Robotický vysavač Concept 2 v 1 ROBOCROSS GYRO VR2110
Robotický vysavač Concept 2 v 1 ROBOCROSS GYRO VR2110
307 €
Dlhodobo vypredané

Robotický vysavač Concept 2 v 1 ROBOCROSS GYRO VR2110

Doprava zdarma
30 dní na vrátenie

Robotický vysavač Concept 2 v 1 ROBOCROSS GYRO VR2110

  • Záruka 2 roky
  • 307 €
  • Bez DPH: 256 €
Dlhodobo vypredané
  • Poponáhľajte sa! 26 návštevníkov sa teraz rozhoduje o kúpe
  • Žiadaný produkt! 7 predaných za posledný týždeň
  • Overené skúsenosťami! 100+ zákazníkov nakúpilo celkom
  • Možno vrátiť! Kúpte a využite možnosť bezplatného vrátenia tovaru počas 30 dní
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 10 rokov skúseností

 Concept 2v1 ROBOCROSS GYRO

Robotický vysávač Gyro 2 v 1 Concept VR2110 si poradí so suchým aj mokrým upratovaním. Vďaka vysokokapacitnej batérii vydrží na jedno nabitie až 180 min. Hodí sa na všetky typy povrchov a ovládať ho môžete pomocou aplikácie, ktorá je v češtine. Robotický vysávač VR2110 je vybavený pokročilou navigačnou technológiou GyroTec 2.0. Výborne sa orientuje v priestore a perfektne si poradí so všetkými podlahovými krytinami aj s členitými priestormi. Vďaka veľkým kolesám a silnému motoru prekoná dverné prahy a iné prekážky do výšky až 1,5 cm. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

V čom Concept 2 v 1 ROBOCROSS GYRO vyniká?

 

1. TOF senzor – dokonalá orientácia

Robot je vybavený špeciálnym snímačom, ktorý zaisťuje perfektnú orientáciu pozdĺž stien. Súčasne chráni vysávač aj nábytok pred poškodením, pretože počas práce si robot udržuje mierny odstup od všetkých prekážok, takže nedochádza k nárazom. Tento senzor zároveň slúži na detekciu skla a čiernych stien, takže si robot poradí s upratovaním aj pozdĺž týchto plôch.

 

2. SMART aplikácia

Robota je možné ovládať prostredníctvom aplikácie Concept Home, ktorá je v češtine a zadarmo dostupná pre iOS a Android. Pomocou aplikácie môžete naplánovať upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek a zároveň v reálnom čase sledovať, koľko toho upratal a kde sa práve nachádza. Aj keď nebudete práve doma, upratovanie domácnosti budete mať neustále pod kontrolou. A ak nie ste fanúšikovia aplikácií alebo nemáte inteligentný telefón, môžete ho plne ovládať aj pomocou diaľkového ovládača.

 

3. Prispôsobí sa vašej domácnosti

Robotický vysávač VR2110 je vybavený tromi hlavnými kefami (CARPET, HARDFLOOR a PET) a dvoma bočnými kefkami. Hlavné kefy je možné meniť v závislosti od vysávaného povrchu, bočné kefky rozširujú záber vysávania a dokonale upracú okolo stien, nábytku, v rohoch miestnosti a v ďalších ťažko prístupných miestach.

 

4. Viac režimov upratovania

Robot ponúka 4 režimy upratovania. V režime Auto SMART sa vysávač efektívne a systematicky pohybuje v líniách po celom priestore a na záver vykoná upratovanie pozdĺž stien. V lokálnom TURBO režime sa pohybuje v špirále a vysáva na maximálny výkon v konkrétnom mieste. S obvodovým režimom docielite perfektné upratovanie pozdĺž stien. Pomocou manuálneho režimu môžete vysávač naviesť presne tam, kde práve potrebujete upratať.

 

5. Batéria LG BYD

Vysávač je napájaný veľmi kvalitnou vysokokapacitnou 3200 mAh batériou LG BYD, vďaka ktorej zvládne na jedno nabitie upratovať až 180 minút. Tieto batérie vynikajú dlhou životnosťou, vysokým výkonom, bezpečnosťou a stabilným cyklom. Vzhľadom na svoje výborné vlastnosti sa využívajú napr. v automobilovom priemysle alebo v batériových úložiskách fotovoltaických systémov.

 

6. Carpet kefa

Ide o špirálovitú kefu, ktorá je tvorená kombináciou štetín a gumových lamiel. Je vhodná na všetky druhy podláh vrátane kobercov.

 

7. HardFloor kefa

Táto kefa je ideálna predovšetkým na tvrdé podlahy. Vďaka mäkkému povrchu so špeciálnymi vláknami dokáže zachytiť až 3x viac nečistôt vrátane miniatúrnych častíc. S touto kefou dosiahnete efektívne a zároveň šetrné upratovanie bez poškriabaných podláh.

 

8. Pet kefa

Túto špirálovitú kefu osadenú gumovými lamelami uvítajú predovšetkým domácnosti s chlpatými miláčikmi. Dokáže zachytiť aj ten najjemnejší prach, zvieraciu srsť alebo popadané vlasy bez toho, aby dochádzalo k ich namotávaniu.

 

9. Antibakteriálne schopnosti

Chcete sa doma cítiť naozaj bezpečne? VR2110 je ďalší z radu pomocníkov, ktorí vám pomôžu s bojom proti vírusom a baktériám. Jednoducho pridajte do zásobníka na vodu vhodný dezinfekčný prostriedok a vypustite robota umývať. Vaše podlahy budú dokonale čisté a dezinfikované.

 

Robotický vysavač Concept 2v1

Parametre

Výrobca:
EAN
8595631007679
Doba nabíjania (h)
5
HEPA (3 stupne)
Hlučnosť (dB)
65
Šírka (cm)
35
Výška (cm)
8
Hĺbka (cm)
35
Hmotnosť (kg)
2,8

Parametre

Výrobca:
EAN
8595631007679
Doba nabíjania (h)
5
HEPA (3 stupne)
Hlučnosť (dB)
65
Šírka (cm)
35
Výška (cm)
8
Hĺbka (cm)
35
Hmotnosť (kg)
2,8
Výhody nákupu u nás

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Overený zákazník
01.04.2024

V inej recenzii si kolega kupujúci sťažoval na dvojdňový rozdiel v dostupnosti tovaru. Obchod má na stránkach okienko pre chat, napísal som dotaz, či je tovar skladom, odpovedali mi dokonca pred oficiálne otváracou dobou, že áno. Tovar som objednal, zaplatil cez internet a ešte ten deň popoludní vyzdvihol. Žiadny problém.