Vážení zákazníci.

Z dôvodu zvýšeného dopytu môže dôjsť k menším zdržaniam pri expedícii objednávok. Robíme maximum, aby tieto zdržania boli čo najkratšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie.

Robotický vysávač s mopom Lauben Robot LaserVac 52BB Pet
Robotický vysávač s mopom Lauben Robot LaserVac 52BB Pet
544 €
Na dotaz

Robotický vysávač s mopom Lauben Robot LaserVac 52BB Pet

30 dní na vrátenie
Doprava zdarma

Robotický vysávač s mopom Lauben Robot LaserVac 52BB Pet

  • Záruka 2 roky
Tento produkt už bohužiaľ nie je v našej ponuke a nie je možné ho objednať. Môžete sa pozrieť na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 10 rokov skúseností

Robotický vysávač s mopom Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet

Prišiel, videl, upratal

Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet

Robotický vysávač Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet sa postará o vysoko účinné upratovanie vašej domácnosti bez potreby vašej pomoci. Robot vysáva a zároveň vytiera v 3 voliteľných intenzitách. Pomocou technológie LaserVac® vopred vytvorí presnú mapu vašich priestorov, ktoré potom vyčistí podľa vašich požiadaviek, ale bez vašej pomoci. Vysávač sme vybavili technológiou FloorSafe®, takže sa nemusíte obávať vytierania chúlostivých drevených podláh, ale poradí si aj s neporiadnou dlažbou na chodbe. S mimoriadne odolnými škvrnami si poradí technológia MopEffect®, vďaka ktorej robot vďaka špeciálnej trajektórii vydrhne každé miesto dvakrát. Vysávač má senzor proti pádu zo schodov a nárazu, je vybavený univerzálnou kefou na všetky typy podláh a špeciálnou kefou PetCarpet® na mimoriadne dôkladný zber zvieracích chlpov z kobercov. Pri výbere filtra HEPA 14, ktorý zachytí až 99,99 % častíc s veľkosťou od 0,1 do 0,3 mikrometra, sme mysleli aj na domáce zvieratá. Vysávač sa najlepšie ovláda pomocou mobilnej aplikácie Lauben Vacuum Robot, ktorá je k dispozícii zadarmo v češtine, nemčine a angličtine. Možno ho však ovládať aj pomocou diaľkového ovládania. V aplikácii môžete vytvoriť a uložiť až 5 máp rôznych priestorov a až 20 zakázaných zón a virtuálnych stien alebo priestorov bez mopu. Pomocou aplikácie môžete tiež jednoducho naplánovať upratovanie konkrétnej miestnosti v režime a intenzite podľa vlastného výberu na vami zvolený čas. Na jedno nabitie dokáže pracovať 200 minút a vyčistiť až 200 m2. Príjemným bonusom sú hlasové upozornenia vysávača v češtine, nemčine alebo angličtine. Vďaka svojej nízkej výške sa bez problémov dostane aj pod nábytok. Je bezvreckový, ľahko sa udržiava a vďaka bočným kefám bez problémov vyčistí aj rohy, steny a iné ťažko dostupné miesta.

Automatické inteligentné čistenie celého bytu
Vysávač Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet si poradí so všetkými druhmi povrchov a dostane sa aj do ťažko prístupných kútov a zákutí. Automaticky rozpozná koberec a zvýši na ňom sací výkon. Vďaka svojej nízkej výške vysáva aj pod nábytkom, takže sa nemusíte namáhavo zohýbať. Má senzory pádu a nárazu, takže je šetrný k sebe aj k vášmu zariadeniu. Pri prvom upratovaní si pomocou technológie LaserVac® vytvorí mapu vášho priestoru, ktorý potom vyčistí podľa vašich predstáv bez vašej pomoci. Pomocou mobilnej aplikácie si môžete podrobne naplánovať upratovanie domácnosti, aj keď nie ste doma. Po skončení upratovania sa vysávač sám odvezie späť do nabíjacej stanice. Ak sa batéria počas čistenia vybije, sama sa nabije a potom dokončí čistenie od miesta, kde skončila.

Naplánujte si upratovanie na niekoľko kliknutí
Pri prvom spustení vysávač automaticky vytvorí mapu vášho priestoru a uloží ju do mobilnej aplikácie. Až 5 týchto máp môžete uložiť pre rôzne priestory, napríklad okrem domu aj pre chatu alebo kanceláriu. Vďaka možnosti uložiť a pomenovať jednotlivé mapy a ich priestory môžete jednoducho vybrať oblasť čistenia. Pre každú oblasť môžete nastaviť konkrétny dátum, čas, režim a intenzitu. Pomocou aplikácie môžete definovať až 20 zakázaných zón a virtuálnych stien, teda miest, kam vysávač nemôže ísť. Celé upratovanie tak môžete pohodlne naplánovať z telefónu kedykoľvek a odkiaľkoľvek, vysávač urobí všetku prácu za vás.

Inteligentná mobilná aplikácia
Vysávač Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet máte vždy pod kontrolou vďaka mobilnej aplikácii Lauben Vacuum Robot, ktorá je bezplatne k dispozícii v češtine, angličtine a nemčine. Po prvom spustení si vysávač vytvorí mapu vášho bytu alebo domu, aby pri ďalších čisteniach presne vedel, kde sa nachádza. Dokonale sa naviguje a dokáže tak vyriešiť najrôznejšie situácie. Môžete sa spoľahnúť, že čistenie dokončí. V aplikácii môžete pomenovať jednotlivé miestnosti a jednoducho naplánovať upratovanie na určitý čas odkiaľkoľvek, napríklad keď sa vraciate z práce. Aplikácia umožňuje sledovať vysávač v reálnom čase, manuálne označiť dráhu čistenia vrátane zakázaných zón, nastaviť intenzitu sania a vytierania alebo skontrolovať stav filtra a príslušenstva. Ak nemáte smartfón alebo vám nevyhovuje ovládanie pomocou aplikácie, môžete vysávač ovládať pomocou diaľkového ovládača.

Jednoduchá obsluha a údržba, bohaté príslušenstvo
Robotický vysávač môžete jednoducho ovládať pomocou mobilnej aplikácie Lauben Vacuum Robot, ktorá je k dispozícii v slovenčine, ale môžete použiť aj diaľkové ovládanie. K dispozícii sú samozrejme hlasové upozornenia v češtine, angličtine alebo nemčine. Vysávač je bezvreckový, po upratovaní vyprázdnite jeho nádobu na prach alebo vyčistite tkaninu mopu. Vysávač sa po upratovaní sám vráti do nabíjacej základne, kde sa automaticky dobije na ďalšie použitie. Má senzor proti pádu zo schodov a senzor nárazu. Keď vysávač narazí na prekážku, sám sa spomalí, takže nehrozí poškodenie vysávača ani vášho nábytku.

Súčasťou balenia je kefa na chlpy domácich zvierat PetCarpet®, hypoalergénny HEPA filter kategórie 14, ktorý zachytí až 99,99 % častíc s veľkosťou 0,1 - 0,3 mikrometra, a kefa na jeho čistenie, 2 mopové tkaniny, 4 bočné kefy, kefa na čistenie hlavnej kefy a diaľkové ovládanie. Ovládanie vysávača je vysvetlené vo videonávode, na ktorý odkazuje priložený kód QR.

Umelá inteligencia s navigáciou LaserVac®
Vopred si vytvorí mapu oblasti, ktorú potom dokonale naviguje, a vďaka mimoriadnej presnosti sa s ňou dá ďalej pracovať.

Viacpodlažné mapovanie
V aplikácii môžete uložiť a pomenovať až 5 rôznych máp.

MopEffect®
Vďaka špeciálnej trajektórii robot simuluje drhnutie podlahy, takže si poradí aj s tými najodolnejšími škvrnami.

FloorSafe®
Nemusíte sa obávať vytierať ani tie najchúlostivejšie drevené povrchy, vďaka možnosti dávkovania množstva vody si poradí so všetkými typmi podláh.

PetCarpet®
Vieme, akú spúšť po sebe môžu zanechať chlpatí domáci miláčikovia, preto sme k vysávaču pridali špeciálnu kefu, ktorá je skvelá na zbieranie dlhších chlpov, dokonca aj z vyšších kobercov.

Spoľahlivé dokončenie čistenia
Na čistiaci stroj Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet sa môžete spoľahnúť pri dokončení čistenia. Po návrate z práce ho nájdete spokojne odpočívať v nabíjacej základni v upratanom byte.

Dobíjanie uprostred čistenia
Žiadna dráma sa nekoná ani v prípade, že robot nemá dostatok energie na celé čistenie. Jednoducho sa príde nabiť a potom dokončí čistenie na rovnakom mieste.

Filter HEPA si poradí s prachom a alergénmi
Pri výbere filtra HEPA 14, ktorý zachytí až 99,99 % častíc s veľkosťou od 0,1 do 0,3 mikrometra, sme mysleli aj na domácich miláčikov a spoľahlivo vyčistí váš domov od alergénov.

Zakázané zóny a virtuálne steny
Prostredníctvom mobilnej aplikácie môžete označiť až 20 miest, kam nechcete, aby vysávač chodil. Pri čistení sa im potom automaticky vyhne.

Priestory bez mopu
Nechcete, aby robot pri vytieraní namočil koberec, alebo chcete, aby nepoškodil parkety? Žiadny problém, jednoducho si v aplikácii nastavte oblasť bez mopu.

Plánovanie čistenia
Upratovanie môžete ľahko naplánovať odkiaľkoľvek, napríklad keď sa vrátite z práce. Môžete si vybrať konkrétnu miestnosť, režim a intenzitu upratovania a preferovaný čas a deň.

3 úrovne vysávania a vytierania
Vďaka možnosti výberu z 3 intenzít vysávania a stierania sa nemusíte obávať o chúlostivejšie povrchy, ale zároveň si vysávač poradí so všetkými druhmi nečistôt, od rozliatej kávy až po škvrny od blata.

Inteligentná aplikácia v CZ, EN a DE
Mobilná aplikácia Lauben Vacuum Robot, ktorá je k dispozícii bezplatne v češtine, angličtine a nemčine, vám umožňuje mať všetko pod kontrolou.

Hlasové oznámenia
Robot na vás bude hovoriť priateľským hlasom, podľa vašich preferencií si vyberte češtinu, angličtinu alebo nemčinu.

Diaľkové ovládanie
Ak nemáte smartfón alebo vám nevyhovuje ovládanie pomocou aplikácie, môžete vysávač ovládať pomocou diaľkového ovládača.

Výška len 9,6 cm, prekážky do 1,5 cm
Vďaka výške 9,6 cm sa vysávač ľahko dostane pod nábytok a prekoná aj prekážky do výšky 1,5 cm.

200 minút / 200 m2 na jedno nabitie
Na jedno plné nabitie môže vysávač pracovať 200 minút a vyčistiť až 200 m2 priestoru. Po dokončení čistenia sa sám vráti do nabíjacej základne.

Tichý režim
Vysávač má tichý režim, v ktorom znižuje rýchlosť otáčania a sací výkon, aby sa minimalizovala hlučnosť.

Senzor proti nárazu a pádu
Vysávač je vybavený senzorom proti nárazu, ktorý pri detekcii prekážky spomalí. Nespadne zo schodov ani z terasy, pretože jeho senzory rozpoznajú okraj a zmenia smer. Preto je šetrný k sebe aj k vášmu zariadeniu.

Bohaté príslušenstvo
Vysávač je vybavený univerzálnou kefou na všetky typy podláh, ako aj špeciálnou kefou PetCarpet® na zbieranie chlpov domácich zvierat z kobercov.

Technické parametre:

- Typ povrchu: Na všetky typy podláh, koberce, tvrdé podlahy, lino, drevené podlahy, plávajúce podlahy, dlažby

- Navigácia: Áno, Lidar s umelou inteligenciou LaserVac®

- Použitie.

- Jazyky.

- Hlasové oznamy: česky, anglicky a nemecky

- Vlastnosti: Navigácia LIDAR s umelou inteligenciou LaserVac®, špecialista na domáce zvieratá, špeciálna kefa na chlpy domácich zvierat PetCarpet®, inteligentné dávkovanie vody FloorSafe®, trajektória pohybu mopu MopEffect®, nastaviteľná intenzita sania, Tichý režim, infračervený senzor pádu, infračervený senzor nárazu, vysávanie viacerých miestností, plánovač upratovania, až 20 virtuálnych stien a zón bez pohybu, oblasti bez mopovania, až päť uložených máp, obnovenie uloženej mapy, detekcia kobercov, filter HEPA14, hlasové upozornenie

- Možnosti aplikácie: plán upratovania (môžete nastaviť, ktoré dni a časy, aký sací výkon sa má použiť, či sa má mopovať a s akou intenzitou, ktoré konkrétne miestnosti sa majú upratať a koľkokrát, až 20 virtuálnych stien a zón bez pohybu, oblasti bez mopovania, uloženie až piatich máp (napr. chata, 1. poschodie, prízemie), možnosť obnovenia uloženej mapy, pomenovanie miestností, spájanie a rozdeľovanie miestností, jazyk aplikácie, jazyk hlasového upozornenia, stav príslušenstva, intenzita vysávania (stredná, intenzívna a tichá), intenzita mopovania (3 úrovne, možno nastaviť napr. pre citlivé podlahy), tichý režim, režim "nerušiť"

- Možnosti diaľkového ovládania.

- Určenie: s mopom, na čistenie kobercov, na chlpy domácich zvierat, na všetky typy podláh, pre alergikov

- Pre alergikov: Áno

- Plánovanie čistenia: Áno

- Automatické dobíjanie: Áno

- Bariéra: 1,5 cm

- Snímač nárazu: Áno, infračervené

- Senzor proti pádu: Áno, infračervené

- Vysáva a vytiera v jednom kroku: Áno

- Mopovanie: Áno

- Objem nádoby na prach: 475 ml

- Objem nádoby na vodu: 220 ml

- Počet bočných kefiek: 2

- Typ ovládania: Na tele, diaľkové ovládanie, aplikácia

- Filtre: HEPA filter 14, umývateľný filter

- Výška: 9,6 cm

- Šírka: 33 cm

- Hmotnosť: 3,1 kg

- Vymeniteľná batéria: Áno

- Farba: čierna

- Hladina hluku: 62 dB

- Čas nabíjania: 240 - 360 min

- Prevádzkový čas: 200 min.

- 200 m2 na jedno nabitie

- Typ: Robotický

Vlastnosti a výhody:

-Nádrž na umývanie

-Nádrž na nečistoty

-Nabíjacia stanica

-Inteligentné čistenie

-Inteligentná mobilná aplikácia

-Jednoduché používanie a údržba

-Multifloor mapovanie

-Filter HEPA 14

-Plánovanie upratovania

-Tichý režim

-Senzor proti nárazu a pádu

-Bohaté príslušenstvo

-Dostupné náhradné diely

Parametre

Výrobca:
Doba nabíjania (h)
6
Hlučnosť (dB)
62
Farba
Čiarná
Diaľkové ovládanie
áno
Šírka (cm)
33
Výška (cm)
9,6
Hĺbka (cm)
33
Hmotnosť (kg)
3,1

Parametre

Výrobca:
Doba nabíjania (h)
6
Hlučnosť (dB)
62
Farba
Čiarná
Diaľkové ovládanie
áno
Šírka (cm)
33
Výška (cm)
9,6
Hĺbka (cm)
33
Hmotnosť (kg)
3,1
Výhody nákupu u nás

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Overený zákazník
01.06.2024

Veľmi rýchle dodanie, na predajni mi bola odporúčaná klimatizácia, ktorú som si objednal cez internetový obchod a zaplatil kartou. Objednávku som urobil okolo 17.00 hodín a tovar mi bol privezený nasledujúci deň v 08.00 hodín