Stadler Form Aroma difuzér Jasmine titánový 100 ml
Stadler Form Aroma difuzér Jasmine titánový 100 ml
50 €
1 ks skladom

Stadler Form Aroma difuzér Jasmine titánový 100 ml

30 dní na vrátenie

Stadler Form Aroma difuzér Jasmine titánový 100 ml

  • 50 €
  • Bez DPH: 42 €
1 ks skladom
Už v pondelok k odoslaniu na adresu
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Spoľahlivý, kvalitný a nenápadný prístroj, ktorý vám pomôže nastoliť skvelú náladu a prevoňať domácnosť. To je aróma difuzér Jasmine od švajčiarskej značky Stadler Form, ktorý si vystačí s pár kvapkami obľúbenej vonné esencie. K rozšíreniu vône navyše využíva modernú ultrazvukovú technológiu, kedy pomocou rýchleho pulzovanie keramické doštičky premieňa náplň na studenú vodnú paru, ktorá sa rozširuje do celej miestnosti.

Jasmine konkurenciu predbehne predovšetkým nenápadným dizajnom, ktorý pripomína štýlovú misku či kvetináč. Vďaka možnosti výberu farby (biela, čierna, strieborná a červená) navyše difuzér môžete ľahko zladiť s dizajnom vašej domácnosti. Telo má pritom z pogumovaného materiálu, takže je na dotyk veľmi príjemná.

K dispozícii pritom má hneď dva pracovné režimy. Prvým je kontinuálny, ktorý znamená, že prístroj osviežuje miestnosť nepretržite. V tomto prípade dokáže pracovať približne 8 hodín. U intervalového režimu potom pracuje 10 minút a 20 minút odpočíva. Miestnosť je decentne prevoňaná a takto pracovať vydrží až 24 hodín.

Veľkým benefitom Jasmine je funkcia automatického vypnutia. Akonáhle difuzér vyčerpá náplň, automaticky sa sám vypne a počká, až ho znovu naplníte a spustíte. Ovládanie je pritom maximálne jednoduché a vystačíte si s dvoma tlačidlami, ktoré slúžia pre zapnutie / vypnutie a prepínanie dvoch vyššie spomínaných režimov.

Kontinuálny alebo intervalový režim
Sami si zvoľte, či má Jasmine pracovať bez prestania alebo v špeciálnom režime, kedy je 10 minút aktívny a 20 minút "odpočíva". Okrem intenzity prevoňania miestnosti režimy ovplyvňujú tiež výdrž, ktorá v závislosti na režime činí 8 (kontinuálna) či 24 (intervalový) hodín.
Geniálny design

Vďaka kompaktným rozmerom, elegantnému dizajnu a gumovému povrchu nie je miestnosť, kam by sa Jasmine nehodila. Pokojne ju môžete umiestniť na parapet, knižnicu, stolík alebo napríklad do kúpeľne.

Ultrazvuková technológia
Rozptyl vône zaisťuje moderná ultrazvuková technológia, kedy pomocou pulzovania keramickej membrány prístroj premieňa náplň (voda + zvolená aróma esencia) na studenú vodnú paru. Tá sa následne rozšíri po celej miestnosti a prevonia ju.

Automatické vypnutie

Pri vývoji produktu si výrobca dal záležať aj na praktickosť a bezpečnosť. Preto je k dispozícii funkcia automatického vypnutia, kedy sa Jasmine inteligentne vypne v prípade, že ju dôjde náplň a počká na naplnenie. Nemusíte sa tak obávať, čo sa deje, keď náplň dôjde.

Aróma terapia

Jasmine je ideálna pre aromaterapiu, teda druh alternatívnej medicíny, kedy sú využívané éterické oleje a ďalšie vonné zložky za účelom zmeny mysle, zlepšenia nálady, procesu poznávania i celkového zdravia. Jasmine sa pozitívne prejaví na všetkých aspektoch vaše života.

Vyberte si tu vašu

Máte radšej decentné alebo výrazné farby? S Jasmine si vyberie každý. Je totiž dostupná v niekoľkých farebných variantoch, voliť môžete medzi bielou, čiernou, bronzovou, limetkovou, berry / ružovou a metal.

 

Vlastnosti aróma difuzéru Jasmine

  • Príkon: 12V - 7.2W
  • Vydrží v prevádzke až 24 hodín na jedno naplnenie
  • Kapacita nádoby 100 ml
  • Intervalová funkcia (10 min. zapnuté, 20 min. vypnuté)
  • Automatické vypnutie
  • Tenká ochranná vrstva z gumy
  • Rozmery: 130 x 90 x 130 mm mm
  • Hmotnosť: 0.4 kg

 

Parametre

EAN
0802322002386
Zvlhčovací výkon (l/h)
0,012
Hlučnosť max. (dB)
26
Objem nádržky (l)
0,1
Šírka (cm)
13,0
Výška (cm)
9,0
Hĺbka (cm)
13,0
Hmotnosť (kg)
0,4

Parametre

EAN
0802322002386
Zvlhčovací výkon (l/h)
0,012
Hlučnosť max. (dB)
26
Objem nádržky (l)
0,1
Šírka (cm)
13,0
Výška (cm)
9,0
Hĺbka (cm)
13,0
Hmotnosť (kg)
0,4

Napísať dotaz

Príslušenstvo

Sada 5ks esenciálnych olejov Detail

18 €

Sada 9ks esenciálnych olejov Detail

32 €

Esenciálny olej Stadler Form REVIVE - 10 ml Detail

18 €

Esenciálny olej Stadler Form RELAX - 10 ml Detail

18 €

Esenciálny olej Stadler Form REFRESH - 10 ml Detail

18 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

11.08.2022
Overený zákazník
100 %

Pri hľadaní obchodu pre nákup vybraného tovaru som porovnával hodnotenia obchodov, skúsenosti zákazníkov s obchodom, a tiež najlepšiu cenu. Zaujal ma obchod, ktorý spĺňal moje kritériá a navyše k vybranému tovaru poskytoval praktický a hodnotný darček k tomuto výrobku. Skrátka po všetkých stránkach najlepší obchod. Vrelo všetkým odporúčam.