Robotický vysávač Concept VR1000 ROBOCROSS SPACE AQUA
Robotický vysávač Concept VR1000 ROBOCROSS SPACE AQUA
139 €
Na dotaz

Robotický vysávač Concept VR1000 ROBOCROSS SPACE AQUA
suché a mokré čistenie, vysokokvalitný motor BLDC, vysokokapacitná batéria, senzory nárazu a pádu, 4 režimy čistenia

30 dní na vrátenie

Robotický vysávač Concept VR1000 ROBOCROSS SPACE AQUA
suché a mokré čistenie, vysokokvalitný motor BLDC, vysokokapacitná batéria, senzory nárazu a pádu, 4 režimy čistenia

  • Záruka 2 roky
  • 139 €
  • Bez DPH: 116 €
Na dotaz
Produkt nie je skladom
Nebojte sa nakúpiť vianočné darčeky už teraz.
Môžete ich nerozbalené vrátiť až do 31.1.2024.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Sme autorizovaným predajcom a pre produktov značky Concept ponúkame bezplatnú prepravu produktu do autorizovaného servisného strediska v prípade poruchy počas trvania záruky. Túto službu môžete využiť, ak si ponecháte originálnu krabicu na výrobok kvôli bezpečnému zabaleniu.

Službu je možné uplatniť len v prípade výrobných a konštrukčných chýb výrobku zistených počas používania počas záručnej doby. Viac informácií nájdete TU.

Ako službu využiť? Postupne vyplňte formulár na reklamácie a uveďte všetky potrebné informácie. Následne vás budeme kontaktovať s ďalšími krokmi.

Robotický vysávač Concept VR1000

Robotický vysávač Space Aqua 2 v 1 Concept VR1000 RoboCross zvládne suché aj mokré čistenie. Je vybavený vysokokvalitným motorom BLDC, vysokokapacitnou batériou LG BYD a senzormi proti kolízii a pádu. Ponúka 4 režimy čistenia vrátane plánovania.

SpaceTec 2.0 na rýchle a efektívne čistenie 
Robotický vysávač VR1000 je vybavený pokročilou navigačnou technológiou SpaceTec 2.0, ktorá je riadená inteligentným algoritmom. Dokonale si poradí so všetkými podlahovými krytinami a dokonca aj s členitými priestormi. Je vybavený 20 inteligentnými senzormi, ktoré zabraňujú nárazom a pádom zo schodov. Keď skončíte s čistením alebo ak je batéria vybitá, automaticky vyhľadá nabíjaciu stanicu, kde sa nabije, a počká do ďalšieho čistenia. Súčasťou základného vybavenia je aj magnetický pás, ktorý slúži ako virtuálna stena. Jednoducho ním ohraničte oblasť, do ktorej nechcete, aby robot išiel.

Nič ho nezastaví 
Robot je vybavený veľkými kolesami a výkonným motorom, takže si poradí s prahom a inými prekážkami vysokými až 1,5 cm. Vďaka nízkemu profilu len 7,5 cm zabezpečí dokonalé upratovanie pod skriňou alebo pod posteľou. Je vybavený hlavnou kefou, ktorá zbiera nečistoty do zbernej nádoby, a dvoma bočnými kefami, ktoré rozširujú dosah vysávania a starajú sa o čistenie pozdĺž stien, nábytku, v rohoch miestností a na iných ťažko prístupných miestach. Dá sa ľahko rozobrať, takže údržba zaberie minimum času.

Zbavuje sa vírusov a baktérií 
Chcete sa doma cítiť naozaj bezpečne? Robotický vysávač s mopom je ďalším z radu pomocníkov, ktorí vám pomôžu v boji proti vírusom a baktériám. Jednoducho pridajte do nádržky na vodu vhodný dezinfekčný prostriedok a nechajte robota vytierať. Vaše podlahy budú dokonale čisté a vydezinfikované.

2 v 1: vysávače a mopy 
Robotický vysávač 2 v 1 je vybavený dvoma zásobníkmi, ktoré uľahčujú suché aj mokré čistenie. Prvý zásobník s objemom 500 ml sa používa na klasické chemické čistenie. Ak pripojíte mopovací modul s elektronicky riadeným mopovaním, môžete vysávať a mopovať súčasne. Dve čistenia môžete vykonať v rekordne krátkom čase. Mopovací modul je vybavený tkaninou z mikrovlákna, ktorá viaže nečistoty a počas čistenia podlahu aj leští. Tkaninu možno ľahko vybrať a vyprať v práčke.

Výkonný motor a vysoký sací výkon 
Vysávač je vybavený digitálnym bezkefkovým jednosmerným motorom BLDC, ktorý má množstvo výhod. Je vysoko výkonný a v porovnaní s bežnými motormi je tichší, spoľahlivejší, energeticky úspornejší a má dlhšiu životnosť. Zároveň prispieva k vysokému saciemu výkonu vysávača, ktorý dosahuje 2000 Pa. Ponúka 3 úrovne výkonu, ktoré sa líšia v závislosti od režimu čistenia. Sací výkon možno nastaviť aj manuálne podľa potreby a úrovne znečistenia.

Vydrží až 80 minút 
Robotický vysávač je poháňaný kvalitnou 2600 mAh Li-Ion batériou, ktorá na jedno nabitie vydrží upratovať až 80 minút. Táto batéria sa vyznačuje vyšším výkonom a dlhšou životnosťou. Zároveň netrpí tzv. pamäťovým efektom, pri ktorom nesprávne nabíjanie môže spôsobiť náhly a trvalý pokles kapacity batérie v priebehu niekoľkých desiatok nabíjacích cyklov.

Filter HEPA 13 - vhodný aj pre alergikov 
Robotický vysávač VR1000 je vybavený trojstupňovým filtračným systémom s vysoko účinným filtrom HEPA 13, ktorý dokáže zachytiť jemný prach, roztoče a alergény a zabrániť ich úniku späť do vzduchu. Je preto vhodný aj pre domácnosti s alergikmi a pre rodiny s malými deťmi.

Režimy čistenia
Inteligentný robotický vysávač ponúka 4 režimy čistenia. V režime Space sa vysávač účinne a systematicky pohybuje v líniách okolo priestoru a nakoniec čistí pozdĺž stien. V režime Local TURBO sa pohybuje v špirále a vysáva maximálnym výkonom na určitom mieste. S režimom perimetra dosiahnete dokonalé čistenie pozdĺž stien. V manuálnom režime môžete vysávač nasmerovať presne tam, kde potrebujete upratať.

Ovládacie prvky
Pomocou diaľkového ovládania jednoducho vyberte režim čistenia a úroveň sacieho výkonu. Zároveň môžete robota nasmerovať na konkrétnu oblasť, ktorú práve potrebujete vyčistiť. K dispozícii je aj funkcia plánovaného upratovania, takže si môžete naplánovať upratovanie napríklad na čas, keď ste v práci, aby bol váš domov po vašom návrate dokonale uprataný. Mysleli sme aj na detaily. Aby ste nemuseli hľadať diaľkové ovládanie zakaždým, keď chcete dať robota do služby, vybavili sme ho praktickým úložným priestorom. Takto budete mať ovládač vždy po ruke.

Technické parametre:

- Navigačná technológia SpaceTec 2.0

- Motor BLDC

- Sacia sila: 2000 Pa (3 úrovne)

- Li-Ion batéria: 2600 mAh - až 80 minút

- 4 režimy čistenia - Space, lokálne TURBO, perimeter a manuálne)

- Snímač pádu zo schodov

- Infračervené snímače nárazu

- Objem prachového pohára: 500 ml

- Objem nádržky na vodu: 230 ml

- Trojstupňová filtrácia s filtrom HEPA 13

- Plánovanie čistenia

- Čas nabíjania: 3-5 hodín

- Farba: čierna

- Hladina hluku: 69-73 dB

- Dĺžka kábla: 150 cm

- Hmotnosť: 2,63 kg

- Rozmery: 33 x 33 x 7,5 cm

Vlastnosti a výhody:

-Nabíjacia stanica

-2x utierky na vytieranie

-Adaptér

-Mopovací modul

-4x bočná kefa

-2x filter HEPA

-Diaľkové ovládanie

-1x magnetická páska 2 m

-Režimy čistenia

-Výkonný motor a vysoký sací výkon

-2v1: vysávače a mopy

Parametre

Výrobca:
EAN
8595631007914
Doba nabíjania (h)
5
Kapacita batérie (Ah)
2,6
Hlučnosť (dB)
73
Farba
čiarná
Šírka (cm)
33
Výška (cm)
33
Hĺbka (cm)
7,5
Hmotnosť (kg)
2,63

Parametre

Výrobca:
EAN
8595631007914
Doba nabíjania (h)
5
Kapacita batérie (Ah)
2,6
Hlučnosť (dB)
73
Farba
čiarná
Šírka (cm)
33
Výška (cm)
33
Hĺbka (cm)
7,5
Hmotnosť (kg)
2,63

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

09.10.2022
Overený zákazník
100 %

Som spokojný, pre nás, ktorí nemajú bydlisko v Prahe alebo Brne, je možnosť jedine nákup cez internet. Keď je firma solídna, som určite spokojný a samozrejme odporúčam.