Stĺpový ventilátor TROTEC TVE 40 T
Stĺpový ventilátor TROTEC TVE 40 T
99 €
2 ks skladom

Stĺpový ventilátor TROTEC TVE 40 T

Stĺpový ventilátor TROTEC TVE 40 T

  • Výrobca: Trotec
  • Záruka 2 roky
99 €
119 €
2 ks skladom
Už v pondelok k odoslaniu na adresu
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Stĺpový ventilátor TROTEC TVE 40 T

Stĺpový ventilátor TVE 40 T poslúži nielen ako prostriedok na rýchle ochladenie vzduchu v miestnosti, ale aj ako prakticky bytový doplnok. Jeho futuristický dizajn sa hodí do každej modernej domácnosti, ktorá rada využije jeho všestranné použitie – ochladí, rozprúdi vzduch v miestnosti a tiež je navyše skvelým pomocníkom pri sušení bielizne.

V čom TROTEC TVE 40 T vyniká?

 

1. KVALITA NA PRVOM MIESTE

Celokovové telo vrátane lopatiek zaisťuje nielen skvelý dizajn, ale aj kvalitu a odolnosť voči vonkajším vplyvom. Stĺpový ventilátor navyše disponuje až 6 stupňami ventilácie, takže si môžete vybrať od mierneho vánku až po silnejšie fúkanie. Pri najvyššom výkone dosahuje hlučnosť 57 dB. Osciluje okolo svojej osi o 60° a tým distribuuje vzduch po celom okolí v širokom zábere.

 

2. DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE

Prístroj sa pýši nízkou spotrebou. Príkon totiž dosahuje 45 W pri svojom najvyššom výkonnostnom stupni. Kábel s dĺžkou 1,5 metra je už len takým malým bonusom.

Parametre

Stupne ventilátora
6
Hlučnosť max. (dB)
57
Farba
čierna
Výška (cm)
111,1
Šírka (cm)
32,5
Hĺbka (cm)
32,5
Hmotnosť (kg)
5,6

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.12.2020
Overený zákazník
100 %

Tento obchod odporúčam, hlavne domluva veľmi rychla a pristroj, ktorý som si zakúpila, Winix Čistička U450, je naozaj veľmi kvalitný prístroj, už po týždni používaní môžem s pokojným svedomím povedať, že pristroj naozaj funguje, lepšie sa mi v byte dýcha, zachytí akýkoľvek pach a ihneď vyčistí, mela som naznak rýmy, pretože je chrípkové obdobie v Prahe a okamžite mňa aj môjho priateľa choroba prešla. Verím, že za ďalší týždeň to bude ešte lepšie, chystám sa kúpiť ešte jednu svojim rodičom, ktorí majú doma mačku a veľký dom, kde prachu sa nájde naozaj dosť a verím, že budú rovnako spokojní ako ja so svojím partnerom.