFECT AIR
99 €
Skladom externý sklad

Zvlhčovač Concept ZV2010 PERFECT AIR

Zvlhčovač Concept ZV2010 PERFECT AIR

  • Výrobca: Concept
  • Záruka 2 roky
  • Určené do: 90 m3
  • 99 €
  • Bez DPH: 83 €
Skladom externý sklad
Zvyčajne odošleme za 1-3 pracovných dní
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Zvlhčovač Concept ZV2010 PERFECT AIR

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Concept ZV2010 s arómodifuzérom nastaví vo vašej domácnosti ideálne prostredie pre zdravé dýchanie. Vyniká veľmi tichou prevádzkou a príjemným ambientným podsvietením.

V čom Concept ZV2010 PERFECT AIR vyniká?

 

1. Kombinácia 2 v 1

Zvlhčovač vzduchu ZV2010 zo série Perfect Air je spojením zvlhčovača a arómodifuzéra. V kombinácii s účinným filtrom, ktorý zachytí baktérie a minerály obsiahnuté vo vode, vám pomôže v domácnosti nastaviť ideálne prostredie pre vaše zdravé dýchanie. Moderný dizajn podčiarkne aj farebné ambientné podsvietenie, ktoré ponúka širokú škálu farieb. Môžete si nastaviť jednu, prípadne ponechať všetky, aby sa postupne menili.

 

2. Zdravé dýchanie

Trpíte v zime často nachladnutím alebo celoročnými alergiami? Jedným z dôvodov môže byť suchý vzduch vo vašom byte či kancelárii. Nízka vlhkosť zvyšuje riziko respiračných ochorení, zhoršuje alergie, astmu a môže mať vplyv na celkovú únavu organizmu. Zvlhčovač ZV2010 je ideálnou prvou pomocou, pretože dokáže zvýšiť vlhkosť v miestnosti a docieliť zdravšie prostredie. Vďaka veľmi tichej prevádzke ho môžete umiestniť do spálne alebo k postieľke vašej ratolesti.

 

3. Vôňa, ktorá pomáha

Prevoňajte svoj domov čarovnou vôňou. Zvlhčovač vzduchu ZV2010 je vybavený špeciálnou arómozásuvkou, do ktorej môžete kedykoľvek pridať pár kvapiek vašej obľúbenej vône bez toho, aby ste ho museli vypínať. V priebehu okamihu vytvoríte atmosféru, ktorá vám navodí príjemné pocity a uvoľní vašu myseľ alebo pomôže od zdravotných komplikácií. Vôňa eukalyptu napr. uľaví od bolesti hlavy, uvoľní dýchacie cesty a celkovo podporí váš imunitný systém. Vôňa levandule, mäty a citronely odpudí muchy a komáre.

 

4. Princíp ultrazvuku

Ultrazvukové zvlhčovače patria medzi najefektívnejšie a sú vhodné predovšetkým tam, kde chcete dosiahnuť rýchly účinok. Ich hlavnou výhodou je vysoký výkon a nízka spotreba. Model ZV2010 dostane do vzduchu až 400 ml vody za hodinu, takže ho môžete umiestniť aj do väčších priestorov (až 56 m²). Veľmi jemnú paru dosiahne vďaka princípu vysokofrekvenčného ultrazvukového oscilátora s frekvenciou 1,7 MHz.

 

5. Jednoduché ovládanie

Zvlhčovač je vybavený prehľadným digitálnym displejom na rýchle a jednoduché ovládanie. Môžete voliť z emisie studenej alebo teplej pary a podľa potreby regulovať rýchlosť jej prúdenia a intenzitu vlhkosti. Disponuje 4,5 l veľkým zásobníkom na vodu a je schopný prevádzky až 32 hodín. V okamihu, keď sa zásobník na vodu vyprázdni, zvlhčovač sa automaticky vypne.

 

6. Rodina Perfect Air

Zvlhčovače, odvlhčovače, čističky... Čistý a svieži vzduch pre váš domov aj vašu myseľ. Pozrite sa na našu špeciálnu stránku venovanú sérii Perfect Air a zistite, čo všetko spôsobuje zlý vzduch v domácnosti. Stačí kliknúť na obrázok vedľa.

 

Zvlhčovač Concept ZV2010

Parametre

EAN
8595631006764
Zvlhčovací výkon (l/h)
0,4
Hlučnosť (dB)
30
Farba
biela
Hygrostat
áno
Výška (cm)
32,0
Šírka (cm)
19,5
Hĺbka (cm)
19,5
Hmotnosť (kg)
1,9

Napísať dotaz

Príslušenstvo

Sada 5ks esenciálnych olejov Detail

18 €

Sada 9ks esenciálnych olejov Detail

32 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

27.09.2021
Overený zákazník
100 %

Platil som prevodom. V potvrdzovacom mailu boli uvedené všetky potrebné údaje, okrem variabilného symbolu. Teda on tam bol. Zazrel som, že v liste bola priložená faktúra. To som nečakal, pretože list dorazil takmer okamžite po objednaniu. Inými slovami, bolo by super málinko vylepšiť text zasielaného potvrdenia. Spomenúť variabilný symbol a priloženou faktrúru. Potom bude všetko perfektné :-)