Tyčový AKU vysávač Concept Mighty VP4160
Tyčový AKU vysávač Concept Mighty VP4160
148 €
Na dotaz

Tyčový AKU vysávač Concept Mighty VP4160
tyčový a ručný vysávač, jednoduchá údržba, nabíjacia stanica

30 dní na vrátenie

Tyčový AKU vysávač Concept Mighty VP4160
tyčový a ručný vysávač, jednoduchá údržba, nabíjacia stanica

  • Záruka 2 roky
  • 148 €
  • Bez DPH: 123 €
Na dotaz
Nebojte sa nakúpiť vianočné darčeky už teraz.
Môžete ich nerozbalené vrátiť až do 31.1.2024.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Sme autorizovaným predajcom a pre produktov značky Concept ponúkame bezplatnú prepravu produktu do autorizovaného servisného strediska v prípade poruchy počas trvania záruky. Túto službu môžete využiť, ak si ponecháte originálnu krabicu na výrobok kvôli bezpečnému zabaleniu.

Službu je možné uplatniť len v prípade výrobných a konštrukčných chýb výrobku zistených počas používania počas záručnej doby. Viac informácií nájdete TU.

Ako službu využiť? Postupne vyplňte formulár na reklamácie a uveďte všetky potrebné informácie. Následne vás budeme kontaktovať s ďalšími krokmi.

Akumulátorový vysávač Concept Mighty VP4160

Šnúrový vysávač Mighty VP4160 s odnímateľnou ručnou jednotkou vám pomôže vyčistiť celú domácnosť. Je vybavený výkonným jednosmerným motorom, kvalitnou Li-Ion batériou s výdržou 55 minút na jedno nabitie a motorizovanou turbo kefou na vysávanie kobercov.

2 v 1
Bezdrôtový tyčový vysávač Mighty VP4160 vám pomôže efektívne vyčistiť celú domácnosť. Je vybavený kvalitným a výkonným jednosmerným motorom, ktorý sa zaslúžil o vysoký sací výkon. Ľahko a rýchlo vysaje akúkoľvek podlahu a vďaka odnímateľnej ručnej jednotke aj drobné nečistoty z čalúnenia, nábytku, zásuviek a iných ťažko prístupných miest. Má elegantný strieborný dizajn s moderným LED podsvietením na rukoväti.

Vždy pripravený
Akumulátorový vysávač VP4160 je vybavený kvalitnou 2500 mAh Li-Ion batériou, ktorá ponúka pohodlné vysávanie bez kábla. Na jedno nabitie vydrží pracovať až 55 minút, čo vám poskytne dostatok času na upratovanie celej domácnosti. Li-Ion batéria má vysoký výkon a dlhú životnosť. Zároveň netrpí tzv. pamäťovým efektom, pri ktorom nesprávne nabíjanie môže spôsobiť náhly a trvalý pokles kapacity batérie v priebehu niekoľkých desiatok nabíjacích cyklov. Vysávač má 2 rýchlosti vysávania: vysokú pre maximálny sací výkon a ECO pre bežné vysávanie.

Konštantný sací výkon
Tyčový vysávač VP4160 funguje na princípe cyklónového vysávania, takže prach a nečistoty sa vďaka odstredivej sile dostávajú priamo do zbernej nádoby. Ak sa vám stane, že omylom vysajete napríklad kocku z detskej stavebnice, ľahko ju v nádobe nájdete. Hlavnou výhodou cyklónového vysávania je konštantný sací výkon a absencia vreciek. Počas čistenia nedochádza k víreniu prachu a vďaka umývateľnému filtru EPA 11 poskytuje vysokú úroveň filtrácie.

Motorová turbo kefa - špecialista na koberce
Vysávač je vybavený motorizovanou turbo kefou, ktorá si dokonale poradí so všetkými typmi kobercov. Ocenia ho najmä rodiny s domácimi zvieratami a malými deťmi. Vďaka vysokému saciemu výkonu dosiahnete dokonalé čistenie za kratší čas, čím ušetríte čas aj peniaze. Údržba turbo kefy je veľmi jednoduchá, stačí ju rozobrať, vyčistiť a znovu zložiť.

Jednoduchá údržba
Údržba vysávača je veľmi rýchla a jednoduchá. V okamihu, keď je nádoba na nečistoty plná, stlačte uvoľňovacie tlačidlo na hornej strane vysávača, uvoľnite nádobu, vyberte filter a vyprázdnite nečistoty. Filter umyte vodou, vysušte a spolu s vyprázdnenou nádobou ho vložte späť do vysávača.

Nič neunikne
Chcete mať upratané všetky kúty svojho domova? Vďaka 3 LED svetlám modelu VP4160 vám nič neunikne. Dokonale osvetlia aj tie najtmavšie miesta vášho domova, takže budete mať vždy dokonale čistý vysávač.

Ručný vysávač
Model VP4160 je skutočne všestranný. Má odnímateľnú ručnú vysávaciu jednotku, ktorú oceníte najmä pri vysávaní omrviniek na stole, kuchynskej linke, klávesnici alebo v kufri auta. Vďaka štrbinovej hubici môžete vysávať aj ťažko dostupné miesta a kefová hubica vám pomôže jemne odstrániť prach z nábytku, žalúzií, kníh, klávesníc atď. bez toho, aby ste ich poškriabali.

Nezaberá takmer žiadne miesto
Keď skončíte s prácou alebo sa vysávač vybije, jednoducho ho vložte do nabíjacej stanice, kde sa dobije a bude pripravený na ďalšie upratovanie s plným výkonom. Úplné nabitie trvá len 4-5 hodín. Vďaka sklopnej rukoväti zaberá minimum miesta.Nezaberá takmer žiadne miesto
Po skončení práce alebo ak sa vysávač vybije, jednoducho ho vložte do nabíjacej stanice, kde sa dobije a bude pripravený na ďalšie upratovanie. Úplné nabitie trvá len 4-5 hodín. Vďaka sklopnej rukoväti zaberá minimum miesta.

Perfektná čistá rodina
Nie nadarmo sa hovorí, že čistota je polovica zdravia. Preto sme v spoločnosti Concept vyvinuli rad čistiacich pomôcok v rovnakom dizajne. Stačí si vybrať ten, ktorý vám vyhovuje a padne do ruky. Pozrite si našu špeciálnu stránku venovanú radu Perfect Clean a zistite, koľko času strácate. Stačí kliknúť na obrázok vedľa.

Špecifikácie:

- 2v1 - vysávač, ručný vysávač

- Typ batérie: Li-Ion

- Kapacita batérie: 2500 mAh

- Napätie: 25,2 V

- Prevádzkový čas na 1 nabitie: 55 min.

- Čas nabíjania: 4-6 hod.

- 0,5 l Objem nádoby na prach: 0,5 l

- Motor na jednosmerný prúd

- Spotreba energie: 170 W

- 3x LED svetlo

- Umývateľný filter EPA 11

- Tlačidlo na jednoduché vybratie nádoby

- Motorizovaná turbo kefa

- Skladacia rukoväť

- Farba: strieborná

- Hladina hluku: 82 dB

- Dĺžka kábla: 180 cm

- Hmotnosť: 2,8 kg

- Rozmery (V x Š x H): 113 x 27 x 18 cm

Vlastnosti a výhody:

-2v1

-Motorizovaná turbo kefa

-Jednoduchá údržba

-Ručný vysávač

-Nezaberá takmer žiadne miesto

-Nabíjacia stanica

Parametre

Výrobca:
EAN
8595631007785
Doba nabíjania (h)
6
Hlučnosť (dB)
82
Objem nádržky (l)
0,5
Šírka (cm)
26
Výška (cm)
120
Hĺbka (cm)
15
Hmotnosť (kg)
2,8

Parametre

Výrobca:
EAN
8595631007785
Doba nabíjania (h)
6
Hlučnosť (dB)
82
Objem nádržky (l)
0,5
Šírka (cm)
26
Výška (cm)
120
Hĺbka (cm)
15
Hmotnosť (kg)
2,8

Napísať dotaz

Príslušenstvo

EPA filter VP4140/VP4150/VP4151/VP4160 Detail

9 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.11.2022
Overený zákazník
100 %

Odporúčam aj ostatným nákup v tomto obchode. V piatok som tovar objednal a v utorok dopoludnie bolo dodané. Zatiaľ som klimošku nevyskúšal, nebolo dostatočné horúco. Dúfam, že bude fungovať podľa mojich predstáv.