Vážení zákazníci.

Z dôvodu zvýšeného dopytu môže dôjsť k menším zdržaniam pri expedícii objednávok. Robíme maximum, aby tieto zdržania boli čo najkratšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie.

Termoizolačný náter Thermowell THERMOMAX EXTRA 5kg
Termoizolačný náter Thermowell THERMOMAX EXTRA 5kg
70 €
Dlhodobo vypredané

Termoizolačný náter Thermowell THERMOMAX EXTRA 5kg

30 dní na vrátenie

Termoizolačný náter Thermowell THERMOMAX EXTRA 5kg

 • Záruka 2 roky
Tento produkt už bohužiaľ nie je v našej ponuke a nie je možné ho objednať. Môžete sa pozrieť na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 10 rokov skúseností

Termoizolačný náter THERMOMAX EXTRA 5kg

Termoizolačný náter v 5 kg balení je vhodný na použitie do interiéru aj exteriéru, spotreba 0,4 kg/m², výdatnosť 13 m²/bal. V bielej farbe, v prípade ostatných farebných odtieňov nás kontaktujte.

Chcete ušetriť za vykurovanie, ale nechcete vyhadzovať stovky až tisíce eur za zateplenie? Trápia vás plesne na stenách alebo tepelné mosty v stavebných konštrukciách? V tom prípade máme pre vás veľmi jednoduché riešenie v podobe termoizolačnej farby s označením THERMOMAX EXTRA. Termonáter sa nanáša valčekom, štetcom alebo striekaním na steny či stropy a jeho aplikáciu zvládne každý priemerný domáci majster. Termonáter je možné aplikovať ako v exteriéri, tak aj v interiéri.

Výhody náteru

Ďalšou výhodou termoizolačných náterov THERMOWELL je zvýšenie povrchovej teploty stien, nedochádza tak (alebo sa výrazne obmedzí) k zrážaniu vodných pár na stenách, čo je hlavnou príčinou vzniku plesní.

Výrazne zlepšujú tepelnú pohodu v interiéri a umožňujú dosiahnuť príjemného pocitu tepla pri nižšej vykurovacej teplote, takže opäť šetria vaše náklady za vykurovanie.

Termonátery možno taktiež využiť tam, kde nemožno aplikovať bežné zatepľovacie systémy (napr. historické budovy s členitou fasádou, kamenné budovy, omietky so zvýšenou vlhkosťou a pod.).

Naša farba THERMOMAX EXTRA je úplne priedušná, silikónová termoizolačná náterová hmota so zvýšenou protiplesňovou odolnosťou. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam je určená nielen pre vnútorné, ale aj pre vonkajšie omietky, na historické, kamenné budovy a omietky so zvýšenou vlhkosťou. Náter sa vyznačuje extrémne nízkou nasiakavosťou, mimoriadnou priepustnosťou vodných pár a vysokou odolnosťou voči poveternostným podmienkam a ÚV žiarenia.

 • Silikónový náter s vysokým termoizolačným účinkom.
 • Extra silný, extra odolný a extra účinný.
 • V zimnom období výrazne znižuje náklady na vykurovanie.
 • V letnom období zamedzuje prehrievaniu vnútorných priestorov.
 • Vonkajšie aj vnútorné použitie.
 • V interiéri zvyšuje povrchovú teplotu stien, čím účinne bráni zrážaniu vlhkosti na stenách a aktívne tak zamedzuje možnosti vzniku plesní.
 • V exteriéri aktívne zabraňuje výskytu rias, machov a plesní na vonkajších omietkach, bráni usadzovaniu nečistôt, má samočistiacu schopnosť (efekt lotosového listu).
 • Aktívne sanuje konštrukčné chyby stavby (tepelné mosty).
 • Zvyšuje tepelnú pohodu, priestor sa oveľa rýchlejšie vykúri.
 • Vysoká odolnosť proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu, garancia stálofarebnosti.
 • Vysoká mechanická odolnosť, plne umývateľný náter.
 • Veľmi jednoduchá aplikácia, zvládne priemerný domáci majster.
 • Veľmi rýchla návratnosť obstarávacích nákladov (do 3 rokov).

Viac informácií

S termoizolačným náterom ušetríte oproti bežným zatepľovacím systémom až 80 % hodnoty obstarávacích nákladov. Pritom však aplikujete veľmi účinný systém, ktorý zachytí až 87 % tepelného žiarenia, ktoré by inak uniklo cez vaše murivo smerom von. Návratnosť obstarávacej ceny termonáteru je veľmi rýchla, zvyčajne do 2 – 3 rokov. Znížte teda energetickú náročnosť svojich domov a bytov a šetrite náklady za vykurovanie. Z náterom THERMOWELL je to také jednoduché!

Termonáter sa aplikuje na vonkajšie alebo vnútorné omietku v dvoch až troch vrstvách. Nenechajte sa zmiasť jeho skvelými krycími vlastnosťami a dodržujte stanovený počet dvoch až troch vrstiev náteru. Štandardne je dodávaný v snehobielej farbe. Náter je možné individuálne tónovať bežnými prípravkami pre silikónové alebo akrylátové farby. Pri vonkajšej aplikácii odporúčame nechať natónovať v špecializovaných miešacích centrách, prípadne objednať u nás už v požadovanom farebnom tóne. Náš vzorkovník farebných odtieňov nájdete tu. Po zaschnutí je náter úplne umývateľný, v exteriéri navyše využíva princíp lotosové listu a vplyvom dažďa dochádza k jeho samoočišťovaniu.

Dôležitou zložkou termonáteru THERMOWELL sú duté sklenené mikroguľôčky, ktoré majú izolačno-reflexnú funkciu. Na povrchu stien sa po zaschnutí farby vytvorí súvislá termoreflexné vrstva z týchto guľôčok, ktoré odrážajú unikajúce teplo späť do obvodového muriva a do vykurovaného priestoru. Výrazne sa tak znižujú náklady na vykurovanie. Tomuto fyzikálnemu javu sa hovorí termoreflexia. Tá je založená na odraze tepelných vĺn, nie na tepelnej izolácii, preto v prípade týchto materiálov pracujeme s úplne odlišnými hodnotami, ako je pri bežných tepelných izolantoch bežné (súčiniteľ tepelného odporu W/m² x K). V tomto prípade uvádzame percentuálne množstvo zachyteného tepelného žiarenia, ktoré neunikne cez obvodovú konštrukciu z vykurovaného priestoru smerom von. Termoizolačný náter THERMOMAX EXTRA je schopný zachytiť až 87 % tohto tepelného žiarenia.

Upozornenie:

Výrobok obsahuje biocídne výrobky s protiplesňovými vlastnosťami. Účinné látky: 2-oktylizotiazol-3 (2H)-on, terbutrín, pyritión zinočnatý, 3-jód-2-propynyl butylkarbamát a oxid zinočnatý. Škodlivý pre vodné organizmy. S dlhodobými účinkami. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Obsahuje (2-oktylizotiazol-3 (2H)-on). Môže vyvolať alergickú reakciu. Dátum výroby, číslo výrobnej šarže, farebný odtieň a hmotnosť sú uvedené na veku obale. Podľa smernice EP a R2004/42/ES a Vyhlášky MŽP ČR č. 127/2011 Zb. limitná hodnota pre obsah VOC v tomto výrobku (kat. A/c VR) je max. 40 g/l je max. 40 g/l. Obsah VOC v tomto výrobku je max. 39 g/l v stave pripravenom na použitie.

Výhody nákupu u nás

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Overený zákazník
27.06.2024

Platil som prevodom. V potvrdzovacom mailu boli uvedené všetky potrebné údaje, okrem variabilného symbolu. Teda on tam bol. Zazrel som, že v liste bola priložená faktúra. To som nečakal, pretože list dorazil takmer okamžite po objednaniu. Inými slovami, bolo by super málinko vylepšiť text zasielaného potvrdenia. Spomenúť variabilný symbol a priloženou faktrúru. Potom bude všetko perfektné :-)