Robotický vysávač Concept 2v1 PERFECT CLEAN VR2010
Robotický vysávač Concept 2v1 PERFECT CLEAN VR2010
277 €
Dlhodobo vypredané

Robotický vysávač Concept 2v1 PERFECT CLEAN VR2010

Doprava zdarma
30 dní na vrátenie

Robotický vysávač Concept 2v1 PERFECT CLEAN VR2010

  • 277 €
  • Bez DPH: 231 €
Dlhodobo vypredané
Produkt nie je skladom
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Concept 2 v 1 PERFECT CLEAN

Robotický vysávač VR2010 s gyroskopickou navigáciou na dokonalé a rýchle upratovanie. Je tichý a poradí si s každým povrchom. Je osadený výkonným BLDC motorom a vydrží až 150 minút na jedno nabitie. Nič ho nezastaví. Vysaje aj umyje. Linoleum, betón, parkety alebo koberce s chlpom dlhým až 1 cm. Poradí si s každým povrchom, ktorý máte doma. Pri vysávaní poslúži extra veľká nádobka s objemom 600 ml. Dva hlavné rotujúce kefy zachytia chlpy aj jemný prach. Spolu s bočnými kefkami perfektne vysaje aj rohy miestnosti. Ak sa rozhodnete umývať, jednoducho vymeníte prachovú nádobku za nádobku na vodu, ktorá má objem 330 ml, a nasadíte textíliu na umývanie. Textíliu môžete prať v práčke. Ak sa vám opotrebuje, náhradnú máte spolu s bočnými kefkami v balení zadarmo.

V čom Concept 2 v 1 PERFECT CLEAN vyniká?

 

1. Dokonale upratané

Gyroskopická navigácia dosahuje takmer dokonalé pokrytie uprataných podláh. Zaisťuje lepšiu orientáciu v priestore a tým skracuje čas upratovania. Zároveň zabraňuje opakovaným prejazdom rovnakého miesta.

 

2. SMART aplikácia

Robota je možné ovládať prostredníctvom aplikácie Concept Home, ktorá je v češtine a zadarmo dostupná pre iOS a Android. Vyslať do služby ho môžete kedykoľvek a odkiaľkoľvek, stačí zvoliť program, ktorý potrebujete. A ak nie ste fanúšikovia aplikácií alebo nemáte inteligentný telefón, môžete využiť LED displej alebo diaľkový ovládač.

 

3. Výkonný BLDC motor

Vysávač je osadený kvalitným BLDC motorom, ktorý má hlavnú zásluhu na vynikajúcej sacej sile. Ide o novopoužívaný digitálny bezkefový jednosmerný motor, ktorý má mnoho výhod: je tichší, spoľahlivejší, energeticky úspornejší a má dlhšiu životnosť ako bežné motory.

 

4. Viac režimov upratovania

Môžete si vybrať z 5 režimov upratovania alebo naplánovať odložené upratovanie. V prípade režimu FULL GO vyrazí upratovať hneď po nabití. AUTO SMART efektívne uprace celý priestor. Obvodový režim zabezpečí upratovanie pozdĺž steny a bodový režim uprace v kruhoch iba tam, kde práve potrebujete. Samozrejme, nechýba ani rýchle 30-minútové upratovanie.

 

5. Inteligentnejší než vyzerá

Nemusíte sa báť robota vypustiť do blízkosti schodov alebo iných prekážok. Zvládne prejsť prekážku vysokú až 1,5 cm, takže nemusíte mať obavy, že neprejde prah medzi miestnosťami. Má funkciu proti nárazu i proti pádu zo schodov. Pri detekcii nízkej batérie si automaticky nájde nabíjaciu stanicu, kde sa sám dobije a vyčká do ďalšieho upratovania.

 

6. Extrémna výdrž

S výkonným 14, 4 V Li-Ion akumulátorom vydrží upratovať až 150 minút na jedno nabitie. Vďaka extra veľkým zásobníkom vás počas upratovania nemusí trápiť vysypanie prachu či dolievanie vody. Na prevádzku nie sú potrebné žiadne vrecká, zastupuje ich dvojstupňová filtrácia, ktorá zachytí prach, roztoče a ďalšie alergény.

 

7. Virtuálna stena

Súčasťou vybavenia je magnetický pásik, ktorý slúži ako virtuálna stena. Využijete ho v prípade plôch, ktoré nechcete upratovať. Môžete s ním rozdeliť miestnosť alebo vyhradiť časť vo veľkom priestore. Pokiaľ máte spojenú obývaciu izbu s kuchyňou, pásik určite využijete. Potrebujete umyť len kuchyňu? Žiadny problém, medzi obývaciu miestnosť a kuchyňu dáte magnetický pásik a môžete umývať.

 

Robotický vysavač Concept 2v1

Robotický vysavač Concept 2v1

Parametre

EAN
8595631006603
Doba nabíjania (h)
4
penový (2 stupne)
Hlučnosť (dB)
60
Výška (cm)
8,8
Šírka (cm)
32
Hĺbka (cm)
32
Hmotnosť (kg)
2,8

Parametre

EAN
8595631006603
Doba nabíjania (h)
4
penový (2 stupne)
Hlučnosť (dB)
60
Výška (cm)
8,8
Šírka (cm)
32
Hĺbka (cm)
32
Hmotnosť (kg)
2,8

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.02.2022
Overený zákazník
100 %

Odporúčam aj ostatným nákup v tomto obchode. V piatok som tovar objednal a v utorok dopoludnie bolo dodané. Zatiaľ som klimošku nevyskúšal, nebolo dostatočné horúco. Dúfam, že bude fungovať podľa mojich predstáv.