Tyčový vysávač CONCEPT MIGHTY VP4150
Tyčový vysávač CONCEPT MIGHTY VP4150
141 €
1 ks skladom

Tyčový vysávač CONCEPT MIGHTY VP4150
tyčový a ručný vysávač, vysoký sací výkon, motorizovaná TURBO kefa

30 dní na vrátenie

Tyčový vysávač CONCEPT MIGHTY VP4150
tyčový a ručný vysávač, vysoký sací výkon, motorizovaná TURBO kefa

  • Záruka 2 roky
  • 141 €
  • Bez DPH: 118 €
1 ks skladom
Už zajtra k odoslaniu na adresu
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Nebojte sa nakúpiť vianočné darčeky už teraz.
Môžete ich nerozbalené vrátiť až do 31.1.2024.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Tyčový vysávač CONCEPT MIGHTY VP4150

Tyčový vysávač CONCEPT MIGHTY VP4150 je skvelým pomocníkom pri upratovaní celej domácnosti. Jeho konštrukcia s odnímateľnou ručnou jednotkou poskytuje maximálnu flexibilitu a pohodlie pri upratovaní rôznych oblastí.

Jednou z najvýznamnejších vlastností tohto vysávača je jeho výkonný jednosmerný motor, ktorý poskytuje dostatočný sací výkon na účinné odstránenie nečistôt a prachu z vašich podláh. Nezáleží na tom, či ide o tvrdé podlahy alebo koberce, tento vysávač si hravo poradí so všetkými povrchmi.

Vďaka kvalitnej Li-Ion batérii ponúka vysávač CONCEPT MIGHTY VP4150 až 50 minút nepretržitej prevádzky na jedno nabitie. To znamená, že sa nemusíte obávať prerušenia upratovania kvôli vybitej batérii. Môžete sa plne sústrediť na upratovanie a vysávanie bez potreby častého nabíjania.

Ďalšou dôležitou funkciou tohto vysávača je motorizovaná turbo kefa, ktorá je ideálna na vysávanie kobercov. Jej výkonné rotačné pohyby prenikajú do vlákien koberca a odstraňujú nielen povrchový prach, ale aj hlboko usadené nečistoty. Vďaka tomu budú vaše koberce vyzerať sviežo a čisto.

Aké sú výhody vysávača CONCEPT MIGHTY VP4150?

 

1. Viacúčelový vysávač s kvalitnou batériou

 

Bezdrôtový tyčový vysávač MIGHTY VP4150 je dokonalým pomocníkom na efektívne upratovanie celej vašej domácnosti. Vďaka výkonnému jednosmernému motoru dosiahnete vysoký sací výkon, čo znamená, že rýchlo a jednoducho vyčistíte všetky druhy podláh. Vďaka odnímateľnej ručnej jednotke ľahko odstránite aj malé čiastočky nečistôt z čalúnenia, nábytku, zásuviek a iných ťažko prístupných miest. Vysávač má elegantný bielo-strieborný dizajn, ktorý umocňuje moderné LED podsvietenie na rukoväti.

Akumulátorový vysávač VP4150 je vybavený kvalitnou Li-Ion batériou s kapacitou 2000 mAh, ktorá vám zabezpečí bezproblémové bezdrôtové vysávanie. Na jedno nabitie vydrží až 50 minút, čo vám poskytne dostatok času na dôkladné upratovanie celej domácnosti. Li-Ion batéria sa vyznačuje vysokým výkonom a dlhou životnosťou. Navyše netrpí pamäťovým efektom, ktorý by pri nesprávnom nabíjaní mohol obmedziť jej kapacitu. Vysávač má tiež 2 rýchlosti vysávania: vysokú pre maximálny sací výkon a režim ECO pre bežné vysávanie, ktorý šetrí energiu a predlžuje životnosť batérie.

 

2. Vysoký sací výkon a motorizovaná TURBO kefa

 

Vysávač VP4150 využíva princíp cyklónového vysávania, čo znamená, že prach a nečistoty sú účinne oddeľované od vzduchu odstredivou silou a presmerované priamo do zbernej nádoby. Tento systém uľahčuje nájdenie a odstránenie všetkých nežiaducich predmetov, ako sú napríklad kocky z detských stavebníc. Hlavnou výhodou cyklónového vysávania je zachovanie stabilného sacieho výkonu a odstránenie potreby výmeny vreciek. Vďaka umývateľnému filtru EPA 11 potom vysávač poskytuje vysokú úroveň filtrácie a minimalizuje uvoľňovanie prachu počas čistenia.

Tento vysávač je vybavený motorizovanou turbo kefou, ktorá je ideálna na vysávanie všetkých typov kobercov. Rodiny s domácimi zvieratami a malými deťmi ocenia jeho silný sací výkon, ktorý umožňuje dôkladné upratovanie za kratší čas. Vďaka tomu ušetríte čas aj peniaze. Údržba turbo kefy je jednoduchá, stačí ju jednoducho rozobrať, vyčistiť a opäť zložiť. S touto výkonnou motorovou kefou budú vaše koberce vyzerať sviežo a čisto bez ohľadu na to, či ide o koberec s krátkym alebo dlhým vlasom.

 

3. Ľahký ručný vysávač a viacero režimov výkonu

 

S vysávačom VP6110 získate odnímateľnú ručnú jednotku, ktorá je praktická na čistenie menších plôch. Vďaka príslušenstvu s dlhou a krátkou štrbinovou hubicou s kefou môžete ľahko vyčistiť interiér auta, pohovku, kuchynskú linku alebo dokonca klávesnicu. Teleskopická trubica vám navyše umožní ľahko vysávať pavučiny a nečistoty v blízkosti stropu.

Tento tyčový vysávač je vybavený 3 režimami: Low, AutoBoost a High, ktoré môžete jednoducho prepínať priamo na rukoväti vysávača v závislosti od typu vysávaného povrchu. S nízkym výkonom môžete ľahko vysávať tvrdé podlahy, zatiaľ čo vysoký výkon sa vám bude hodiť na dôkladné čistenie kobercov. V režime AutoBoost sa navyše vysávač sám prispôsobí množstvu nečistôt a reguluje sací výkon, aby účinne odstránil všetky nečistoty.

 

4. Integrovaný ručný vysávač a kompaktné rozmery

 

VP4150 je skutočne všestranným pomocníkom pri upratovaní. Má odnímateľnú ručnú jednotku, ktorú oceníte pri ručnom vysávaní omrviniek na stole, kuchynskej linke, klávesnici alebo v kufri auta. Vďaka štrbinovej hubici sa dostane aj na ťažko dostupné miesta. Po skončení práce, alebo ak sa vybije, môžete vysávač jednoducho umiestniť do nabíjacej stanice, kde sa dobije a bude plne pripravený na ďalšie upratovanie. Plné nabitie trvá len 4 - 5 hodín, čo je veľmi pohodlné. Navyše vďaka sklopnej rukoväti zaberá vysávač pri skladovaní minimum miesta, čo je ďalšia praktická vlastnosť tohto všestranného pomocníka.

S vysávačom VP4150 môžete ľahko a efektívne vysávať všade, kde potrebujete. Od podláh a kobercov až po malé a ťažko dostupné priestory. Jeho všestrannosť, pohodlie a jednoduchá údržba z neho robia skvelú voľbu pre každú domácnosť, ktorá si cení čistotu a praktickosť.

Parametre

Výrobca:
EAN
8595631008751
Doba nabíjania (h)
300
Kapacita batérie (Ah)
2
Typ batérie
Li-Ion
Farba
biela a čierna
Šírka (cm)
26
Výška (cm)
120
Hĺbka (cm)
15
Hmotnosť (kg)
2,7

Parametre

Výrobca:
EAN
8595631008751
Doba nabíjania (h)
300
Kapacita batérie (Ah)
2
Typ batérie
Li-Ion
Farba
biela a čierna
Šírka (cm)
26
Výška (cm)
120
Hĺbka (cm)
15
Hmotnosť (kg)
2,7

Napísať dotaz

Príslušenstvo

EPA filter VP4140/VP4150/VP4151/VP4160 Detail

9 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.10.2022
Overený zákazník
100 %

Tento obchod odporúčam, hlavne domluva veľmi rychla a pristroj, ktorý som si zakúpila, Winix Čistička U450, je naozaj veľmi kvalitný prístroj, už po týždni používaní môžem s pokojným svedomím povedať, že pristroj naozaj funguje, lepšie sa mi v byte dýcha, zachytí akýkoľvek pach a ihneď vyčistí, mela som naznak rýmy, pretože je chrípkové obdobie v Prahe a okamžite mňa aj môjho priateľa choroba prešla. Verím, že za ďalší týždeň to bude ešte lepšie, chystám sa kúpiť ešte jednu svojim rodičom, ktorí majú doma mačku a veľký dom, kde prachu sa nájde naozaj dosť a verím, že budú rovnako spokojní ako ja so svojím partnerom.