Tyčový bezvreckový AKU vysávač Rohnson M8 Mamba Ultimate
Tyčový bezvreckový AKU vysávač Rohnson M8 Mamba Ultimate
360 €
1 ks skladom

Tyčový bezvreckový AKU vysávač Rohnson M8 Mamba Ultimate
tyčový a ručný vysávač, vysoký sací výkon, niekoľko nástavcov

Doprava zdarma
30 dní na vrátenie

Tyčový bezvreckový AKU vysávač Rohnson M8 Mamba Ultimate
tyčový a ručný vysávač, vysoký sací výkon, niekoľko nástavcov

  • Záruka 2 roky
  • 360 €
  • Bez DPH: 300 €
1 ks skladom
Už v pondelok k odoslaniu na adresu
  • Poponáhľajte sa! 31 návštevníkov sa teraz rozhoduje o kúpe
  • Žiadaný produkt! 7 predaných za posledný týždeň
  • Overené skúsenosťami! 100+ zákazníkov nakúpilo celkom
  • Možno vrátiť! Kúpte a využite možnosť bezplatného vrátenia tovaru počas 30 dní
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 10 rokov skúseností

Bezvreckový tyčový vysávač Rohnson M8 Mamba Ultimate

Bezvreckový tyčový vysávač Rohnson M8 Mamba Ultimate je dokonalou kombináciou výkonu, mobility a pohodlia. Vďaka funkcii 2v1 sa ľahko zmení z tyčového na ručný vysávač, čo uľahčuje upratovanie všetkých miestností a zaručuje dokonalé výsledky bez ohľadu na povrch. Motorizovaný podlahový nadstavec a vysoký sací výkon zabezpečujú rýchle a účinné čistenie.

Flexibilná trubica a ergonomický dizajn umožňujú ľahký prístup do všetkých ťažko prístupných oblastí, čím zaručujú dokonale vyčistený priestor. Vďaka baleniu príslušenstva pre rôzne typy povrchov ponúka vysávač možnosť upratovania na akomkoľvek type podlahy. Navyše vďaka tichej prevádzke a dlhej výdrži batérie môžete upratovanie dokončiť bez prerušenia a v tichom prostredí. Výsledkom je dokonale čistý a uprataný domov.

Aké sú výhody vysávača Rohnson M8 Mamba Ultimate?

 

1. Digitálny motor a lítium-iónová batéria

 

Bezkartáčové BLDC motory sú kľúčovou vlastnosťou všetkých modelov radu Rohnson Mamba. Tieto motory dosahujú až 125 000 otáčok za minútu, čo umožňuje silnú a konštantnú saciu silu bez ohľadu na stav nádoby na prach alebo typ vysávaného povrchu. Vďaka mimoriadne výkonnému 560W digitálnemu motoru sú tieto vysávače vysoko účinné a spoľahlivé. Okrem toho má vysávač vďaka malým rozmerom motora dlhšiu životnosť.

M8 Mamba Ultimate sa vyznačuje tým, že obsahuje 2 kusy kvalitných lítium-iónových batérií s vysokou kapacitou (2500 mAh) a dlhou životnosťou. Tento model umožňuje predĺžiť čas vysávania až na 140 minút a batéria sa vďaka rýchlemu nabíjaniu dobije len za 120 minút. Spoločnosť Rohnson spolupracuje s poprednými dodávateľmi batérií, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s najnovšími technológiami. Vďaka tomu sú tieto vysávače vybavené kvalitnými a spoľahlivými batériami, ktoré sú kľúčom k trvalému a efektívnemu výkonu.

 

2. Motorizované nadstavce, hubice a bohaté príslušenstvo

 

Bezvreckový tyčový vysávač Rohnson M8 Mamba Ultimate AKU je vybavený motorizovaným podlahovým nadstavcom s rotujúcim valcom a variabilnou podlahovou hubicou, ktorá sa jednoducho pripojí k ručnému vysávaču. Vďaka tomuto príslušenstvu je tento vysávač skvelou voľbou na čistenie tvrdých aj mäkkých povrchov a na dôkladné čistenie čalúneného nábytku, vankúšov a matracov.

Motorizovaný nadstavec umožňuje hĺbkové čistenie odolných a zašliapaných nečistôt, zvieracích chlpy a jemný prach, zatiaľ čo variabilná podlahová hubica poskytuje flexibilitu a dôkladné vysávanie mäkkých povrchov. S ručným vysávačom sa dá ľahko manévrovať aj v menších priestoroch, v aute alebo na schodoch, takže M8 Mamba Ultimate je skvelým riešením na bežné upratovanie v domácnosti.

 

3. Flexibilná konštrukcia a HEPA filter

 

Tento vysávač je vybavený pokročilou cyklónovou technológiou, ktorá zabezpečuje vysokú účinnosť odstraňovania nečistôt. Prach sa zhromažďuje v 0,7-litrovej nádobe, ktorú možno po upratovaní ľahko vyprázdniť a umyť.

Vysávač má aj pokročilý HEPA filter, ktorý zachytáva aj veľmi jemné prachové častice. Filter má životnosť až 1 rok a možno ho ľahko umývať teplou vodou, čím sa zabezpečí jeho dlhodobá a spoľahlivá funkčnosť.

 

4. Indikátor stavu batérie a dlhá životnosť

 

Vysávač M8 Mamba Ultimate 2v1 je nielen výkonný, ale aj veľmi pohodlný pri používaní. Pomocou LED indikátora možno ľahko sledovať stav nabitia batérie a vybrať silu výkonu Eco / Medium / Max. Okrem toho možno ľahko prepínať medzi rôznymi typmi povrchov, čo uľahčuje čistenie.

Vďaka vysokému výkonu a schopnosti prispôsobiť sa všetkým typom podláh poskytuje tento vysávač maximálnu voľnosť pohybu a dokáže osvetliť aj tie najťažšie kúty. A vďaka dobe prevádzky, ktorá je dvakrát dlhšia ako u väčšiny vysávačov tejto kategórie, ponúka M8 Mamba Ultimate 2v1 kvalitu, výkon a odolnosť za veľmi prijateľnú cenu.

Parametre

Výrobca:
EAN
5202561536478
Doba nabíjania (h)
120
Kapacita batérie (Ah)
5000
Typ batérie
Li-Ion
Farba
čierna
Šírka (cm)
25,5
Výška (cm)
111,5
Hĺbka (cm)
22,5
Hmotnosť (kg)
80

Parametre

Výrobca:
EAN
5202561536478
Doba nabíjania (h)
120
Kapacita batérie (Ah)
5000
Typ batérie
Li-Ion
Farba
čierna
Šírka (cm)
25,5
Výška (cm)
111,5
Hĺbka (cm)
22,5
Hmotnosť (kg)
80
Výhody nákupu u nás

Napísať dotaz

Príslušenstvo

Náhradná batéria M8UBAT pre vysávače Rohnson M8 Mamba Pro a M8 Mamba Ultimate Detail

89 €

Súprava filtrov M8FSET pre vysávače M8 Mamba Pro a M8 Mamba Ultimate Detail

19 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.01.2022
Overený zákazník
100 %

Tento obchod odporúčam, hlavne domluva veľmi rychla a pristroj, ktorý som si zakúpila, Winix Čistička U450, je naozaj veľmi kvalitný prístroj, už po týždni používaní môžem s pokojným svedomím povedať, že pristroj naozaj funguje, lepšie sa mi v byte dýcha, zachytí akýkoľvek pach a ihneď vyčistí, mela som naznak rýmy, pretože je chrípkové obdobie v Prahe a okamžite mňa aj môjho priateľa choroba prešla. Verím, že za ďalší týždeň to bude ešte lepšie, chystám sa kúpiť ešte jednu svojim rodičom, ktorí majú doma mačku a veľký dom, kde prachu sa nájde naozaj dosť a verím, že budú rovnako spokojní ako ja so svojím partnerom.